Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
123
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 24 May 2013, 13:40

Re: dzinejs raustas

19 Jul 2013, 22:34

šodien nopis** nepajokam un secināju ka to4 mīzējs pie vainas, kautkādos apgriezienos nepietiekami padod un motoram taka jaudas pietrūkst un tapēc noraustās dzinējs , bet ko lai tur izdara ? mainu tas skruvites kas skruvējas no augšas karburatora malā pie paša tā mīzeja vakumembrānas un pizdjets vispaar brivgaita pazuud , vislaik caur to mīzēju pārzīž, tas ir pidjets kautkāds ar to vaz karburatoru , var debīls palikt ar viņu čakarējoties , nav kādam padoms ko tur izdaŗit lai tas mauka čurā normāli ?
viss cits amn vēberam patīk, vins ir vienkārs nekādi tur vakumi un kameras un dačiku brīvgaitas kas neiet , bet nu šitas primārās kameras čurāta'js man gan krīt uz nerviem , rītīgs triperis ja atklāti runājam. :D

ekjūz mīīīī par lirikām necenzētajām , vienkārši esmu nepārāk labā "tehniskajā " stāvoklī...
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: dzinejs raustas

19 Jul 2013, 22:49

Nu bet kā ar to dīzi, kas tam "snuķim" pa vidu, viņai vidū ir maza lodīte, kas teorētiski neļauj degvielai sūkties ārā pa snuķi! Varbūt to dīzi var nomainīt pret citu! Ā un vēl tie snuķi arī ir divu veidu - vienam marķējums 40 otram 50(ražīgāks)!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
123
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 24 May 2013, 13:40

Re: dzinejs raustas

19 Jul 2013, 23:57

snuķis ir ok viens ir 40nieks otrs no cita karbikja ir vispār bez marķējuma , da hren vinj zin bet liekas ir ok.
vēl man jautājums tāds vai nedaudz zemāks līmenis pludiņkamerā arī neavr ietekmēt mīzeja darbību? kautgan cik skatījos degvielas līmenis ir pāri par mīzeja abām ieplūdes caurumiem kas atrodas pludiņkameras dibenpusē pie vakuma membrānas.

Nu nez zajebaljsa man sitas cirks nedaduz , uzlikšu vnk citu weber karbikja vi'dejo dalju to kur naak abas kameras pludiņkamera un visas dīzes.
dīzes salikšu ka'zavoda paredzeets visu izputiishu iztiriishu izmazgaashu velreiz izputiishu
tad jau redzēs , ja ka'dam vēl ir kads lasb ieteikums lūigums padal;īties , paldies.

P.S. Sasodītā krievu tehnika , vienmēr viss iet bet nekad līdz galam:D:D
 
123
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 24 May 2013, 13:40

Re: dzinejs raustas

21 Jul 2013, 21:25

problēma atrisināta , problēmas cēloņi , padilusi vēber karburatora vidēja daļa , tā kurā nak pludiņkamera un dīzes.(mazsvarīgākais iemesls)
kā arī slikta benzīna smidzinātāja darbība primāraja kamerā (nevienmērīga) pamainot ražīgumu kā arī izlabojot vakuam membrānas kustinātāja plāksni to kas montējās uz primāras kameras droseles vārsta ass gala (akumulatora pusē) ieliekumu tika panākta vienmŗīgāka membrānas darbība līdz ar to arī benzīna "čurāšana"
 
edijs
Vazists
Posts: 610
Joined: 12 Jun 2009, 13:57
Location: Liepājas raj. Kalvene

Re: dzinejs raustas

21 Jul 2013, 21:53

jebaķ kapaķ cik tas teksts izklausās gudrs līdz vārdam čurāšana :rofl:
Vaz 03
 
123
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 24 May 2013, 13:40

Re: dzinejs raustas

22 Jul 2013, 13:13

ne nu vajag jau shad tad gudri padirst bet galvenaas lietas tomer labak ir saukt istajos vaardos. :D
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: dzinejs raustas

22 Jul 2013, 14:45

Jāčurā nav, bet jāmīž :lol: strūklai ir jābūt konkrētai, konkrētā brīdī jāsākās un jābeidzās!
Sen biju licis vidiku, piemērs varbūt nav labākais, bet kādreiz varbūt uztaisīšu kādu plašāku vidiku ar karbiķa diagnostiku, remontu :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=oxHwQJpu9Zs
 
123
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 24 May 2013, 13:40

Re: dzinejs raustas

22 Jul 2013, 22:58

nu man vinsh miizh taak tev taja video kur labi teikts.
tikai viena probza ir jau domaats ka vinsh specigi ieminot griida paveras uzreiz valja drosele un vinsh curaajot traapa tiesi kolektora tachu nez akpeec kautgan struukla man ari stipra un taisna liekas ka pats snuķis varetu buut taads brakjigaaks jo vinsh miizh ar lenkji un trapa nevis kolektora bet tur kur naak taa noapaljotaa mala tieshi pie žiklera pirms droseles tas sašaurinājums kas ir tam virsu uzmiich nu ok kad motors karsts un tur veidojas tvaika tad jau der bet aukstaakam vai ka savadaak buutu jau superigaak ja vinsh vnm iemiztu tieshi kolektora.
kautgan viens ir ar roku raustiit to padarishanu otrs ir kas notiek kas ir retinajums un motora darbiiba gaisa caurpluude utt.

un lenam spiezot pedali tapat vinsh nekad necuraas bet pilinaas jo vakuam mebranai spiezoties leenam vinja padod loti minimaalu daudzumu uz snuķi.
katra zinja dereetu kaads izskaidrojosh labs vaz video latvieshu valoda :D
taisi augsa buus respect .

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests