Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
Klima
Vazists
Topic Author
Posts: 70
Joined: 24 Aug 2009, 12:57
Location: jelgava

cik izmaksatu parkrasot vaz

31 Aug 2009, 20:52

cik maksatu parkrasot 2103 vaz balta krasa aptuvena cena ja dara pats
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: cik izmaksatu parkrasot vaz

31 Aug 2009, 21:19

Nū reāli pats esmu ķēries klāt krāsošanas lietām, un dom;au ka tā būs dārgākā daļa, un protams grūtākā.
Man ir tikai 21011 vaz, bet tas dižu jēgu nemaina. :)
Nū ir jāskatās kādā stāvoklī ir tavs auto, ja ir ļoti daudz rūsas u.t.t., tad tev ir jāreiķinās ar metināšanas darbiem un ar rūsas rīvēšanas darbiem + Rūsas pārveidotāji u.t.t.
Tālāk nākamais ir protams grunts krāsa, jo noberzējot auto līdz spīdīgam bleķim obligāti ir jāuzklāj grunts.
Vēl par grunts krāsas izmaksām nezinu, bet nedomāju kad tas ir daudz.
Tālāk ir pārējās virsmas matēšana, kurā izmanto ūdens smilšpapīru un ūdeni. To es uzskatu par pašu nogurdināšāko daļu kas vien var būt. :)
Nū kad visa mašīna ir nomatēta tad protams nāk durvju izjaukšana u.t.t. ( tas ir tikai tādā gadijumā ja patiešām savu vazu gribu smuku ). Nu tad kad viss ir izdarīts tad protams ir krāsošana.
Krāsu cenas ir visdažādākās:
* Parastās +/- 40Ls litrā
* Metālikas +/- 80Ls litrā
* Hameljona +/- 180Ls litrā
Vazam apmēram sanāk vajadzīgi 2 Litri, tas ir tā kad biku vēl pāri paliek. Var jau pirkt 1.5L tad atkal biki jānožīdo. :)
Un beigās protams ir laka, bet tā nav obligāta, tas pēc taviem ieskatiem. Par lakas izmaksām diemžēl nēsmu informēts.
Bet principā viss ir tavās intresēs...
Last edited by Burunduks on 31 Aug 2009, 21:28, edited 1 time in total.
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: cik izmaksatu parkrasot vaz

31 Aug 2009, 21:28

Ieliec foto ar savu VAZ lai var redzet kas ir jadara...

Varbut tur vares vienkarsi vacai krasai pari uzkrasot mazlit piespaktelejot :thumbup:
Power is nothing without quattro
 
User avatar
Klima
Vazists
Topic Author
Posts: 70
Joined: 24 Aug 2009, 12:57
Location: jelgava

Re: cik izmaksatu parkrasot vaz

31 Aug 2009, 22:12

ok paldies pa informaciju
 
User avatar
James.
Vazists
Posts: 62
Joined: 16 Jul 2009, 10:51
Automašīna: e36

Re: cik izmaksatu parkrasot vaz

03 Sep 2009, 09:21

Es neticu ka ar 2 litriem pietiek, motortelpai jau aizgāja gandrīz pus litrs. :crazy:
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: cik izmaksatu parkrasot vaz

03 Sep 2009, 14:04

Joptvai tu to puslitru gāzi virsū tai motortelpai? Nu nezinu, neticās man kā...
 
User avatar
discomans
Vazists
Posts: 169
Joined: 04 Jun 2008, 16:48
Location: Kuldiga/ Rīga

Re: cik izmaksatu parkrasot vaz

03 Sep 2009, 14:46

Nū reāli pats esmu ķēries klāt krāsošanas lietām, un dom;au ka tā būs dārgākā daļa, un protams grūtākā.
Man ir tikai 21011 vaz, bet tas dižu jēgu nemaina. :)
Nū ir jāskatās kādā stāvoklī ir tavs auto, ja ir ļoti daudz rūsas u.t.t., tad tev ir jāreiķinās ar metināšanas darbiem un ar rūsas rīvēšanas darbiem + Rūsas pārveidotāji u.t.t.
Tālāk nākamais ir protams grunts krāsa, jo noberzējot auto līdz spīdīgam bleķim obligāti ir jāuzklāj grunts.
Vēl par grunts krāsas izmaksām nezinu, bet nedomāju kad tas ir daudz.
Tālāk ir pārējās virsmas matēšana, kurā izmanto ūdens smilšpapīru un ūdeni. To es uzskatu par pašu nogurdināšāko daļu kas vien var būt. :)
Nū kad visa mašīna ir nomatēta tad protams nāk durvju izjaukšana u.t.t. ( tas ir tikai tādā gadijumā ja patiešām savu vazu gribu smuku ). Nu tad kad viss ir izdarīts tad protams ir krāsošana.
Krāsu cenas ir visdažādākās:
* Parastās +/- 40Ls litrā
* Metālikas +/- 80Ls litrā
* Hameljona +/- 180Ls litrā
Vazam apmēram sanāk vajadzīgi 2 Litri, tas ir tā kad biku vēl pāri paliek. Var jau pirkt 1.5L tad atkal biki jānožīdo. :)
Un beigās protams ir laka, bet tā nav obligāta, tas pēc taviem ieskatiem. Par lakas izmaksām diemžēl nēsmu informēts.
Bet principā viss ir tavās intresēs...
* Parastās +/- 40Ls litrā :o
* Metālikas +/- 80Ls litrā :o
* Hameljona +/- 180Ls litrā
nau bishk pa daaargu

kad pirku nu parasto kraasu litraa 10 ls
un metaaliku var pa 13ls, bet tad pasham jaapajauc!
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: cik izmaksatu parkrasot vaz

03 Sep 2009, 14:50

Nu lūk, pašam jāpajauc... Un ir atšķirība arī krāsu ražotājā. Paņem pakrāso ar 40Ls krāsu un paņem pakrāso ar 10Ls krāsu, jutīsi atšķirību! Un paskaties atšķirību!!
 
PowerVAZ
Vazists
Posts: 32
Joined: 15 Jun 2009, 15:05
Automašīna: 21011

Re: cik izmaksatu parkrasot vaz

03 Sep 2009, 15:10

Nebiedējiet jauniņos ar lielām izmaksām!!!

Pirmo mašīnu ko pārkrāsoju krāsoju ar Sadolin krāsu, toreiz tā maksāja prikš tā laika visai dārgi, 8,50Ls vai par daži toņi 9,50Ls litrā tas bija visai pasen kādus 10 gadus atpakaļ. Neskatoties uz zemo cenu attiecībā pret citām krāšām – sadolin izskatījās labi :)
Variet pieskaitīt inflaāciju un dabūs šodienas cenu. Kaut kāda motociklu forumā redzēju jaunāku infu, ka bija moci restaurējis un krāsojis ar Sadolin pa 15Ls litrā. Bet labāk noskaidrot veikalā precīzu cenu.
(Tikai nevajag sajaukt celtniecības Sadolin ar autokrāsāu Sadolin)

Esmu krāsojis arī ar Sikens, izmaksāja visai dārgi un krāsa arī nekvalitatīva. Nokrāsošanas brīdī viss izskatījās tiešām lieliski skaisti un spīdīgi, krāsoju metāliku, mašīna pēc diviem gadiem izbalēja un no metālikas palika pāri parasta pelēkā krāsa :(

Tā kā dārgs nemaz nenozīmē labs un kvalitatīvs!!!

Un nevajag noberzt mašīnu līdz spīdīgam bleķim, ja vecā krāsa labi turās viršū, vienkērši ar ūdens smilšpapīru nomatēt un viss. Grunti un spakteli tikai tu kur rūsa notīrīta.
 
User avatar
krievins 092
Vazists
Posts: 371
Joined: 16 Feb 2009, 19:56

Re: cik izmaksatu parkrasot vaz

03 Sep 2009, 16:04

es savu vaz no arpuses noputu ar letako autokrasu ar 1 litru :) bet sanaca ka vejs bij un dazas vietas biki nenoklajas :( Jo vienk bij saulaina diena un cereju ka ara bus labi :)
un krasas-ta protams ir pasa gaume ar ko un kaa :) protams labak kaut vai ar letako autokrasu, neka pasam meginat ar delu krasu :D esmu redzejis ka izskatas :D
man melna maksaja 35ls litra laikam :) ktrasa bij GLOBO :) bet ir vel laba krasa DUPOINT :)
Tie kam E103 asinīs :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests