Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Sakūst gaismu/pagriezienu slēdzis

31 Aug 2010, 21:31

Šeit ir elektro shēma no 2106 - ar relejiem priekš gaismām!
http://www.autoprospect.ru/vaz/2106-zhi ... 06-old.jpg
Slinkums bija meklēt, bet Google var atrast 2103 shēmu( схема электрооборудования автомобилей ВАЗ–2103 )!
2103 shēmai vajadzētu būt bez relejiem (kā tavam 2103), tad tev jāskatās abās shēmās un jātaisa tā kā sestajam!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
persuader
Vazists
Posts: 235
Joined: 10 Aug 2008, 22:20

Re: Sakūst gaismu/pagriezienu slēdzis

22 Sep 2011, 20:43

Welcome to the club laikam.
Kādus 800 km braucu, tagad skatos dūmi ceļas no stūres. Metu nost, obšivku noņēmu stūres stienim - kā tad - tuvo gaismu slēdzis karsts, ka nepiedurties. Tagad jautājums tāds - OK, vatus skatīšos lampām - kas ielikts nemaz nezinu, bet ja nomainu uz pareizajām spuldzēm un releju moš pat ielieku, tas slēdzis jau laikam vairs nav dzīvotājs tik un tā un jāpērk jauns? Neesmu vēl jaucis, tāpēc domāju, vai pirms jaucu uz veikalu jau iet vai vēl ir kāda cerība ar to pašu? A ja slēdzis normāls un vati pareizie, teorētiski taču to releju var arī nelikt, vai arī tas tomēr var atkārtoties?
 
User avatar
wipers
Vazists
Topic Author
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Sakūst gaismu/pagriezienu slēdzis

22 Sep 2011, 22:35

man kad bij 03 vaz un kad ieliku viņam jaunus lukturus tuvaas gaismas ar tam H4 lampaam tad es ar kaadus 3 peec kaartas tos sleedžus nokurinaaju :D kameer neieliku releju arī tuvaas gaismas lampām taa kaa 2106
Man bija tāpat, H4 tuvās lampas svilināja kopā, ieliku vecās uz nekāu problemu (ok tagad laikam bišķi sačakarēju, jo liekot pakaļējās lampas stravas vadu masas vieta pieliku un nevarēju saprast kapēc nedeg viss kā nākas, tad tuvās gaismas čakarējas, laikam pakausēju drusku)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests