Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
Raitis
Vazists
Posts: 20
Joined: 31 Mar 2008, 16:21

Re: pazudis sajugs

16 Apr 2008, 00:21

Čalīt, lai nu tev labāk saprast... Situācija: Sajūgs salipis, maksimāli jādabon uz to pretestība.. Ienesamies, izspiežam sajūgu (pēc idejas atslēdzam pārvadu starp riteņiem un dzinēju, atbrīvojam vietu, kur tam sajūgam atnākt vaļā..) Piespiežam akseleratora pedāli, paaugstinam motora apgriezienus, turot sajūgu strauji bremzējam (sanāk, ka turam visus 3 pedāļus kopā, wuala, sajūgam vieta kur atlipt ir, pretestība uz to liela (motors griež, bet bremzes bremzē), sajūgs atnāk vaļā dēļ pretestības) Tur nu tā visa padarīšana... Jautāsiet, kapēc rocene? Tapēc, ka Žigulim ir pakaļējā piedziņa un tas vēl vairāk bloķē ratus, respektīvi kardānu, palielina pretestību uz sajūgu... PROTAMS, nekas veselīgs tas nav, bet kuram gan gribas sevišķi tur visu jaukt vaļā :evil: Ja viņš sevišķi vaļā nenāk, tad neiesaku motorīti mocīt, bet gan labāk skrūvēt vien vaļā...

P.S uz tiem 80 km/h bija neprāts, bet bīstamas situācijas neradās ;)
 
Raitis
Vazists
Posts: 20
Joined: 31 Mar 2008, 16:21

Re: pazudis sajugs

27 Apr 2008, 07:46

sajūgs no stāvēšanas ir brīvgaitā,ko jadara un vai ir tads sajuga šķidrums?
P.S Čalim te viņš vispār brīvgaitā stāv... Nepalasīju galveno :D Hmmz, kādā veidā vispār viņš var būt brīvgaitā no stāvēšanas?....
 
User avatar
vaz2105
Vazists
Posts: 68
Joined: 04 Jun 2008, 16:46
Location: madonas raj

Re: pazudis sajugs

04 Jun 2008, 21:06

tad jau sanaak kad vinjam vinš visulaiku ir bijis izpiests :o
 
meiss
Vazists
Posts: 51
Joined: 15 Jun 2008, 11:30
Location: liepaja

Re: pazudis sajugs

15 Jun 2008, 11:43

pec pieredzes ar ilgi nostavejosiem vaziem patik ieruset izspiedejcilindram kad iesezas un nospiež sajugu viņš nosprust un respektivi paliek izspiests sajugs vel iespeja nosvilis sajugs katra gadijuma vaig parbaudit apakša sajuga ķepu vai vina iespriegota vai neee :) :) :) :)
 
lapseens
Vazists
Posts: 56
Joined: 31 Aug 2008, 23:44

Re: pazudis sajugs

19 Oct 2008, 18:06

manejam ari pec staveshanas bija salipis, mums teica servrisa ka ta nav labi darit, bet mums izdevas un itka nekadu problemu, panjemam izsledzam ara motoru, iepisam 2atruma, un ar starteri raavaam ara, 5sec laika bija gatavs braukshanai :)

p.s - peivienoshu pie shis temas uzreiz savu, kr4 tikko mani atvilka majas, manejam nodega tikko sajugs :D emnj gribeju uzprasit, vai kads nezin kur piem tgd dabut detaljas (sajuga) vajadzetu man ldiz ritam vinju dabut ejosha kartiba :p varbut uzreiz ari var pieveinot savus skype nick: lai ja nu kas var uzrakstiit skype kadreiz ja kadas problemas man ir ar ko pats netieku gala...
 
User avatar
raivizz
Vazists
Posts: 255
Joined: 22 May 2008, 21:01

Re: pazudis sajugs

19 Oct 2008, 19:28

Sajūga diskus esmu redzējis veikalos LAUKTEHNIKA, tādi ir,manuprāt katrā rajonā,maksāja 7 vai 9 ls,bet ja pareizi sapratu,tad ja Tev to disku vajag līdz rītam,tad nezinu ko ieteikt, varu jau iedot sanu skype - raivizz1 Labāk jau raksti forumā ;)
 
lapseens
Vazists
Posts: 56
Joined: 31 Aug 2008, 23:44

Re: pazudis sajugs

19 Oct 2008, 21:37

jaa tikko uzgaju augsha, man tur zhopa visam sajuga mehanismam, un juutu ka shodine neko neizdariishu :oops:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests