Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
inguselis
Vazists
Topic Author
Posts: 1
Joined: 22 Jun 2016, 23:18

Aizdedzes problēma.

22 Jun 2016, 23:28

Sveiki.
Kaimiņienei ķibele tieši uz svētkiem un garajām brīvdienām. Bija aizbraukusi ciemos uz Valmieru. Startējot mašīnu bija kaut kāds klikšķis, bet mašīna piešķīlās. Likās dīvaini, bet ja reiz darbojas, tad viss kārtībā. Atbraucot mājās, nevarēja vairs noslāpēt. Atslēgu var izvilkt, bet nevar pagriezt. Kaut kas iekšā noķīlējis. Neesmu pārliecināts vai tas ir normāli, ka darbojošam auto ir iespējams izņemt atslēgu. Auto- Lada Kaļina (uz bagažnieka vēl cipari 1119)

Pajaucu paneli līdz atslēgas blokam- likās ļoti vienkārša sistēma. Vai šai gadījumā ir jāmaina viss tas bloks, kur ievieto atslēgu? Es vēl cerēju, ka tur ir kāds triks un ka tā šad un tad notiek. :)

Skatījos, ka uz stūres stieņa tas bloks ir pieskrūvēts, bet skrūves bijušas tādas, lai tikai vienu reizi būtu iespējams ieskrūvēt, t.i. stiprāk pievelkot, lieko galviņas daļu novērpj nost, kā rezultātā nav vairs neviena un nekāda cauruma, kā to skrūvi izskrūvēt. Ja tiešām jāmaina tas atslēgas bloks, kā dabūt ārā tā skrūves? Ar urbšanu?
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Aizdedzes problēma.

26 Jun 2016, 23:21

Sanāk ka atslēgas cilindrs nobojājies, meklē pa RU lapām, gan jau, ka ir pamācības kā nomainī to serdi!
Nu labi paskatijos - https://www.youtube.com/watch?v=2BC6OsRIpWU!
Nedomāju, ka te daudzi aizraujas ar to brīnumu(Kaļinu)...
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests