Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
skrachs
Foruma Vadītājs
Topic Author
Posts: 699
Joined: 05 Jan 2008, 21:33
Automašīna: Audi A4
Telefons: 25877385
Location: Rencēni
Contact:

Kā autoavadītājam jāizvēlas meitene

27 Jan 2008, 11:12

1.Izvēloties meiteni, to nevajag celt uz pacēlāja.
2.Vispirms ieteicams uz aci noteikt izlaiduma gadu. Jābūt ļoti uzmanīgam, jo meitenes parasti veic pirmspārdošanas sagatavošanu un bieži ārējais izskats neatbilst lietu īstajam stāvoklim. Īpaši vajag uzmanīties no kapitālā remonta – sieviešu virsbūvju speciālisti (plastiskie ķirurgi) spējīgi veikt brīnumus, gluži kā lietuviešu automeistari.
3.Interjers netiks uzreiz izrādīts, tādēļ no sākuma der pievērst uzmanību kaut vai ritošajai daļai. Un pie tam diezgan uzmanīgi. Balansēšana gadījumā ar meitenēm nepalīdzēs. Un ja ir tikai savērsums bez sagāzuma, tad nepalīdzēs pat virsbūvju meistari.
4.Par virsbūvi – skrāpējumiem uz tās nevajadzētu Jūs satraukt. Viena no nedaudzām meiteņu priekšrocībām pār auto ir to virsmas reģenerācija. Ja ir buktes – tas jau ir nedaudz sliktāk.
5.Tiešā izplūde meitenēm nemaz nav pluss.
6.Aerodinamisks korpuss arī.
7.Priekšējam un aizmugurējam bamperiem ir jābūt atbilstošiem vienam ar otru.
8.Pārbaudīt piekares cietību atspiežoties ar rokām un ar spēku uzpiežot uz korpusu nav ieteicams. Vismaz pirmajā tikšanās reizē.
9.Nevajadzētu uzreiz interesēties par iepriekšējo īpašnieku skaitu. Kā arī līst zem motora pārsega.
10.Un galvenā kļūda: nekādā gadījumā necentieties meiteni uzreiz čipot. Viena no meiteņu īpašībām ir tā, ka tās var pašas no sevis negaidīti ieslēgt atpakaļgaitu, kā arī, starp citu, jebkuru citu ātrumu. Meitenes ar automātisko kārbu var satikt reti un tās ir ļoti vienkāršas ekspluatācijā – par tām instrukcija nav vajadzīga.
11.Savas darbības pareizību var salīdzināt pēc mēraparātiem. Pie mēraparātiem tiek pieskaitīti: mute (izstieptā veidā signalizē par visu sistēmu apmierinošu darbību – Jūs esat uz pareizā ceļa) un acis (ja ir sūce, tad tas ir tikpat slikti, kā automašīnai), u.c.
12.Pirmām kārtām nepieciešams noregulēt degvielas padeves sistēmu. Par degvielu var kalpot: vakariņas dažādās iestādēs (kafijas automāti Statoil DUS nav labākā ideja), biļetes uz kino (tas ir tur, kur rāda forsāžu uz ļoti liela ekrāna), teātris (tāda liela pelēka māja netālu no benzīntanka pa ceļam uz darbu), nelielas dāvanas (piemēram lifting-cream – tas ir tā saucamais sieviešu antikorozijas līdzeklis). Par vēlamāko degvielas veidu var painteresēties pašam objektam. Viņas runā.
13.Pēc tam, kad esat pārliecinājies, ka degvielas kvalitāte ir apmierinoša, par ko liecina mēraparātu rādījumi un klusa (lasi: nedir***a) gaita – pārejam pie aizdedzes regulēšanas. Šeit nāksies papūlēties. Būs jālien zem motora pārsega un jāguļ zem objekta. Aizdedzes moments katrai meitenei ir savādāks. Tāpat uzsilšanas laiks. Tā ka šeit vajadzēs eksperimentēt. Starp citu, augstspiediena sūknis ir visiem labiem un kvalitatīviem modeļiem, neatkarīgi no degvielas veida. Ļoti labi modeļi māk vēl to arī izmantot. Jums nevajag uztraukties, ka šinī gadījumā tas strādā pēc pavisam cita principa, nekā tas ir mašīnām. Neceliet paniku. Atslābinieties un gūstiet baudu.
14.Iedarbinājāt? Uzkurinājāt? Tagad test-draivs. Atcerieties, ka ilgstošām attiecībām nepietiek tikai ar to, lai viņa Jums patiktu. Vajag, lai arī Jūs viņai patiktu. Tāpēc pielieciet maksimāli daudz pūļu.
15.Jauda meitenēs nav galvenais. Pilnpiedziņai esamībai arī nav būtiskas nozīmes. Labāk pievērsiet uzmanību dinamikai, vadāmībai, manevrētspējai.
16.Un galvenais: bremzes. Daudzām meitenēm to nav. Jums nāksies ilgi regulēt un pieskaņot rokasbremzi. Vienīgais gadījums, kad to var pilnībā atlaist, ir draivs.
17.ABS arī ir retums. Pārsvarā viņas bezjēgā buksē.
18.Ja viss Jūs apmierina, var ķerties pie tjūninga. Šeit man Jums nav ko ieteikt. Pērciet un uzstādiet tjūninga detaļas cik vēlaties pēc gaumes.
19.Neaizmirstiet par siltu apsargājamu stāvvietu, kvalitatīvu ekspluatāciju, pretaizdzīšanas sistēmu un samierinieties ar to, ka no šī brīža Jums būs vēl mazāk laika un naudas.
Atbildēt ar citātu
 
tit0
Vazists
Posts: 12
Joined: 28 Apr 2012, 10:31
Location: Iecava

Re: Kā autoavadītājam jāizvēlas meitene

28 Apr 2012, 20:28

5.Tiešā izplūde meitenēm nemaz nav pluss. :lol: ....Iz dziives tas lauku meitenes tadas valjigakas :D
 
MOBART
Vazists
Posts: 69
Joined: 11 Sep 2013, 20:45
Automašīna: VAZ-2106

Re: Kā autoavadītājam jāizvēlas meitene

13 Dec 2013, 16:45

tiešām... viss sakrīt :D
cepuri nost čalīt :thumbup:
 
westset
Vazists
Posts: 1
Joined: 11 Feb 2015, 16:45
Contact:

Re: Kā autoavadītājam jāizvēlas meitene

11 Feb 2015, 17:11

ha ha pa punktiem :D :D
 
Kanvis
Vazists
Posts: 1
Joined: 26 Mar 2015, 09:11

Re: Kā autoavadītājam jāizvēlas meitene

26 Mar 2015, 09:13

Priekšējam un aizmugurējam bamperiem ir jābūt atbilstošiem vienam ar otru. - tieši tā :rofl:
 
Voltage
Vazists
Posts: 1
Joined: 06 Apr 2015, 20:00
Automašīna: VAZ2101
Location: Rīga
Contact:

Re: Kā autoavadītājam jāizvēlas meitene

06 Apr 2015, 20:06

Feins rakstiņš! :lol:
 
divoons
Vazists
Posts: 2
Joined: 30 Apr 2015, 06:55

Re: Kā autoavadītājam jāizvēlas meitene

30 Apr 2015, 06:59

ABS arī ir retums. Pārsvarā viņas bezjēgā buksē. :D :D :D
uzkopšanas serviss