Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
bliezejs
Vazists
Topic Author
Posts: 93
Joined: 04 Dec 2010, 22:22
Automašīna: vaz 2101

Buksu maiņa pakalejam ķegam

25 Apr 2013, 18:41

Kads nevar patekt ar kadu panemienu var dabut ieksa pakalejas kegas jaunas bukses ???
 
User avatar
swayzak
Vazists
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

Re: Buksu maiņa pakalejam ķegam

25 Apr 2013, 18:59

arī man radās tads jautajums kad mainīju , kā to izdarīt, likās jau nereāli, ka varētu nomainīt bukses, un dabut iekšā
bet tad liku lietā savu aso pŗātu un izdomāju,ka :shh:
lai dabūtu iekšā metāla cemtriņus, noslīpēju/noapaļoju nedaudz no gala ar fleksi tā lai neplēša jauno buksi, tad uzliek skrūvi ar apaļu galu un spiež iekšā ieziež ar eļļu Image
tālāk lai dabūtu iekšā ķēgās jāņem labi daudz vazelīns un jāeziežās var arī eļļu un tad tikai ar muskuļu spēku un savu svaru spiež iekšā ;)
kā dara citi es nezinu? varbūt kāds zin ko labāku ? :?:
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old
 
User avatar
swayzak
Vazists
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

Re: Buksu maiņa pakalejam ķegam

25 Apr 2013, 19:01

jā pareizi vēlāk, kad biju iemācijies mainīt bukses, šitās melnās nomainīju pret dzeltenām, silikona :lol:
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old
 
User avatar
valdiņš
Vazists
Posts: 138
Joined: 22 Apr 2012, 10:39
Automašīna: vaz 2105 turbo, 2106 turbo
Telefons: 28486893
Location: dobele

Re: Buksu maiņa pakalejam ķegam

25 Apr 2013, 19:37

vienkarsakais veids ar lielaku amuru vienreiz uzbliez un bukse ieksa, pec tam iespraud to metala trubinu
galvenais lai kajas butu siltas
 
User avatar
swayzak
Vazists
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

Re: Buksu maiņa pakalejam ķegam

25 Apr 2013, 19:50

nu tas varbūt ir vienkāršākais, bet man liekas , ka tā bukse sašķelsies un kad brauks bojājuma vietā sāks ātri vien izdilt :ugeek:
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old
 
zigurds
Vazists
Posts: 15
Joined: 03 Dec 2012, 21:59
Automašīna: 2106
Location: Valmieras raj. Rīga.

Re: Buksu maiņa pakalejam ķegam

25 Apr 2013, 20:49

es dariju tā - nosmerēju ar solidolu(vai ko citu lidzigu) bukses galu, uzstutēju uz ķegas un ar āmuru MAUC pa to buksi, pati iebēgs iekšā! tālāk - paņēmu gultņa bumbiņu (čut lielāku kā bukses caurums un metāla buksīte), arī nosmērēju ar solidolu, bumbiņu uzliku uz bukses cauruma un metāla buksi uz bumbiņas, un MAUC pa to metāla buksi(metāla buksi arī sasmērēju). Man viss sanāca baigi labi un ātri!
 
Ruu@uto
Vazists
Posts: 396
Joined: 27 Jan 2011, 15:19

Re: Buksu maiņa pakalejam ķegam

26 Apr 2013, 07:50

zigurds
es dariju tā - nosmerēju ar solidolu(vai ko citu lidzigu) bukses galu, uzstutēju uz ķegas un ar āmuru MAUC pa to buksi, pati iebēgs iekšā! tālāk - paņēmu gultņa bumbiņu (čut lielāku kā bukses caurums un metāla buksīte), arī nosmērēju ar solidolu, bumbiņu uzliku uz bukses cauruma un metāla buksi uz bumbiņas, un MAUC pa to metāla buksi(metāla buksi arī sasmērēju). Man viss sanāca baigi labi un ātri!
======================
Mja, vispār jau izsenis praksē elastīgo bukšu iepresēšanai izmanto koncentrētu ziepjūdeni
vai ziepju gabaliņu, kurš paturēts bundžā ar ūdeni un "sašķīdis". Naftas izcelsmes eļļām
un smērvielām varētu būt pa spēkam arī "saēst" bukses gumiju...Un, ja bukse sāks grozīties,
nebūs labi. Ja nu izmanto eļļu, tad vēlams izmantot jebkādu augu eļļu vai, piemēram, cūku taukus
jeb margarīnu, tie nebojā gumiju! Un, ja ir iespēja, labāk iztikt bez dauzīšanas, bet presēt -
piemēram, spiest ar skrūvspīlēm 8-)
Zigurda metode ar bumbiņu ir sen pazīstama un atzīstama! Malacis Zigurd! :)
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Buksu maiņa pakalejam ķegam

26 Apr 2013, 09:04

Tieši gribēju pierakstīt par skrūvspīlēm,ar tām var gana fiksi visu izdarīt,bet nu pirmā reizē ir ko noņemties :D
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Buksu maiņa pakalejam ķegam

26 Apr 2013, 15:39

Normala servisa shitos sitejus pashus izsistu :lol:
Un veel neaizmirstiet, ka bukses ir jasavelk jasaskruvee tadaa poziciijaa kaa auto atrodas brauksanas laikaa un veelamms ar svarojumu kaads ir parasti, bet nevis savelkam kameer uz dankrata vai paceelaaja tad nolaizot lejaa bukses saverpjas!
P.S.
Latviskotaja naf.....
 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: Buksu maiņa pakalejam ķegam

26 Apr 2013, 19:52

Tieši tā, nesen beidzu mainīt bukses ķegām, visu mierīgi un ar skrūvjspīlēm saspiež, ar āmuru dauzot jau bojā viu struktūru gumijai :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests