Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
po9o
Vazists
Posts: 7
Joined: 26 Jun 2009, 21:13

Re: Aprautas vītnes...

30 Jul 2009, 23:09

pamēģini no sākuma tās divas mazās skrūvītes izskrūvēt un skrūvēt iekšā pretējos caurumos, tur jābūt trumulī vel diviem, skrūvējot ieksā tajos caurumos skrūves vienkārši atdursies pret pusasi un tad skrūvejot ar spēku nospiedīsi trumuli no pusass. Man tā nonāca diezgan viegli.
 
User avatar
Karals
Vazists
Topic Author
Posts: 118
Joined: 07 Jul 2009, 13:17
Location: Valmiera

Re: Aprautas vītnes...

30 Jul 2009, 23:36

pamēģināšu tavu ieteikumu :D
Projekts 2101 ir sācies...
Makgaivers 4 ever
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Aprautas vītnes...

31 Jul 2009, 19:02

pamēģini no sākuma tās divas mazās skrūvītes izskrūvēt un skrūvēt iekšā pretējos caurumos, tur jābūt trumulī vel diviem, skrūvējot ieksā tajos caurumos skrūves vienkārši atdursies pret pusasi un tad skrūvejot ar spēku nospiedīsi trumuli no pusass. Man tā nonāca diezgan viegli.
Tas paņēmiens ir lietderīgs tikai tad, ja trumulis nesen "aiztikts" un nav izveidojusies milzīga atmala vai trumulis nav "pielipis" pie pusass centra, jo to vītni, kas iegriezta alumīnija trumulī ir ļoti viegli "izraut"! Kad liksi jaunos trumuļus sasmērē pusass atloku ar kādu smēri, lai nākotnē trumulis nepielīp!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Karals
Vazists
Topic Author
Posts: 118
Joined: 07 Jul 2009, 13:17
Location: Valmiera

Re: Aprautas vītnes...

31 Jul 2009, 22:56

Nu karoč izdariju kā jau te viens teica ar to ielikšanu pārnesumā un gāzes spiešanu un bremzēšanu..tā arī bij rakstits visgudrajā grāmatā ''tavs auto žiguļi''..nu sanāca un tagad man ir jauna pusass...
Projekts 2101 ir sācies...
Makgaivers 4 ever

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests