Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 21:36

Nesapratu :Nezinu:
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 21:58

Image
Last edited by Миша on 14 Nov 2010, 07:36, edited 1 time in total.
Power is nothing without quattro
 
zvirbulis
Vazists
Posts: 307
Joined: 04 Oct 2009, 22:38

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 22:01

Bez vadiklam,tikaj ar šeibam neizlidos ara?

P.S. kam pastastiji?Kurš izpļapajas? :D
tur tak satelitu zobratu ass iet cauri ja pareizi saprotu ,kā tad atspere izlidos :?:
 
BLOĶIS
Vazists
Topic Author
Posts: 10
Joined: 12 Nov 2010, 14:19

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 22:49

Njā pastāsti tik kādam ko :(
Šitā ideja bija mana, izstāstīju tikai vienam cilvēkam un pēkšņi parādās jauns lietotājs un to pašu ko biju stāstījis kladzina :twisted:
Pirms ilgāka laika pavadīju daudzas stundas internetā meklējot dažādus bloķa risinājumus un atradu šādu variantu ko kādiem padomju kravas auto uzstāda no rūpnīcas!
Ir čaļi izmantojuši šo variantu vieglajiem, bet izpildījums ir šāds:


Patīkami, ka kāds prot arī dažu rindiņu uzrakstīt !

Teikšu godīgi ! šo ideju ieraudzīju krievu saitā, laikam saucās http://www.lada-vfts.ru/
Tur viss bija parādīts ar visiem rassējumiem !
Tā, kā pagājušo gad bija ļoti švaki ar finansēm, bet gonkot gribējās, nolēmu īstenot šo ideju ! Viss izlikā ļoti jauki, tikai kad sāku ķerties klāt bilde sāka rādīties pilnīgi cita!
Sapratu, ka vārstu atspere ir par švaku, uzzināju kā var nomērīt atsperes spiedienu ! Sanāca, ka tāi spiediens ir kādi 8 kg. Bija skaidrs, ka tur nekas prātīgs nesanāks ! Krievu saitā čaļi rakstīja, ka saliktā veidā tilta pretestība starp pusasīm ir 2kg. Bet 2kg, man liekas, jau ir galīgā standartā !
Sāku meklēt stiprāku atsperi. Traktorveikālā kaut ko atradu. Atspere izmaksāja 3.60 Ls, no kā arī topika nosaukums. Izdarīju spiediena mērījumus. Ar šo mērāmo bija iespēja nomērīt spiedienu tikai līdz 160kg, tālāk viš perādīja ERROR !!! Tātad skaidrs, ka šī atspere spiež 160 točno ! tas jau bija patīkamāk.
Tad savirpoju missiņa bukses, vajadzēja drusciņ noslīpēt lielos zobratus, vēl lai būtu stingrāk jāpalielina biezums bronzas šeibām, kas aiz lielajiem zobratiem.
Saliekot vissu kopā dabūju bloķi ar 120Nm pretestību !
Kā jau teicu uz ledus ir perfekti priekš 3.60 !
Tā kā žiks man pilnīgs standarts, motors 1.2, un pasākuma izmaksas, man tas sanāca labs darījums !!!!
 
BLOĶIS
Vazists
Topic Author
Posts: 10
Joined: 12 Nov 2010, 14:19

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 23:20

Atkal bišķiņ sanāca pa šķībo !

Augšējā rindkopa, manā iepriekšējā rakstā bija no mistera MICUKA !

Esmu atradis ari amerikāņu saitos dažādus variantus ar atsperēm ! Tā, kā misteram MICUKAM senas izdomātas un pārbaudītas lietas piesavināt kā savējas !!!!!

Nedomājiet, ka es tagad teikšu,ka tā ideja, ir manējā !!!
 
BLOĶIS
Vazists
Topic Author
Posts: 10
Joined: 12 Nov 2010, 14:19

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 23:31

Ai, vēl piebilde par zobratu slīpēšanu !
Lielie zobrati bija jānoslīpē nedaudz plānāki, lai varētu ielikt atsperi, jo, atspere ir ar lielāku diametru. Pie tā visa vajadzēja nogriest īsākas pusasis, lai neatduras pret atsperi ! :wave:
 
User avatar
krissis
Vazists
Posts: 537
Joined: 08 Apr 2009, 22:05
Automašīna: Mitsubishi

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 23:35

Hey, vari lūdzu ielikt bildi kā izskatās kad kādu laiku šis bloķis ir strādājis? Diezgan svarīgi. :)
Ko dievs nav devis to biezpiens neatsvērs ;)
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 23:53

..........labākais ir tas kad pastāsti tik kādam kautko....ja ir 14 gadi tad tas saucas pastāsti , bet ja ie vismaz 21 gads kad lielam vairākumam no jums šeit nav tad pilnīgi saprotami kad ideja ir kā izrādās zagta:) smieklu parāva:))))))) sāda ideju mēs jau un daudzi kas darbojās tehniskā komisijā zināja jo šī bija viena no konkurentu apjāšanas idejām kur tehniskie noteikumos aizliedza jebkādu diferenciāļa bloķēšanu--tagad jus knm te zem 20 gdiem baigi uzskatat viņu par savu :))))))(jus daudzi vēl karājāties tēviem kulē kad citi jau darbojās) bet ja godīgi tad tajā ''jusu izdomātā '' ''bloķī'':))))) ir nepilnības kas jau tik atkal novērsta 20 gadus atpakaļ -''itkā jusu mazo ideja'' ir nepilnīga :) atkal atļaišos šo ''jusu inženieriju palabotot'' -20 gadus atpakaļ tika izdomāta ideja kas bija ierikota lai nesabojā satelīta zobratu , gan korpusu reduktoram jo tajos laikos voņi nem/etājās , un tur bija speciāla materiāla paplāksne starp zobratu un korpusu kas padarija viņu ilgspēlējošu.....nu davai visi atkal hihi un haha -klievis nokomentēja :rofl: :rofl: :rofl:
 
Vihur's
Vazists
Posts: 56
Joined: 20 Aug 2010, 21:13

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

13 Nov 2010, 23:59

klievi tev tochna ir kkadi mazvertibas kompleksi !!!(es domaju vairakums piekritis)

PS. beidz vienreiz sevi apkaunot
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 00:20

:))))))))))nelasat manu niku kas komentējis man smikli nāk par jums mazgadīgie:) ( protams ne visiem šis ir attiecināms) -palasat ko es raktu tad varbūt kautko sapratīsat...un mēģinat kautko atbildēt par tēmu lai nejustos 1 klases līmenī ,... kompleksi ir jums puišeļi :))))))) ar manim ir iss ok! saku vēlreiz OK! OK! OK!
..NU TAD ARĪ PAMATOTI PASKAIDROJIET CITIEM KO ESAT ITKĀ TIK VEIKSMĪGI NOŠPIKOJUŠI:)paši nonākat pretrunā ar savu iedeju -es ieraudziju -es redzēju - es dzirdēju -es es -es pimai spateicu:) tak paliekat vienreiz nopietni un beizdat te bauma izplatīt.. ja kāds ir ko izdomājis -(ja tiešām tā ir) tad rakstat -kādi mērijumi kādi cipati figurē
piem- pilsonis ar niku (xxxxx) irakstīs kad viņam ir dzinējā kloķēne at nozāģētiem vaigiem-un viņam liekas kad ahu..ena ahu ..ena iet jus pat nevarat iedomāties kā jums bus ja jums tādas nebus -man ieteikums --džeki bus jums ahu ..ena -p[erkat visi HITACHI flekšus un griežat nost visu ko vien varat ---:) :draugi: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests