Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Bremžu eļļa

01 Jan 2010, 23:40

Skaties kādā stāvoklī ir bremžu cilindri, man vienam bija kas līdzīgs, ķipa izpiedās no pakaļējā cilindra, bet pec tama tkal nē, tur cilindrs vainīgs, ieteiktu samainīt uz pašregulējošajiem!

Vaig palūrēt, pa kurieni nākusi eļļa ārā, varbut priekšējie suporti ir nolietoti!
Last edited by Burunduks on 01 Jan 2010, 23:46, edited 1 time in total.
 
User avatar
krissis
Vazists
Posts: 537
Joined: 08 Apr 2009, 22:05
Automašīna: Mitsubishi

Re: Bremzu ellj

01 Jan 2010, 23:44

atgaisot vajag :thumbup:

kapec tu saki par atgaisoshanu? :D
es uzdevu 2 jautajumus - un tu saki citu teemu :D
ellja negaja prom, jo nebij atgiasots?
:D
ta sanak pec ta visa ja?

bet man ta ellja vispar prom negaja no bachoka, bet kautkur tak vinja iztejeeca, ka pazuda bremzem?? teoretiski viadzeja pa to vietu, kur pushu tecet ara kad spiedu pedaali brezmhu - Bet nepazuda, tpc arii ari esmu izmisuma

Pēc tevis rakstītā sapratu, ka tev pazuda līmenis pa visam un tagad tu ielēji jaunu šķidrumu , līmenis turās , bet bremžu nav. Tapēc arī pateicu, ka vajag atgaisot!
Ko dievs nav devis to biezpiens neatsvērs ;)
 
Smaidigais
Vazists
Topic Author
Posts: 629
Joined: 02 Jun 2009, 18:22

Re: Bremžu eļļa

02 Jan 2010, 01:01

nu jaa - bet ja butu izspiedies, kaa var nepanemt tad ellju preti ivinsh? :@
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Bremžu eļļa

02 Jan 2010, 01:12

Pat īsti nemācēšu izskaidrot, ir parastie cilindri, viņi ir daudz elastīgāki, un viņiem biežāk ir jāpieregulē, bet pašregulējošos no noregulējot, viņi vairs nav jāregulē, jo paši to dara.
Man tieši tādā paša situācija bija, saistībā ar to kad izpiedās bremžu pedālus līdz grīdai un loti, mīsti, pastaigāju ap mašīnu redzēju kad peļķe pie labā aizmugurējā riteņa. Tieši vienā pusē man bija pašregulējošais un otrā atrestaurēju veci, un vecais bija psc, droši kad izpiedās ar visām kalotkām un nebiji ilgi regulējis, tādēļ arī izgāja ar visu zupu ārā. Pats jau arī brīnijos, kādā veidā, kas tāds, bet nu padomāju, un tā ir mana variācija par to visu! :thumbdown:
 
Smaidigais
Vazists
Topic Author
Posts: 629
Joined: 02 Jun 2009, 18:22

Re: Bremžu eļļa

02 Jan 2010, 01:15

Pat īsti nemācēšu izskaidrot, ir parastie cilindri, viņi ir daudz elastīgāki, un viņiem biežāk ir jāpieregulē, bet pašregulējošos no noregulējot, viņi vairs nav jāregulē, jo paši to dara.
Man tieši tādā paša situācija bija, saistībā ar to kad izpiedās bremžu pedālus līdz grīdai un loti, mīsti, pastaigāju ap mašīnu redzēju kad peļķe pie labā aizmugurējā riteņa. Tieši vienā pusē man bija pašregulējošais un otrā atrestaurēju veci, un vecais bija psc, droši kad izpiedās ar visām kalotkām un nebiji ilgi regulējis, tādēļ arī izgāja ar visu zupu ārā. Pats jau arī brīnijos, kādā veidā, kas tāds, bet nu padomāju, un tā ir mana variācija par to visu! :thumbdown:

tad nu riiit laikam janjem nost ir vien barabanas un jaskatas kur ir ellja pluudusi :)
viena bridi kad saku braukt, likuma noravu rokjeni un taka baiga pretestiiba bija un pectam itka aizgaja atkal.. domaju mozh tur kautkas aizkjeries vai kas taads un tpc taa :(
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Bremžu eļļa

02 Jan 2010, 01:17

Labāk drošības pēc pārbaudi visu, ka nepaliec vienā mirklī vispār bez bremzēm, un neizcukā šķidrumu! ;)
 
Smaidigais
Vazists
Topic Author
Posts: 629
Joined: 02 Jun 2009, 18:22

Re: Bremžu eļļa

02 Jan 2010, 01:28

Labāk drošības pēc pārbaudi visu, ka nepaliec vienā mirklī vispār bez bremzēm, un neizcukā šķidrumu! ;)


cik tas cilindriits maksa aizmugurejais viens?
nekur jau citur nevar but viane :)
prikehsejas trubinjas ir labas :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests