Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 
User avatar
Kazha
Vazists
Posts: 450
Joined: 06 Jan 2008, 12:02
Location: Jelgava

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 08:59

Šajā topikā arī ir novērojama interesanta parādība.. Tu ieliec savu būvējumu, ne pa tēmu piesauc 'Klievi' un beigu beigās neko sīkāk nepastāsti..

'Kādu atsperi izmantoji?' -> ' :brauc: '.. paldies, viss skaidrs.. :Nezinu:
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 10:37

Zem šī visa vienkārši ir pats klievis, ņirgājoties par mums neizklāsta informāciju, un tēlo muļķi!
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 11:45

hahaha vai tikkai šis bloķu meistars nav mums te visiem jau k''adu laiku atpakaļ zinām puišelis:)))))))))-bet nu tas tā..
šada veida ražojums ir jau bijis PSRS laikos aktuāls kad visiem nebija iespēja tikt iekšā VEFā un sakaru ar krieviju nebija tad katrs nu kautko tamlīdzīgu cepa protams kad tas bija labāks par standarta saļurkātu satelītu bloku, bet šādam darbības laiks ir vairāk kā 10 apļi smiltenes kartinga trases jo tas korpuss tiek saēsts no visām šīm ačgārnajām berzēm ,un tad viņš ir vēl sliktāks kā standartā labs nenojāts,ja jums ir sapratne par to un esat redzējuši šos mezglus standartā tad tad sapratīsta kad nodilstot kādus 2mm uz katru pusi -šie stelīta zobratiņi kāps uz zobiem tiem diviem lielākiem zibratiem
DŽEKI VARAT BŪT DROŠI UN MIERĪGI -ES TĀDAS HUIŅAS NEREKLAMĒJU
BURUNDUKS- MAN LIEKAS KAD TAS IR SMAIDĪGAIS &CO:)
 
BLOĶIS
Vazists
Topic Author
Posts: 10
Joined: 12 Nov 2010, 14:19

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 12:25

Gribēju ielikt bildi kā šī uzparikte izskatās pēc vesala gada intensīvas lietošanas .


Bet, tā kā tomēr kārtējo reiz pārliecinājos, ka iekš lielākās daļas Latvijas forumu darbojās ,,jampampiņi,, kas apdirš viens otru, gribētu izdzēst arī šito bildi !!!

:( :( :( :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 13:09

ar to apdiršanu gan tu pats šājā topikā nodarbojies-- ja neesi pamanijis!!!!!!!!! :thumbdown:
bet nu tad man atkal konkrēts jautājums ''šī bloķa'' ''ražotājam''- un te nau ko aizvainoties!
1)ar kādu spēku darbojās šiš mezgs pirmsākumā?
2)ar kādu spēku viņš darbojās beigu posmā?
3)un ar kādu spēku vispār ir ieteicams šāda veida mezglu darbība un vai vispār zini kā to var nomērīt un ar kādiem instrumentiem varētu šos mērijumus vispār veikt?

:lol: :lol: :lol: paldies jau iepriekš par atbildēm:)
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 14:00

ar to apdiršanu gan tu pats šājā topikā nodarbojies-- ja neesi pamanijis!!!!!!!!! :thumbdown:
bet nu tad man atkal konkrēts jautājums ''šī bloķa'' ''ražotājam''- un te nau ko aizvainoties!
1)ar kādu spēku darbojās šiš mezgs pirmsākumā?
2)ar kādu spēku viņš darbojās beigu posmā?
3)un ar kādu spēku vispār ir ieteicams šāda veida mezglu darbība un vai vispār zini kā to var nomērīt un ar kādiem instrumentiem varētu šos mērijumus vispār veikt?

:lol: :lol: :lol: paldies jau iepriekš par atbildēm:)
Tāda sajūta ka tev par katru neatbildēto jautājumu garāks paliek :rofl:
Kāda starpība par tiem spēkiem? Vienīgi vai labs vai slikts pasaka īpašnieks, viņš taču teica ka uz ledus labs, tādad nekāds jaudīgais nav, jo ledum nav liela saķere :)
Ko tad man, sametinātam reduktoram? Es te mērīšu kko? :D Man patīk un viss! Vienīgi viņš vei nemelo ka viņam viņs ilgi iet??
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 14:09

nu nezinu gan Krieviņ vai iemetot kautkur kautkādu atsperi uzreiz var teikt kad viņš ir labāks kā standarts?;)) :rofl: manā izpartnē ir jāveic kaut vismaz kāds minimāls mērijums lai izdarītu šādu apgalvojumu kad ir labāks.tāpat kā tu apgalvo kad ar metinātu ir baigi labi 50% varētu apgalvot pretējo.un nevajag dusmoties uz maniem jautājumiem ja ! mani jautājumi ir visi ļoti vienkārši es nemaz neuzdrošinos neko sarežģi'tu šeit uzdot --jo nedod dievs:))
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 18:45

Njā pastāsti tik kādam ko :(
Šitā ideja bija mana, izstāstīju tikai vienam cilvēkam un pēkšņi parādās jauns lietotājs un to pašu ko biju stāstījis kladzina :twisted:
Pirms ilgāka laika pavadīju daudzas stundas internetā meklējot dažādus bloķa risinājumus un atradu šādu variantu ko kādiem padomju kravas auto uzstāda no rūpnīcas!
Ir čaļi izmantojuši šo variantu vieglajiem, bet izpildījums ir šāds:
Image
buksītes ir paredzētas, lai atspere nevērpjas, bet as biju izdomājis bukšu vietā izmantos šeibas!
Šodien to arī saliku:
Ieliku GAZ-21 vārstu atsperi jo tā bija viss stiprākā kas bija saimniecībā atrodama un pēc izmēriem piemērotākā!
Image

Lai to atsperi iedabūtu vietā bija jāuztaisa šāda vadīkla:
Image

Kopumā izskatās šādi:
Image

Matemātika nav man stiprākā puse, bet atsperes stiprumu var izmērīt kg un gan kopumā var apreiķināt bloķējumu.
Iespiedu vienu pusasi skrūvspīlēs un otru griezu, pagriest var, bet ar lielu spēku, kad reduktorā būs eļļa droši vien griezīsies vieglāk un arī dils mazāk, droši vien šis nebūs ilgdzīvojošs variants, bet nu izmēģināsim ;) ziemā un uz grants bloķējums būs, uz asfalta gan būs švaki!
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 21:25

Image

P.S. kam pastastiji?Kurš izpļapajas? :D
Last edited by Миша on 14 Nov 2010, 07:37, edited 1 time in total.
Power is nothing without quattro
 
User avatar
krissis
Vazists
Posts: 537
Joined: 08 Apr 2009, 22:05
Automašīna: Mitsubishi

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 21:35

Viņš ko sajaucis ;)
Ko dievs nav devis to biezpiens neatsvērs ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests