Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
Krismans
Vazists
Topic Author
Posts: 14
Joined: 17 Aug 2009, 12:05

Re: Nav dzirksteles.

18 Aug 2009, 22:23

Aizdedze itkā viņam uz slēdzīša būs jāpaskatās varbūt tiešām tur kaut kas nav. Kas ir apskatīties kontaktus? nu es noņēmu iztīriju itkā vaidzētu būt ok. Spolei vaina nevarētu būt jo likām trīs spoles nu tā nevar būt ka beigtas visas trīs jo itkā vienai offic vaidzēja iet izņēma laikam no ejošas mašīnas. Un kur ir kondensātori un ja viņi ir vainīgi tad viņi ir jāmaina pret jauniem?
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Nav dzirksteles.

19 Aug 2009, 22:09

Aizdedze itkā viņam uz slēdzīša būs jāpaskatās varbūt tiešām tur kaut kas nav. Kas ir apskatīties kontaktus? nu es noņēmu iztīriju itkā vaidzētu būt ok. Spolei vaina nevarētu būt jo likām trīs spoles nu tā nevar būt ka beigtas visas trīs jo itkā vienai offic vaidzēja iet izņēma laikam no ejošas mašīnas. Un kur ir kondensātori un ja viņi ir vainīgi tad viņi ir jāmaina pret jauniem?
Kas ir apskatīties kontaktus? Runa ir neviss par sadalītāja vaka kontaktiem, bet par tiem kuri iekšā- partrauceja kontakti. Japarliecīnas ka tur viss funkcionē.Kondensatoru protams jauno jaliek. Tu vspr pārbaudīji, vai pie spoles pienāk spriegums?
 
AB_2101
Vazists
Posts: 93
Joined: 10 Jun 2009, 14:37

Re: Nav dzirksteles.

20 Aug 2009, 10:16

Ieliec jaunu kondensatoru. Ja nelīdz, tad paskaties vai nav nodilusi oglīte, kas rada pašu dzirksteli pašā sadalītājā. Var arī būt, ka sadalītāja rotora ass ir nodilusi, tad tā jāmaina.
 
Krismans
Vazists
Topic Author
Posts: 14
Joined: 17 Aug 2009, 12:05

Re: Nav dzirksteles.

21 Aug 2009, 17:24

Nu es tīriju tos kontaktu kas ir zem sadalitāja vāciņa tas kurš motoram griežoties staiga tur itkā ir ok. Un kur tie kondensātori atrodas?
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Nav dzirksteles.

22 Aug 2009, 20:14

Nu es tīriju tos kontaktu kas ir zem sadalitāja vāciņa tas kurš motoram griežoties staiga tur itkā ir ok. Un kur tie kondensātori atrodas?
Kondensators tieši uz sadalītāja atrodas. Izstasti ko tu jau izdariji ar aizdedzi, kur pienāk barošana, kur ne?
 
Krismans
Vazists
Topic Author
Posts: 14
Joined: 17 Aug 2009, 12:05

Re: Nav dzirksteles.

22 Aug 2009, 22:25

Kondensātoru atradu viņš bija ok tikko pielaidām viss ok tik palika sajūgu ko rīt sataisīt :) Paldies visiem kas cents palīdzēt. Vaina nezinu kur bija vienkārši visu aizdedzi ar assi izņēmu ārā un izjaucu patīriju šo to un viss aizgāja :)
 
User avatar
imanc
Vazists
Posts: 15
Joined: 24 Jun 2009, 23:01

Re: Nav dzirksteles.

25 Aug 2009, 21:15

Man ir bijusi problēma ka ik pēc apm 1000-1500km dzirkstele pazūd. Pie vainas ir dilums sadalītājā, kas ražo putekļus. Kaukādā brīdī viņi pietiekamā koncentrācijā sakrājas zem rotora kur pārtraucējs (tā laikam to hreņu sauc) dod impulsu uz spoli. Atrisinās problēma noņemot sadalītāja vāciņu un kārtīgi izkustinot / izpūšot pārtraucēja kontaktus zem rotora.

wbr
imanc

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests