Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
edupuikasuperpuika
Vazists
Topic Author
Posts: 221
Joined: 03 Aug 2012, 13:24
Automašīna: Vaz 21013 laikam
Telefons: 28686034
Location: Latvija

Logu Tiritaji

18 Feb 2015, 14:57

Sveiki Spechuki un iesaaceji :)

Nezinu kaa lai pastasta, bet lieta tada ka man chakarejas logu tiritaji, it kaa vini kertos. iesledzu un vini it kaa sak tirit bez apstajas, ta kaa jauda pietruktu, tad noskan relejs un aiziet. un taa diezgan biezi. citreiz vairakas reizes raustu kloki un nekas nav, bet liekas reizem kaa viss buris ir uzsilis tad stradaa labak. protams pashlaik virsu nav labakas slotinas bet ari vasaraa senak ta ir bijis.

Varbut relejs iet uz galu vai motoritim jaudas nav vai tas vnk taa ir normali? :D

Braucu ar chomiem jau nekas, vechi saprot tas lietas :D bet kad bruutiite blakus sez un man tur netiiras nav laba sajuta :D

Cerams domu saprataat :)
 
User avatar
Ogre
Vazists
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: Logu Tiritaji

18 Feb 2015, 19:12

Sveiki Spechuki un iesaaceji :)

Nezinu kaa lai pastasta, bet lieta tada ka man chakarejas logu tiritaji, it kaa vini kertos. iesledzu un vini it kaa sak tirit bez apstajas, ta kaa jauda pietruktu, tad noskan relejs un aiziet. un taa diezgan biezi. citreiz vairakas reizes raustu kloki un nekas nav, bet liekas reizem kaa viss buris ir uzsilis tad stradaa labak. protams pashlaik virsu nav labakas slotinas bet ari vasaraa senak ta ir bijis.

Varbut relejs iet uz galu vai motoritim jaudas nav vai tas vnk taa ir normali? :D

Braucu ar chomiem jau nekas, vechi saprot tas lietas :D bet kad bruutiite blakus sez un man tur netiiras nav laba sajuta :D

Cerams domu saprataat :)
šādu problēmu esmu redzējis visiem žikiem, ar kuriem esmu braucis. Es īpaši neņemu vērā to, jo parasti, ja uzliek uz visātrāko režīmu, tad tās slotas aiziet
 
User avatar
elf
Vazists
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: Logu Tiritaji

20 Feb 2015, 09:32

Vajag izjaukt,iztīrīt,saeļot pašu mehānismu.....ar eloktroniku tur nav nekāda sakara.
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Logu Tiritaji

20 Feb 2015, 09:42

Vajag izjaukt,iztīrīt,saeļot pašu mehānismu.....ar eloktroniku tur nav nekāda sakara.
Iespējams, ka arī tas pie vainas, bet man arī šad tad ir tā, ka ja slēdzelē starp pārtraukto un izslēgtu, tad uz kādu pus minulti nekas nestrādā - ne uz ātrāko režīmu ne uz pārtraukto! Tajā relejā ir bimetāla kontakts, kas droši vien nav īpaši labi uzkonstruēts, tādēl gļuko pārtrauktais režīms!
Droši vien, ka var uzlikt no kādas rietumu mašīnas to releju, bet nu cik es ar viņu braucu...
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests