Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
Mairis
Vazists
Topic Author
Posts: 2
Joined: 19 Sep 2015, 21:56
Automašīna: Moskvich 2140
Telefons: 26665689
Location: Rūjiena

Moskvich, ar vaz karburātoru.

26 Sep 2015, 13:54

Sveiki, problēma sekojoša, Moskvich nevēlas iet pie zemiem apgriezieniem, kad čoks ir ciet stāv gāzē burbulē, bet braucot, kad gāzi nometu un uzdodu virsu, viņš tā kā "aizrijas" un noraustās.
Sekojošas lietas ko esmu nomainījis - sadales vāks, svečvadus, sveces, tīrītas dīzes, un aizdedzes momentu pagriezis vairākos veidos.
Doma ir vēl pamēģināt pludiņu pačakarēt, bet vēl neķeršos tur klāt pirms neuzzināšu kāds ir pareizais līmenis, iespējams kādam ir zinām tas, un var pastāstīt.
Paldies. :brauc:
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Moskvich, ar vaz karburātoru.

26 Sep 2015, 14:03

Sveiks!
Tas ko nomainīji par ļaunu nenāks tikai par labu!
Bet vaina visdrīzāk ir karburātorā, visu rakstīt nav jēgas, palasi šo forumu, pameklē ar meklētāju ;) bet jebkurā gadījumā ieteiktiu aizbraukt pie speciālista jo karburatora remonts prasa labas zināsānas! ir jāzin ko pārbaudīt un kā!
 
User avatar
Mairis
Vazists
Topic Author
Posts: 2
Joined: 19 Sep 2015, 21:56
Automašīna: Moskvich 2140
Telefons: 26665689
Location: Rūjiena

Re: Moskvich, ar vaz karburātoru.

26 Sep 2015, 14:10

Sveiks!
Tas ko nomainīji par ļaunu nenāks tikai par labu!
Bet vaina visdrīzāk ir karburātorā, visu rakstīt nav jēgas, palasi šo forumu, pameklē ar meklētāju ;) bet jebkurā gadījumā ieteiktiu aizbraukt pie speciālista jo karburatora remonts prasa labas zināsānas! ir jāzin ko pārbaudīt un kā!
Jā es pārliecinājos par to kad ar karburatoru nav joka lieta.. vienu brīdi likās visu ko es tur mazliet pieregulēju padarīja visu vēl ļaunāk.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests