Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Ievietojot pārdošanas sludinājumu, lūdzu ievērojam šos galvenos punktus:
  • Tēmas virsrakstā norāda lietas nosaukumu, kas tiek pārdota. Nevis vienkārši pārdodu, atradu garāžā, laba cena utt.
  • Uzrakstam aprakstu par preci pēc iespējas sīkāk un detalizētāk, lai potenciālajam pircējam uzreiz viss būtu skaidrs un nebūtu lieki jautājumi.
  • Jānorada preces cena un atrašanās vieta.
  • Un ļoti vēlama ir arī pārdodamās lietas bilde.
  • Jānorāda pārdevēja telefona numurs.
Neievērojot šos noteikumus, sludinājums var tikt izdzēsts.

Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
 
SuperDuck
Vazists
Posts: 52
Joined: 22 Sep 2009, 22:47

Re: Ja nu kaadam vajaga...

04 Oct 2011, 21:05

Nuu.. caabiigii - laikam nebuus... Man te viens teica, ka pastaastiis kaa bez taa aparaata var vinjus dabuut aaraa, tad Tev ar pastaastiisu!
Nu jaa, kaartiigs sitiens pa konusu un pirksts izkriit, bet cik dauziisi pa to konusu, pieieshana arii nekaada :D
 
VAZ_DETALAS
Vazists
Topic Author
Posts: 290
Joined: 21 Sep 2011, 21:26

Re: Ja nu kaadam vajaga...

04 Oct 2011, 21:43

Nuu.. caabiigii - laikam nebuus... Man te viens teica, ka pastaastiis kaa bez taa aparaata var vinjus dabuut aaraa, tad Tev ar pastaastiisu!
Nu jaa, kaartiigs sitiens pa konusu un pirksts izkriit, bet cik dauziisi pa to konusu, pieieshana arii nekaada :D
vinju jaasilda ira gaazes degli... Nu jaauzsilda un tad viegli vinjsh ejot aaraa.. ;) :draugi:
Ir man principa viss, ja kaut kas nav - tad buus.
Zvani - 28292517, Jaanis.
 
VAZ_DETALAS
Vazists
Topic Author
Posts: 290
Joined: 21 Sep 2011, 21:26

Re: Ja nu kaadam vajaga...

04 Oct 2011, 21:45

nevaru gan! pa 100 ls nepārdotu! Vecaistēvs taisīja viņus :angel:
Tad gan... Tam jau veertiiba neizsakaama naudā... To tu turi.. Bet mosk kko liidziigu vari pats uzbliest!??! :o
Mosk Tu to aparātu varētu nofotogrāfēt un iemest site ieksā?! :o Nu, lai mees ar redzem.. ;)
Ir man principa viss, ja kaut kas nav - tad buus.
Zvani - 28292517, Jaanis.
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Ja nu kaadam vajaga...

04 Oct 2011, 22:09

Redzējis esmu visādus verķus priekš tiem stāvāboliem,kādus 3 točna dažādus!Kurš labāks,kurš ne,bet kārtīgs kuvalda sitiens vai vairāki vienmēr palīdz :D
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Ja nu kaadam vajaga...

04 Oct 2011, 23:15

Piekriitu rallyfan :draugi:
Tikko savejam apakšejo lodbalstu mainījām, karoč čoms atspieda ar montieri uz leju ar domu, ka tas palīdzēs tam brīnumam nākt vieglāk ārā, tad es ar kaartiigu pildiito metaala stieni un kuvaldu blauksh paarsi reizes un aara bija, bet pirms tam ar mazaaku stieniiti, un bez stienisha pa taisno sitot, kaadas 40 min ins muljjajos bez panaakumiem :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests