Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
HellCat
Vazists
Topic Author
Posts: 58
Joined: 02 Sep 2009, 00:06

Bremžu atgaisošana pie galvenā cilindra nomaiņas.

15 Jun 2010, 00:16

Kurš var izstāstīt kas par lietu ir ka nevar atgaisot bremzes priekšā aizmugurē viss ok bet uz priekšu vnk nenāk spiediens, tikko nomainīju galveno cilindru visu saliku bet vnk priekšas bremzes nestrādā! :D
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Bremžu atgaisošana pie galvenā cilindra nomaiņas.

15 Jun 2010, 13:13

Cik noprotu esi samainījis galveno cilindru uz jaunu?
Man personīgi bija tāda štelle, ka galvenā cilindrā bija ielikti tādi kā bleķīši, kas aizsprosto eļļas piekļūšanu suporta. Cik aceros vecais tēvs teica, ka to dara, tāpēc, ka piemēram suporta cilindri ir nolietojušies, un laiž kur garām eļļu, tad ievieto galvenaja cilindrā bleķa gabaliņu, lai bremžu eļļa netiek klāt nestrādājušajam cilindram. (Ieteiktu apskatīties galvenajā cilindra vai viss ok.
Vēl protams jāaceras ir tā secība kā attgaiso bremzes - Sākot no tālākā riteņa, tas ir labās puses aizmugurējais, pēctam kreisās puses aizmugurējais, labās puses priekšējais un tad pēdējais kreisās puses priekšējais.
Vēl protams, kas varētu būt ar suportiem, ka tur cilindrīši ir nobeigušies un tad arī bremzes var nešancēt, ja mašīna ir ilgi stāvējusi.
 
User avatar
HellCat
Vazists
Topic Author
Posts: 58
Joined: 02 Sep 2009, 00:06

Re: Bremžu atgaisošana pie galvenā cilindra nomaiņas.

15 Jun 2010, 20:37

Vis bumbās pats kārtīgi iepazinos ar cilindra uzbūvi un izrādījās ka čaļi rūpnīca ir aizmirsuši pievienot kādu būtisku lietu tas ir atsperi, tur ar visa tā problēma bija!