Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

08 Dec 2010, 22:58

Milers-100% trāpīgs komentārs -šīs forums ir laika laika tērēšana! etškīŗībā no citiem es vēl kautko cenšos pastāstīt un pajautāt lai saprastu ko atbildēt un ko domāt-par tehnislkām lietām gribētu teikt kad šeit ir 99% -ar ļoti vājām zināšanām , bet kas attiecas uz topu par skaistuma elementiem- nu te nu komentāru netrūkst:)
es personīgi vēl neko neesu no šī foruma saklausijis lai aizdomātos pielietot dzīvē, ......mm nu varbūt daži komentāri ir ko esmu padomājis kapēs es daru tā , bet ne tā kā raksta,..
arī es neesu kautrējies nosaukt savu vārdu un uzvaŗdu man nau kauns un es nebūt sevi neuzskatu par paraugu kas visiem būtu jādara, bet ieteiktu vairāk pievērsties darbiem un naudas ieguldijumiem kas reāli sevi pierāda praktiskos darbos nevis veiksmīgi apraksti no visādiem slavas rakstiem par ungāriju,lietuvu , igauniju u.c.jo reālā patiesība ir stipri atšķirīga par vienu un to pašu auto forumā un realitātē;)
, atšķirībā no daudziem tiem ka man privātas vēstules raksta un kauns pateikt kā sauc:))))) un liela daļa no viņiem ir Jāņi:)))))))-latvijas populārākais vārds:) :draugi: :draugi: :draugi:
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

09 Dec 2010, 07:54

Runājot par to, ka ir švakru zināšanu u.t.t. Šaubos ka 99% ir vājas zināšanas, un vispār ja neprot vīlēt dzinuļus, tad nenozīmē, kad esi muļķis. Pamatā šai forumā ir cilvēki, kas mēģina saglabāt to orģinalitāti žigulī, vai vienkārši veikt uzlabojumus, un šaubos ka vīriem, kas darbojas tieši atjaunošanā zināšanas ir vājas zināšanas, jo žiguļu ir ļoti skaisti. Vispār jau, klievis uzsver tos 99% ,jo bieži vien šeit parādās sīkie "tāpiņi", kuriem ir viens jautājums : "Kāpēc man neiet žigulis ;(", un vēl vesela porcija, kam nav ko teikt, un runā par to ka viņš ir nez kāds inženieris, un viņu priekšā visi ir "sūdi". Un šīs "īpašās" masas arī dod to foruma de-populāciju. Un forumā ir lieta tāda, ka nav moderu, kas šīs masas bišķu ierobežotu, tāpēc arī visi šie skandāli... Miers!
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

09 Dec 2010, 08:50

Nav jau vajadzība arī pēc bargā kunga kurš visiem taisa mutes ciet, reizēm vajag čaļiem "па душам" izrunāties :lol:
 
User avatar
homers
Vazists
Posts: 328
Joined: 30 Mar 2009, 22:25
Location: Liepājas rajons

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

09 Dec 2010, 09:08

Nav jau vajadzība arī pēc bargā kunga kurš visiem taisa mutes ciet, reizēm vajag čaļiem "па душам" izrunāties :lol:
Te vienkārši vajag papīru ka sūdainai pakaļai, lai notīra un nesmird, :(
 
User avatar
Mar4ix
Vazists
Posts: 178
Joined: 14 Dec 2008, 19:23

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

09 Dec 2010, 19:44

Nav jau vajadzība arī pēc bargā kunga kurš visiem taisa mutes ciet, reizēm vajag čaļiem "па душам" izrunāties :lol:
Te vienkārši vajag papīru ka sūdainai pakaļai, lai notīra un nesmird, :(
+1 administrācija, tāda te vispār ir? vai ari aizbraukusi auzas kult? :rofl:
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

09 Dec 2010, 21:19

Nav jau vajadzība arī pēc bargā kunga kurš visiem taisa mutes ciet, reizēm vajag čaļiem "па душам" izrunāties :lol:
Te vienkārši vajag papīru ka sūdainai pakaļai, lai notīra un nesmird, :(
+1 administrācija, tāda te vispār ir? vai ari aizbraukusi auzas kult? :rofl:
Drīzāk jau sniegu šķūrēt, bet praktiski administrācijas nav.
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

09 Dec 2010, 21:44

Administrācijai parādījies vīruss(ļūbestība) :D neko darīt, plus sniegs gan tagad sakrita 20 cm, pašķūrēt ar ganjau vajag viņam :d
 
...egars...
Vazists
Posts: 34
Joined: 16 Dec 2008, 20:34

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

09 Dec 2010, 23:18

:D domaaju ka vinjam vajag paskjuureet aaraa so visu svietu ! bet zjeel ka vinjam buus taads darbs jaiegulda :(
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests