Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
Arnisv
Vazists
Topic Author
Posts: 673
Joined: 26 Jul 2011, 22:06
Automašīna: 2101
Telefons: 29211568
Location: Liepāja
Contact:

Re: Aizdedzes tūnings!

09 Jul 2014, 19:59

tas i labi! man ar tuning sadaleni nekadi nevareju nomierināt. vot sonorix stādāja perfekti, tikai nosprāga. un šhitā stistēma šancē labi...........................
ВАЗ - это единственная в мире марка машины, которая может сломаться стоя в гараже.
 
meršažigulis
Vazists
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: Aizdedzes tūnings!

17 Jan 2015, 10:27

https://www.youtube.com/watch?v=IYHdIPZML4Q
re kur ir viens vidiks kas un ka jadara!
 
meršažigulis
Vazists
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: Aizdedzes tūnings?

17 Jan 2015, 10:29

koroč neizturēju un kačigarkas pārbaudi izgāja !
satinu vadeļus un galvenais vakara mērķis bija piedarbināt....
tagad var arī pa smuko taisīt provodku un jāštuko ku smuki motortelpā nolikt spoli.
tātad man ir vecais vaz dalītājs bez vākuma.tam nevajag virpot jaunu pamatni holiem.
2 wv audi komutātori
for mandeo spole
vecas sveces
2 golfiņa dalītāji hola donori un vienam arī paņēmu pārtraucēju
štepseļi komplektā ar ierīcēm tika nokniebti šrotē
vaz dalītājam novirpoja asi, lai uzmauktu vw pārtaucēju.
liekas sanāca labi jo abi pāri strādā sinhroni, tagad tikai jāizfleksēpārtraucējam pretējās ausis....
Image
Image
Image
Image
Image
Image

tev bivas tās lapstiņas pretējās jaizgriež ārā lai dzirkstele nav visos chetros bet tik divos cilindros divreiz cikla laika!
 
User avatar
Arnisv
Vazists
Topic Author
Posts: 673
Joined: 26 Jul 2011, 22:06
Automašīna: 2101
Telefons: 29211568
Location: Liepāja
Contact:

Re: Aizdedzes tūnings!

17 Jan 2015, 20:11

Labi ka pamaniji ! Sakuma nevar zagjet ara lai nosinhronizetu pārus. Protams pec tam izgriezu. Viss ir man pareizi.
ВАЗ - это единственная в мире марка машины, которая может сломаться стоя в гараже.
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: Aizdedzes tūnings!

18 Jan 2015, 14:30

Man ir audi komutātors, un 2108(ja nekļūdos) sadalītājs ar holu. Vadi veci,cieti(uz komutatoru) un aizdomas, ka vads vidū bojāts - tikšu pie jauniem svečvadiem un savilkšu jaunus vadus pateikšu kā ir :) Pieslēdzot pie kompja sākot no ~2000apgr/min aizdedze lēkāja +/- 200-400 apgr/min. Tikšu ar vadiem galā tad varēšu pateikt vai strādā normāli! Iespējams zūd kontakts un šad tad neuzsit kāda svece, bet nevarēja braucot īsti saprast, jo citi traucēkļi vēl jauca galvu..
Pagaidām līdz 5500apgr(ierobežotājs) viss bija ok tik tās nejūtamās un nesaprotamās apgrieziena svārstības, kuras centīšos šonedēļ novērst.
P.S spole no audi.

Nebiju atvēris vēl 3. lapu.. (nepiefiksēju, ka tāda ir) Izrādas problēma atrisināta :) Es pagaidām palikšu pie vecās varianta ar sadalītāja vāciņu.
12s 0-100km/h

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests