Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
kapeika
Vazists
Posts: 147
Joined: 08 Jan 2008, 22:47

Re: Dīzelis Ņivā

02 Jan 2011, 22:52

Nu precīzi nezinu, bet cik esmu dzirdējis, ka žikam ar 5nieci un 3.9 reduktoru, uz 100km/h braucot ir kādi 2800apgr., plus vēl var likt lielākus ripuļus uz 14 vai 15 un max augstu gumiju, lai stūri norm;ali varētu izgrozīt!! Jaunajām ņivām arī nāk 3.9 reduktors un 5niece, tik razdatkā vēl pārnesums samazināts, bet ņivu jau vnk var pacelt un kaut vai UAZika riepas ar diskiem uzlikt un domāju, ka būtu normāli!! Piemēram,220 meršiem ar 4robu un automātiskajām kārbām, kā arī Pajero 2.5td uz 100kmh mums bija 3000apgr!!! :Nezinu: bet nu normāliem dīzeļiem jau ir ap 2000-2500apgr!! Nu es domāju, ka tur vis būtu kārtībā, gan ekonomijas, gan jaudas ziņā!!!! :draugi:
 
Zalic
Vazists
Topic Author
Posts: 7
Joined: 01 Jan 2011, 20:48
Location: Kurzeme

Re: Dīzelis Ņivā

03 Jan 2011, 07:43

ja jau var iedabūt VW dzinēju iekšā un vēl CSDD reģistrēt, tad jau problēmu nava, vienīgi tā kārba satrauc.
Kvalitatīva gāzes iekārtā tāpat ar visu likšanu savi 500 - 600 LS
Kuzama nav ne vainas, joprojām glīti dzeltens, ritošajai jāsataisa bremzes
Čiks un gatavs!
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Dīzelis Ņivā

03 Jan 2011, 11:01

ja jau var iedabūt VW dzinēju iekšā un vēl CSDD reģistrēt, tad jau problēmu nava, vienīgi tā kārba satrauc.
Kvalitatīva gāzes iekārtā tāpat ar visu likšanu savi 500 - 600 LS
Kuzama nav ne vainas, joprojām glīti dzeltens, ritošajai jāsataisa bremzes
Nē nu protams,jāskatās,kam Tu to auto gribi,ja dīzeli vari pa lēto dabūt un ja gāzes stacijas ir patālu no Tevis,tad nu jā,par labu dīzelim,bet,ja ne tad tā dīzeļa ekonomija tomēr agri vai vēlu beidzas,tas nu ir pierādījies toč...
Es liktu gāzi un ja ieliksi normālu iekārtu,tad to jaudas zudumu nemaz tā nemanīss.
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Dīzelis Ņivā

03 Jan 2011, 11:04

Pavisam noteikti atbalstu dīzeļa likšanu ņivā, ja pašam tagad būtu pieejams normāls motors, tad tas jau tiktu darīts manā otrā žikā, un mierīgu prātu varētu braukāt uz Smiltenes gonkām!!!! :brauc: Gāzes ielikšana pavisam noteikti iznāks lētāk, bet tur papildus ekonomijai tiks iegūts arī jaudas zudums, bet ar 1.9td motoru jaudas pavisam noteikti pietiks, ikdienai !! :roll:
Ieliec gāzi,būs lētāk uz turieni tikt,gonkās pārslēdz bendžu un brauc.
Otrs-bagāžniekā ir papildus smagums

Lai gan vai tur tie teh.noteikumi to atļauj ar tādu auto,kam ir gāze piedalīties!?
 
Zalic
Vazists
Topic Author
Posts: 7
Joined: 01 Jan 2011, 20:48
Location: Kurzeme

Re: Dīzelis Ņivā

03 Jan 2011, 13:22

kādās vel gonkās?! man vajg ar to mašīnu pa pilsētu braukt un vēl uz mežu sēnēs un pēc malkas, tāpēc dīzelsi būtu daudz izdevīgāks
Čiks un gatavs!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests