Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 03:03

.....nu ko mums visiem vilijnošas atbildes ir beigušās-lakam džekam alkaholiskie dzērieni beidzās vai kā:)))))
bet visiem iesaku saglabāt veselos saprātus un visāām inžinierijām pakļsuties tikai šim forumam--------..bet ne maniem ieteikumiem.......klievis dierš:) :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 03:18

man ir ļoti primitiva atbilde-!!!!!!!!!! sveiciens no neselības aprūpes dienesta----- piedodiet par netehnisku atbildi .............
es jopojām runāju par pamatotu attieksmi pret vaz modeli..........te kādam laikam draud pensija, vai krīze darba procesā....lai jau nu šis pilsonis pārdzīvo visu ko nav sasniedzis un jūtas jaimīgs-----------mēs davai tkai par apogresiju nvis par degresiju.........
 
guntareha
Vazists
Posts: 97
Joined: 25 Jun 2010, 21:53
Location: Krāslava

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 10:34

Klievis,vai pats kādā krossā arī brauc?ja brauc tad kādā?
Krāslavas auto-moto sporta biedrība
 
tralla33
Vazists
Posts: 64
Joined: 04 Dec 2008, 17:10

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

14 Nov 2010, 11:09

Lasot komentārus nesaprotu, ko darīt smieties :D vai raudāt :(
Smieties par to ka daži te ir stulbi palikuši ar iepriekēju nodomu, vai raudāt par to, ka bērnībā mācoties staigāt, pa trepēm nokrituši. :(
Jautājums vairākumam, vai jūs klievi pazīstat? nepazīstat... ja jūs uzdrošināties kāpt uz galvas. Es viņu pazīstu, un cienu, vienmēr man ir palīdzējis ar konsultācijām un uzvarām sacensībās.

vairākums šeit tiešām ir iedomājies, ka cilvēks ar daudzu gadu pieredzi un eksperimentiem- tūlīt visiem visu uzliks uz paplātes priekšā. Sāciet kustināt savas pelēkās šunas- domājiet, būvējiet, nevis meklējiet internetā info, kas 70% nav patiesas.
 
User avatar
Linards
Vazists
Posts: 258
Joined: 13 Sep 2008, 11:27
Location: Rīga

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

16 Nov 2010, 20:05

nu nezinu, stipri apšaubu šāda tipa bloķa darbību.
Man ir daži jautājumi par to!
1.Tā darbības princips ir uz tā ka atspere vidū saspiesta starp abiem satalītiem un itkā apgrūtina to griešanos ar dažādu ātrumu, bet ņemot vērā ka riteņi ir lieli un tiem ir pretestība šaubos vai tas dotu kādu labumu.
2. Nu labi, Tātad griežoties riteņiem ar dažādiem ātrumiem, dils gan atspere gan atsperes šeibes un vienā jaukā momentā tas nodils .vaI ARĪ pie ilgākām slodzēm stipri sakarsīs tas nebūs labi
VAZ 21063 BRŪŪNIS-END
 
Guncha
Vazists
Posts: 167
Joined: 06 Jan 2008, 18:37
Location: Aarpus Riigas 180.km

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

16 Nov 2010, 20:45

Smags gadījums. :draugi:
VIGUAN
 
badbone72
Vazists
Posts: 58
Joined: 20 Sep 2010, 17:23
Location: Rīga, ķengarags

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

16 Nov 2010, 21:07

vairākums šeit tiešām ir iedomājies, ka cilvēks ar daudzu gadu pieredzi un eksperimentiem- tūlīt visiem visu uzliks uz paplātes priekšā. Sāciet kustināt savas pelēkās šunas- domājiet, būvējiet, nevis meklējiet internetā info, kas 70% nav patiesas.
nu bet ko darīt tādam pīplam kā man , kurš ir tikai jaucis un licis motorus pēc tā kā tam jābūt , nevis būvējis sportam paredzētus motorus?un ja nu man ar pēķšni gribās/vaig uzbūvēt sporta motoru-tad pie kāda tak ir jāvēršas.
Спор на форуме, всё равно что олимпиада среди умственно лишенных, даже если ты победил, ты все равно д...боёб.
 
plaza
Vazists
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

17 Nov 2010, 12:55

!
Nopirkt bloķi no Paidera ............ u.t.t. jau nav nekāda māksla !!!
Lūk šis teksts man ļoti patikās --- Tā jau laikam kūtrā latviešu domāšana .Ojārs steidzami atbrauc paņem no manis kādu bloķi un veiksmīgi tālāk ietirgo.Veiksmīgi varu teikt ka malacis ,jo labi darbojas un klijents arī apmierināts. :D
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
plaza
Vazists
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

17 Nov 2010, 13:04

vairākums šeit tiešām ir iedomājies, ka cilvēks ar daudzu gadu pieredzi un eksperimentiem- tūlīt visiem visu uzliks uz paplātes priekšā. Sāciet kustināt savas pelēkās šunas- domājiet, būvējiet, nevis meklējiet internetā info, kas 70% nav patiesas.
nu bet ko darīt tādam pīplam kā man , kurš ir tikai jaucis un licis motorus pēc tā kā tam jābūt , nevis būvējis sportam paredzētus motorus?un ja nu man ar pēķšni gribās/vaig uzbūvēt sporta motoru-tad pie kāda tak ir jāvēršas.
Visu laiku braucu ar 95 markas benzīnu , bet tad man sagribējās sporta degvielu 100 vai arī aviācijas vai E 85 (spirķiku)-- vai tad man pie kāda jāvēršas-- ņemu naudas maciņu braucu kur var vajadzīgo manis interesējošo produktu varu iegādāties :D
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
User avatar
Millers
Vazists
Posts: 132
Joined: 07 Jun 2009, 14:14
Automašīna: VAZ 2101
Telefons: 29565356
Location: Babīte

Re: BLOĶIS PAR 3,60 Ls

08 Dec 2010, 21:50

:( Sāku lasīt forumu, un vēlreiz pārliecinājos, ka tā ir lieka laika tērēšana. :( Konkrētais topiks iesākās samērā interesanti, līdz konkrētu cilvēku diskusijai.
Zinu dažus labus žigsīšus un sakarīgus īpašniekus, bet vai zināt, kāpēc viņi neizmanto šo saitu? ...
Katram no mums ir sava zināšanu un prasmju bagāža. Un dažreiz kaitina muļķīgi jautājumi. Un dažreiz pats varu uzdot muļķigu jautājumu citu skatījumā. Bet šī klajā lekšanās forumā....
Esmu lietojis arī citu auto klubu forumus, kā konkrēt automašīnu īpašnieks un protams arī tur šad tad uzrodas kādi "pirkstu ģēniji". Bet neskatoties uz konkrētu cilvēku zināšanām un prasmēm, šadiem lietotājiem ir jāliedz iespēja pievienot ierakstus. Tāds ir mans skatījums uz to, lai forumā būtu veslīgas diskusijas.
Piedodiet, ka ierakstīju šoreiz kā spamu sadaļā par bloķi.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests