Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
mzgd
Vazists
Topic Author
Posts: 12
Joined: 14 Oct 2015, 11:30

Kur meklēt kvalitatīvas rezerves daļas?

14 Oct 2015, 11:38

Sveiki. Tā nu ir sanācis, ka šobrīd nedaudz remontēju/sagatavoju nākamai sezonai VAZ 2102 un saskaros ar nopietnu problēmu - rezervju daļu kvalitāti...
Konkrēti šobrīd interesē karburatora rem-komplekts (vajag karburatora blīves). Nopirku veikalā uz Lienes ielas, bet tas remkomplekts neatbilst nekādiem parametriem. Adatiņai sānu brīvkustība pie 1,5 mm (man oriģinālai ir kkādi 0,5 mm max). Beigās adatiņu nopirku Talsos un var redzēt, ka ir normālas kvalitātes un galvenais gandrīz vispār nav sānu brīvkustība. Tajā remkomplektā ko nopirku Lienes ielā blīves ir no parasta kartona un biezums ir 0,3-0,4mm, bet man oriģinālā ir no gofrēta kartona ar biezumu 0,8mm.
Varbūt, ka ir zināms interneta veikals vai garāža "pie Vasjas", kur var dabūt kvalitatīvas rezerves daļas?
Karburatora numurs 2101-1107010-02
 
persuader
Vazists
Posts: 235
Joined: 10 Aug 2008, 22:20

Re: Kur meklēt kvalitatīvas rezerves daļas?

14 Oct 2015, 20:28

Mans viedoklis, ko arī pārliecinājos - tagad ražotās daļas ir mēsls lielākoties. Piemēram, aizgāja pa pieskari gada laikā visi fenox ražotie bremžu cilindri, kā darba, tā galvenie. Tāpat stūres sviras putekļu gumijas neiztur pat gadu, tas pats ar lodbalstiem. Līdz ar to tagad meklēju ekskluzīvi padomju daļas, apskatos vai glabātas istabā, pirms tam izjaucu, iztīru, salieku atpakaļ un cita lieta. Viens vazu laiku servisa darbinieks saka, ka labāk putekļu gumiju stūres stienim ir noņemt no nobraukta bet veca žiguļa, nekā pirkt jaunu - ies ilgāk, ja vēl vesela. Vienīgais kas vēl iet labi (varbūt trāpījās labi) ir aizmugurējie fenox amortiņi.
Ja kaut ko vajag par 2102 man var atrasties.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Kur meklēt kvalitatīvas rezerves daļas?

14 Oct 2015, 20:33

Ar fenox galvenajiem cilindriem problēmu pagaidām nav bijis, bet tas laikam kāda partija :think:
Arī padomju laika daļs nebija nekāda medus maize ir jāskatās ko pērk!
Piekares daļas iesaku pirkt ne vaz veikalos, bet citos, ir pieejami lemforder lodbalsti un citas daļas, kuras ir labākas par krievījā ražotām.
 
mzgd
Vazists
Topic Author
Posts: 12
Joined: 14 Oct 2015, 11:30

Re: Kur meklēt kvalitatīvas rezerves daļas?

14 Oct 2015, 22:11

Par lodbalstiem labāk nerunāsim. Man skatē ielika piezīmi lai nomainot. Nopirku kaut kādu un secināju, ka tas ir sūdīgāks nekā man šobrīd vecais. Jebkurā gadījumā nekāda brīvkustība nekur nebija. HVZ kur viņš izdomāja, ka ir brīvkustība.
Esmu atradis karburatora blīves. Tagad man palika atrast ejošu slēdzi (gaismas, paneļa apgaismojums, logu tīrītāji). Man logu tīrītāju slēdzis darbojas tikai uz intervālu. Nepārtrauktā režīmā nedarbojas. Paskatījos kādi ir nopērkami veikalā un secināju, ka nekad tādus nepirkšu. Es jau domāju, ka šis mans topiks būs jāpārceļ uz pirkt/pārdot, jo man interesē tieši tas slēdzis. Bet ja nu kāds zina kur meklēt internetā Krievijā, tad varat padalīties ar info. Labāk maksāju 2x dārgāk, bet ir normāla detaļa.
 
User avatar
elf
Vazists
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: Kur meklēt kvalitatīvas rezerves daļas?

27 Oct 2015, 10:01

Par Vaz detaļām....jālasa krievijas forumi ...tur ir atsauksmes par katru ražotāju..Detaļas var arī pasūtīt no krievijas internetveikaliem,bet ne visi sūta uz Latviju.
Es personīgi esmu sūtijis no šejienes...

http://www.niva-lada4x4.ru/

vienīgā problēma neviena Alūksnes banka neņēmās pārskaitīt naudu uz krieviju.
Nācās sieviņai za kompaņiju aizbraukt uz Pleskavu un no turienes pārskaitīt..
Piegādes izdevumi 400 eur precei ar muitu sanāca laikam 116 eur....šie bij saskaitījuši par daudz piegādi,tagad man tur vēl kredīts 2500 rubļi....atvainojās ,un bij gatavi pat atskaitīt atpaķaļ....tākā krievijā ne viss ir tik ļauni kā mums cenšās iestāstīt !
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: Kur meklēt kvalitatīvas rezerves daļas?

07 Jan 2016, 18:54

Strautu ielā ir veikals. Tur ir Krievija ražotās daļas un arī PSRS laiku. Cenas ir pus līdz normalas
https://www.google.lv/maps/place/Nemoss ... l=ru&hl=ru

Vel ir Ilūkstes ielā 58A kuriem ari ir PSRS laika ražotiem auto rezerves daļas ,gan no krievijas , gan PSRS . Cenas uz dažām pozīcijām ir kosmiskas, bet uz dažām labas.
https://www.google.lv/maps/@56.9518928, ... l=ru&hl=ru

Vel ir rumbulā , tāds opīts pie kura ir gan jaunas rezerves daļas gan labas lietotas, kad es meklēju rezerves daļas viņam bija daudz retu aksesuāru . Latos pie viņa iegādājos Kārbu piecinieci(letotu) 3.9 reduktoru blīves , divus jaunus diskus , reflektorus jaunus un ja nemaldos samaksaju 120 vai 130ls
https://www.google.lv/maps/@56.8823,24. ... l=ru&hl=ru
šajā ielā līdz galam , tad ar virzienu pa kreisi , garās mājas kreisaja pusē būs vārti , pa vārtiem iekšā un kreisaja pusē viņš tur riepas tirgo un Klasikai detaļas. ( Strādā tikai Vainu svētdien vai sestdien, neaceros kad tie tirgotāji tur savacas.)

Garajā mājā kas būs pretī iebraucu pa aleju , arī ir detaļas žiguļiem . ( bet kādas un cik labas es nezinu)

Kad man bija žigulīts , Lienes ielā nekad neko nepirku. Izņemot baltos pagriezienus priekšā , kuri bija šķībi...
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Kur meklēt kvalitatīvas rezerves daļas?

07 Jan 2016, 19:06

:thumbup: vajadzēs izbraukt pa šiem kantoriem
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests