Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Ievietojot pārdošanas sludinājumu, lūdzu ievērojam šos galvenos punktus:
  • Tēmas virsrakstā norāda lietas nosaukumu, kas tiek pārdota. Nevis vienkārši pārdodu, atradu garāžā, laba cena utt.
  • Uzrakstam aprakstu par preci pēc iespējas sīkāk un detalizētāk, lai potenciālajam pircējam uzreiz viss būtu skaidrs un nebūtu lieki jautājumi.
  • Jānorada preces cena un atrašanās vieta.
  • Un ļoti vēlama ir arī pārdodamās lietas bilde.
  • Jānorāda pārdevēja telefona numurs.
Neievērojot šos noteikumus, sludinājums var tikt izdzēsts.

Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
 
VAZ_DETALAS
Vazists
Topic Author
Posts: 290
Joined: 21 Sep 2011, 21:26

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

02 Nov 2011, 12:36

MAN IR SAKĀMS VIENĪGI TAS, KA TU PĀRĀK SKAĻI BĻAUJ. ;)
Nav te tirgus placis, kur tantiņas mēģina viena otru pārbļaut kurai labāki burkāni - ne tā?

Nelec TIK ļoti acīs - cilvēki tāpat jau ir redzējuši un zin, ka Tev ir visvisādas detaļas...

Veiksmi tirgošanā. ;)
Interesanta teorija par terminu BLJAUJ... :D
Nezinaaju, ka sistematiski un sakaartoti peec nosaukumiem, sludinaajumi ir skalja blaushana.;) cik cilveku, tik viedoklju... :)
Ir man principa viss, ja kaut kas nav - tad buus.
Zvani - 28292517, Jaanis.
 
User avatar
Arnisv
Vazists
Posts: 673
Joined: 26 Jul 2011, 22:06
Automašīna: 2101
Telefons: 29211568
Location: Liepāja
Contact:

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

03 Nov 2011, 22:17

ko šūmējas.........
cilvēks Jau labojies.vot saņemsies un līdz galam sakartosies.
būs vieglak apskatīt visu vienā topika.
un man i priekšlikums piespraust sakartotu sludinajumu. jo tirgo reāli visu kas mums i vajadzīgs . kā skrachsam
ВАЗ - это единственная в мире марка машины, которая может сломаться стоя в гараже.
 
normunc
Vazists
Posts: 49
Joined: 29 Jan 2009, 00:06

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

03 Nov 2011, 23:21

Ko piesējāties.
45 Ls par JAUNU perfektu bamperi vēl ir pa lēto.

Ja būtu ko devuši uz hromēšanu, tad saprastu kādas cenas tur apgrozās.
Par tādu bamperu savi 200~300 Ls noteikti savāktos.
 
User avatar
Arnisv
Vazists
Posts: 673
Joined: 26 Jul 2011, 22:06
Automašīna: 2101
Telefons: 29211568
Location: Liepāja
Contact:

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

03 Nov 2011, 23:22

zelta vardi
ВАЗ - это единственная в мире марка машины, которая может сломаться стоя в гараже.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

05 Nov 2011, 11:12

Uz hromēšanu dod daļas, kuras nav iespējams vai ir ļoti grūti atrast ar labu hromu kā dažai retro auto vai moto tehnikai, bet vaz bamperi nav tā detaļa kuru būtu jādod hromēt jo to var veikalā par 45Ls jaunu nopirkt ;) un ja labi pameklē tad vēl netrūkst privāto tirgoņu!
 
plaza
Vazists
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

05 Nov 2011, 12:28

Ko varat apspriest vienk jautājumu Cenu nosaka tirgus tas ir pieprasījums un piedāvājums. SS arī tirgojas zaļš Vazs man liekas jau gadi 2 par 950 Ls -- tātad tirgojas bet nepārdodas.Jo tālāk jo mazāk aktuāli Vazi tie kas grib ko atrestaurē tā tāda padomijas nostaļģija, jo vēlāk šo izstādes eksponātu vienk nav iespējams pārdot par kaut cik adekvātu summu , jo Vazi nav nekur reāli cieņā salīdzinot ar Mercedes vai BMW.
Par sporta auto Tur vazam reāla priekšrocība , jo salīdzinoši Vazam sporta detaļas ir reizes 5 lētākas ne kā kādam citam auto . Arī standarta detaļu izmaksas ir nesalīdzināmas ar kāda no rietumu auto detaļām.
Katrs jau taču tirgo par tādām naudām kādām grib,bet tas ir tikai tirgo nevis pārdod :D
Ja piemēram man vajadzētu kādu tādu detaļu autentiskam auto tad droši vien jau arī varbūt nopirktu , bet kāmēl vēl pa visiem pakšiem mētājas neskaitāmi auto tad diezin vai arī es pirktu , bet sameklētu par lētāku cenu :clap:
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests