Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Negriež starteris

27 Feb 2011, 01:22

Šodien gribēju pabraukāties ar vazu iekāpju iekšā meiģinu pielaist, starteris pagrieza,bet motors neleca meiģināju velreiz, bet tagad pat vairs negrieza, tikai nostrādā relejs un viss. Aķis jauns, cik noprotu šmuce ir starterī, bet tas nav bendiks, varetu būt padilušas oglītes vai? :Nezinu: Kadam ir kadi priekšlikumi?
Man līdzīgi bija kad braukāju ar nepiestiprinātu klemmi, pamēģini notīrīt klemi un vietu kur pie aķa stiprinās, kas zin varbūt tik vien tās bēdas? :Nezinu:
 
Circens
Vazists
Posts: 28
Joined: 15 Feb 2010, 13:07

Re: Negriež starteris

03 Nov 2011, 20:13

Jaunu topiku netaisīšu, pajautāšu tepat.
Nopirku tukšu vaz virsbūvi, ieliku motoru un visu pārējo, kas nepieciešams, tagad esmu ticis līdz vadu vilkšanai.
Pēc shēmas skatījos, ka starterim nepieciešami divi + vadi un masu tas ņem no korpusa. Izdarīju visu, kā bija rādīts shēmā, bet starteris negriežas. Var dzirdēt, ka izlec bendiks, bet nekas vairāk arī nenotiek.
Ko es daru nepareizi? Startera vaina tā nevarētu būt, jo šāda problēma ir ar abiem starteriem, kuri uz iepriekšējā žiguļa darbojās. Lūdzu palīdziet, gribas līdz pirmajam sniegam sataisīt gāžamo :brauc:
 
melnis
Vazists
Posts: 546
Joined: 24 Jun 2009, 17:21

Re: Negriež starteris

03 Nov 2011, 22:46

Aizdedze atslēgā nav būt problēma? Aizmugurē tie vadi.
 
Circens
Vazists
Posts: 28
Joined: 15 Feb 2010, 13:07

Re: Negriež starteris

04 Nov 2011, 15:24

Aizmirsu pierakstīt, ka nav aizdedzes, bet uztaisīts uz pogu.
 
User avatar
girts.bricis
Vazists
Posts: 361
Joined: 13 Dec 2010, 17:45

Re: Negriež starteris

04 Nov 2011, 22:22

Jaunu topiku netaisīšu, pajautāšu tepat.
Nopirku tukšu vaz virsbūvi, ieliku motoru un visu pārējo, kas nepieciešams, tagad esmu ticis līdz vadu vilkšanai.
Pēc shēmas skatījos, ka starterim nepieciešami divi + vadi un masu tas ņem no korpusa. Izdarīju visu, kā bija rādīts shēmā, bet starteris negriežas. Var dzirdēt, ka izlec bendiks, bet nekas vairāk arī nenotiek.
Ko es daru nepareizi? Startera vaina tā nevarētu būt, jo šāda problēma ir ar abiem starteriem, kuri uz iepriekšējā žiguļa darbojās. Lūdzu palīdziet, gribas līdz pirmajam sniegam sataisīt gāžamo :brauc:
1)pārbaudi velreizi kā esi pievienojies pie starķora.

2)vēl vari pamēģināt pa tiešo parbaudīt.ja tad griež tad skatīt pirmo manu punktu.
Cietais rieksts Image

What dya mean it doesn't fit? Gimme the big F@#! *!# hammer and the torches from my bench!!

ĢIRTS divi astoņi astoņi nulle viens seši pieci viens
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Negriež starteris

05 Nov 2011, 16:31

Jaunu topiku netaisīšu, pajautāšu tepat.
Nopirku tukšu vaz virsbūvi, ieliku motoru un visu pārējo, kas nepieciešams, tagad esmu ticis līdz vadu vilkšanai.
Pēc shēmas skatījos, ka starterim nepieciešami divi + vadi un masu tas ņem no korpusa. Izdarīju visu, kā bija rādīts shēmā, bet starteris negriežas. Var dzirdēt, ka izlec bendiks, bet nekas vairāk arī nenotiek.
Ko es daru nepareizi? Startera vaina tā nevarētu būt, jo šāda problēma ir ar abiem starteriem, kuri uz iepriekšējā žiguļa darbojās. Lūdzu palīdziet, gribas līdz pirmajam sniegam sataisīt gāžamo :brauc:
Ļoti bieži tada pati problema rodas kad nepietek strāvas lai pagriezt starteris. Paskaties kads sprieguma krītums tieši uz startera klemem. Var būt pats vads beigts, nav masas, uz akumulatora klemes oksidejušas utt.
 
Circens
Vazists
Posts: 28
Joined: 15 Feb 2010, 13:07

Re: Negriež starteris

05 Nov 2011, 20:45

1)pārbaudi velreizi kā esi pievienojies pie starķora.

2)vēl vari pamēģināt pa tiešo parbaudīt.ja tad griež tad skatīt pirmo manu punktu.
Šodien pamēģināju. Izņēmu starteri un ,atstājot pievienotu pie tiem pašiem vadiem, pamēģināju vai griež. Viss gāja labi, bet tikko kā ieliku atpakaļ vietā atkal tā pati problēma. Tikko ienāca prātā, ka iespējams vienkārši aķis par švaku :D (nu nepietiek strāvas, lai pagrieztu starteri, kad pielikts klāt un viņam lielāka slodze, bet, lai pagrieztu starteri atsevišķi, strāvas pietiek) un rīt jāpamēģina ielikt to no otra žiguļa.
 
Berry
Vazists
Posts: 78
Joined: 21 Nov 2011, 14:04
Location: Rīga

Starteris

18 Dec 2011, 15:28

Sveiki, man žiks kopš nopirku oktobrī visu laiku smuki leca no pusapgrieziena, pēdējo mēnesi ik pa brīdim ar pirmo neleca, tagad vairs vispār nelec pēdējo nedēļu, aiziet tikai kad ievelk. Aķis ir sveži, itkā visi vadi ir veseli un savienoti, kad grib piešķilt ir tikai klikšķis un viss, starteris negriež, gribēju noskaidrot, vai kāds ar ko tādu ir saskāries un ja ir vai ar manuprāt oglīšu nomaiņu starterī būs līdzēts? Varbūt kādam ir kāds labs ieteikums, kā dabūt nost starteri, cik es pētīju izpūtēja trubas jāņem nost un tad no apakšas viss notiek..

Novērtēšu jebkādu info šajā jautājumā, paldies. :)
 
User avatar
ar4ijs
Vazists
Posts: 222
Joined: 27 Feb 2008, 22:00
Automašīna: BMW e30 325i un VAZ 21214
Location: Rīga un Tukuma Rajons

Re: Starteris

18 Dec 2011, 15:44

Man bija tiesi tas pats. bet man starteris nebj pie vainas, kontakts kautkur relejam nebija, es vienkarsi nomainiju releju un parbaudiju arii visus kontaktus kas iet pie drosinataju kastes klaat un pec tam viss man aizgaaja, bet nu katram taa skaade var buut savaadaka. Un starteri, cik atceros, vareja nonemt no motortelpas neskruvejot nekadas izputeja trubas nost tik bish japadomaa kaa vinsh tur labak naak lauka. :D ;0
 
Ruu@uto
Vazists
Posts: 396
Joined: 27 Jan 2011, 15:19

Re: Negriež starteris

19 Dec 2011, 11:25

1) Vispirmām kārtām iziet cauri visām starteri barojošām ķēdēm - gan vadības
(atslēgas kontaktgrupa / poga), gan spēka ķēdei (no AKB);
2) Starteri var elementāri noņemt neko citu neaiztiekot - vajag vien "garo atslēgu"
ar ~50 cm garu "kātu" un "kardānu", vai divus garos pagarinātājus no muciņkomplekta,
plus "kardānu". Ar parastajām atslēgām ir visai liela ķēpa. Vai tad nelasījāt remonta
instrukciju? :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests