Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
skrachs
Foruma Vadītājs
Topic Author
Posts: 699
Joined: 05 Jan 2008, 21:33
Automašīna: Audi A4
Telefons: 25877385
Location: Rencēni
Contact:

Baltic Club Music Festival 2011 Valmierā

15 Jul 2011, 15:58

“Baltic Club Music Festival 2011” ir grandiozs starptautiska mēroga Baltijas klubu mūzikas festivāls, kas 12 un 13.augustā norisināsies Valmierā. Tas būs pirmais šāda veida pasākums Latvijā un paredzams, ka tas kļūs par ilgadēju notikumu! Festivālā piedalīsies dīdžeji no visām trim Baltijas valstīm – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī no Krievijas, Somijas un ASV. Dalību pasākumā jau ir apstiprinājuši: Dallas Superstars un Sergei Shkuroff (Somija), DJ Cosmonaut (Krievija), Supaphly (ASV), Andy Lau un Virus J. (Lietuva), DeeJay A.A.V. un DJ Kolzar (Igaunija), [Ex] da Bass (Latvija). Mākslinieku saraksts turpina papildināties!

Festivāla ietvaros notiks arī “Baltijas auto klubu salidojums” un “Park & Party”, ko piedāvās “Black Silver Party Bus”!Tajā piedalīsies Latvijas skaistāko un labāk pārbūvēto tuninga auto īpašnieki, kā arī ciemos aicināti vairāki kolorīti viesi no Igaunijas un Lietuvas! Sestdien 13.augustā tiek plānots arī parādes brauciens Valmieras ielās.

Sūtam pieteikumu: cmf@inbox.lv

Vārds, Uzvārds:
Auto:
Talr.:
+pielikumā auto bilde.

Visiem kas piedalīsies kā arī līdzbraucējam festivālu dāvinam bez maksas.
 
User avatar
roliic
Vazists
Posts: 163
Joined: 13 Feb 2010, 23:10

Re: Baltic Club Music Festival 2011 Valmierā

16 Jul 2011, 00:31

mans vaagens buus tur ;) jau tikka uzaicinaats
vaz 2105 vfts -ielas
vaz 2106- vaztussa auto
vaz 2108- sprintu auto
 
User avatar
roliic
Vazists
Posts: 163
Joined: 13 Feb 2010, 23:10

Re: Baltic Club Music Festival 2011 Valmierā

14 Aug 2011, 15:01

bijaam ieradushies pasaakumaa, zeel tik ka vazisti kkaa absoluuti neaktiivi un bijaam tikai es ar rbmoto un retam zinaamu 7iito ( vispaar neiet peedinjaas ) :D
laigan pasaakums bija maz apmekleets bet nu man patikaas- riepas ar tika padedzinaatas un saules pagrieztas :D
vaz 2105 vfts -ielas
vaz 2106- vaztussa auto
vaz 2108- sprintu auto

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests