Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
-krievins-
Vazists
Posts: 429
Joined: 14 Feb 2010, 20:57

Re: cik izmaksā

23 Apr 2011, 10:01

Tepat Rencēnos krāso!! Pazvani uz ->28373923. Bet tagad tas nebūs jo tēvs uz kādu ilgāku laiku brauc prom!
 
User avatar
zhimis
Vazists
Posts: 41
Joined: 09 Aug 2010, 10:43
Location: Liepāja

Re: cik izmaksā

23 Apr 2011, 21:20

jaa, man arii interesee, cik apmeeram citiem ir izmaksaajusi kvalitatiiva kraasoshana? :think:
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: cik izmaksā

23 Apr 2011, 21:46

jaa, man arii interesee, cik apmeeram citiem ir izmaksaajusi kvalitatiiva kraasoshana? :think:
Liepājā,es zinu pie kā jāvēršas ;)
 
User avatar
Gvido
Vazists
Posts: 116
Joined: 17 Jan 2011, 19:50
Location: Zasulauks

Re: Virsbūves krāsošanas izmaksas

01 May 2011, 00:22

Burunduks jau izsmeloshi uzrakstija, tacu gribetos piebilst paris loti svarigas lietas.
Tad, kad ruusa izsliipeeta (lidz tiiram metaalam) veelams puust aatro reakcijas grunti (tautaa sauktaa skaabes grunts). So grunti izmantoja VW/audi un pat tagad stradajot pie paveca vw seciju, ka savas funkcijas pilda nevainojami . Sii grunts reagee ar metaalu un veido specigu slaani, kurs aizkavee metaala ruseshanu. Virs siis grunts buutu veelams puust Epoksiidgrunti, kuras funkcija ir aizliet ciet poras un nodrosinaat metaala virsmas noturiibu.
Tad nu taalaak var katrs izpausties un dariit kaa veelas un kaadus fillerus puust, tas pasu zinjaa, bet pats blekjis tomer ir jaapstraadaa nopietni.
Tikko pats esmu izgaajis cauri shim procesam un tapec ir radusaas paaris atzinjas ko vajadzeetu un ko tomeer labaak nee :) :)
Viss jau ok, nesaku ka esmu kāds profesionālis, runāju par to, ko pats daru un esmu izdarījis, un cenšos to pateikt precīzāk. Vienkārši nesaprotu, kā var zem 100ls palīst.
Šoreiz paļāvos tikai uz rūsas pārveidotāju, jo cik noprotu šis BRUNOX aptverot rūsas graudiņus iekapsulē tos, un neļauj bleķim rūsēt. Bet liels paldies par ieteikumu/papildinājumu.
Tantes runā ka Brunox Atgrūžot grunti ar laiku ! Un krāsā veidojas plaisas !
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Virsbūves krāsošanas izmaksas

01 May 2011, 11:08

Katrā ziņā brunox ir mazliet jāuzmatē, jo cik aceros, viņš uzpūšot paliek spīdīgs, kā jau zinām uz spīdīgām virsmām nekas neturas. (Bet jāuzmatē ļoti maigi) Man žiks stāv diezgan lielā mitrumā un visas brunox vietas ir nopūstas ar grunti, un nekas nelec nost - vismaz nēsmu pamanījis. Tākā spiežam paši! :P
 
User avatar
Gvido
Vazists
Posts: 116
Joined: 17 Jan 2011, 19:50
Location: Zasulauks

Re: Virsbūves krāsošanas izmaksas

01 May 2011, 12:43

Katrā ziņā brunox ir mazliet jāuzmatē, jo cik aceros, viņš uzpūšot paliek spīdīgs, kā jau zinām uz spīdīgām virsmām nekas neturas. (Bet jāuzmatē ļoti maigi) Man žiks stāv diezgan lielā mitrumā un visas brunox vietas ir nopūstas ar grunti, un nekas nelec nost - vismaz nēsmu pamanījis. Tākā spiežam paši! :P
Varētu būt .. Pats neēsmu viņu izmēģinājis ..
Sabijos no tā ko dzirdēju un lietoju Mipa .. 3.50ls 100ml Un diemžēl nenāk flakoniņos ..

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 4 guests