Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
bruweris
Vazists
Posts: 64
Joined: 22 Apr 2008, 21:58
Location: Liepājas raj.

Re: generators!

11 Jun 2008, 16:58

nu shodien nomainiiju siksnu!!! :)
tad redzeeshu wai war spiest griidaa, wai nee!!!! :D :D
 
Raitis
Vazists
Posts: 20
Joined: 31 Mar 2008, 16:21

Re: generators!

17 Aug 2008, 11:30

Man atkal taisni tagad ir tā, ka deg tā kontrollampiņa, pieliku spuldzīti pie tā kontakta (kurš fiksējas ar 10-tā izmēra uzgriezni un kur ir pieskrūvēts lādēšanas vads uz aķi),kad iežmiedz gāzi grīdā tai spuldzītei knapi paliek sarkans kvēldiegs.. Kas par vainu? Oglītes, kāds relejs? Man itkā skaitās debīls ģenerators, importnieks, viņam jau virsū nāk relejs un tas ģenis ir biku garāks.. Atceros, ka vectēvs kādreiz bij 3-shaa modeļa ģeneratoru uzlicis, visas spuldzes un drošinātājus izsita... Ko darīt?
 
User avatar
oaziz
Vazists
Posts: 72
Joined: 16 Sep 2008, 21:06
Location: Rīga, Pļaviņas

Re: generators!

17 Sep 2008, 18:58

Man atkal taisni tagad ir tā, ka deg tā kontrollampiņa, pieliku spuldzīti pie tā kontakta (kurš fiksējas ar 10-tā izmēra uzgriezni un kur ir pieskrūvēts lādēšanas vads uz aķi),kad iežmiedz gāzi grīdā tai spuldzītei knapi paliek sarkans kvēldiegs.. Kas par vainu? Oglītes, kāds relejs? Man itkā skaitās debīls ģenerators, importnieks, viņam jau virsū nāk relejs un tas ģenis ir biku garāks.. Atceros, ka vectēvs kādreiz bij 3-shaa modeļa ģeneratoru uzlicis, visas spuldzes un drošinātājus izsita... Ko darīt?
kautka divaini kad uzlika 3a generatoru visu izsava... es no sakuma paskatitot kada stavokli ir oglites, parbauditu siksnu, uzmestu aci pasam generatoram un beigas skatitos kas ir ar relejiem....
 
Raitis
Vazists
Posts: 20
Joined: 31 Mar 2008, 16:21

Re: generators!

17 Oct 2008, 21:50

Noskaidroju pavisam vienkārši, izskrūēju oglītes (ar visu to releju, kas pie tām oglēm stiprinās) un ieliku citas ogles bez tā releja, kad piedarbina, salonā akumultora dačiks līdz beigām rāda, atdurei.. Tākā vainīgs vien tas relejs.. (P.S ar tiem 24v es nebraukāju, tikai tīri pārbaudes pēc uzliku) :idea:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests