Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Ievietojot pārdošanas sludinājumu, lūdzu ievērojam šos galvenos punktus:
  • Tēmas virsrakstā norāda lietas nosaukumu, kas tiek pārdota. Nevis vienkārši pārdodu, atradu garāžā, laba cena utt.
  • Uzrakstam aprakstu par preci pēc iespējas sīkāk un detalizētāk, lai potenciālajam pircējam uzreiz viss būtu skaidrs un nebūtu lieki jautājumi.
  • Jānorada preces cena un atrašanās vieta.
  • Un ļoti vēlama ir arī pārdodamās lietas bilde.
  • Jānorāda pārdevēja telefona numurs.
Neievērojot šos noteikumus, sludinājums var tikt izdzēsts.

Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
 
VAZ_DETALAS
Vazists
Topic Author
Posts: 290
Joined: 21 Sep 2011, 21:26

2101 Žiguļa priekšējais bampers

19 Oct 2011, 22:45

Pilnīgi jauns, vēl ietīts plēvē, VAZ 2101 žiguļa bampers, niķelētais, tikko no rūpnīcas - 45ls.
Nav bildes pagaidām.. ja esi daudz maz nopietns ņēmējs - padod ziņu, atsūtīšu bildes ar.
Zvani - 28292517, Jānis.
Raksti - PZ. ! :)
Ir man principa viss, ja kaut kas nav - tad buus.
Zvani - 28292517, Jaanis.
 
VAZ_DETALAS
Vazists
Topic Author
Posts: 290
Joined: 21 Sep 2011, 21:26

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

25 Oct 2011, 22:04

AKTUĀLI! :draugi:
Ir man principa viss, ja kaut kas nav - tad buus.
Zvani - 28292517, Jaanis.
 
edijs
Vazists
Posts: 610
Joined: 12 Jun 2009, 13:57
Location: Liepājas raj. Kalvene

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

25 Oct 2011, 22:25

AKTUĀLI! :draugi:
Vecīt iespejams ka viņš ir to vērts, bet šaubos vai te kads pirks.
2. vari nepostot katru detaļu atsevišķi bizness ir bizness, bet kaitina kad gribas palasīt kko nopietnu,bet pie nesen pievienotajiem komentiem ir tikai tavu daļu saraksts :draugi: :)
Vaz 03
 
VAZ_DETALAS
Vazists
Topic Author
Posts: 290
Joined: 21 Sep 2011, 21:26

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

25 Oct 2011, 22:29

AKTUĀLI! :draugi:
Vecīt iespejams ka viņš ir to vērts, bet šaubos vai te kads pirks.
2. vari nepostot katru detaļu atsevišķi bizness ir bizness, bet kaitina kad gribas palasīt kko nopietnu,bet pie nesen pievienotajiem komentiem ir tikai tavu daļu saraksts :draugi: :)

1. Vecīt - ir te cilvēki, kuri savu zikinju grib uzcelt uz TIP - TOP, un prieks vinjiem tas sludinajums ira! ;)
2. Es "iepostoju," kā Tu saki, visus savus bijusos sludinajumus, kuri ir vel joporjam aktuāli, lai cilvēki redz, ka vinji tādi ir... Piedod, ja reizi 2 liidz 3 nedeelju laikā Tev ir jāpārlasa visi mani sludinājumi, bet tas nav aizliegts.. ;) Es tomēr gribu i cilvēkiem palīdzēt i pats kko iegūt! ;) Paldies par sapratni! :))
Ir man principa viss, ja kaut kas nav - tad buus.
Zvani - 28292517, Jaanis.
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

25 Oct 2011, 22:54

Paklau,nu uztaisi vienu postu un saliec bildes un mega aprakstu,jo nu tiešām ZB viss pilns ar detaļām!
Nu ja mēs tagad katrs izliksiem savus sludekļus,ka man kazaņas diski,tad nākamo ka ir galva,trešo,ka ir motors,ceturto,ka ir bāka u.t.t. nu kamon vecīt,tas vairs nav forums,bet ss.lv
Ierosinu skracham ieviest tad tirgus sadaļā kādas 3 bezmaksas sludinājuma iespējas vienam lietotājam un par pārējiem ir jāmaksā vai nav vispār pieejamas!
neņem ļaunā,ir ok ka Tev ir viss kas bet nu šitādu balagānu te nevajag dzīt!!!
 
VAZ_DETALAS
Vazists
Topic Author
Posts: 290
Joined: 21 Sep 2011, 21:26

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

25 Oct 2011, 23:04

Paklau,nu uztaisi vienu postu un saliec bildes un mega aprakstu,jo nu tiešām ZB viss pilns ar detaļām!
Nu ja mēs tagad katrs izliksiem savus sludekļus,ka man kazaņas diski,tad nākamo ka ir galva,trešo,ka ir motors,ceturto,ka ir bāka u.t.t. nu kamon vecīt,tas vairs nav forums,bet ss.lv
Ierosinu skracham ieviest tad tirgus sadaļā kādas 3 bezmaksas sludinājuma iespējas vienam lietotājam un par pārējiem ir jāmaksā vai nav vispār pieejamas!
neņem ļaunā,ir ok ka Tev ir viss kas bet nu šitādu balagānu te nevajag dzīt!!!

Hmm... Laikam neto man te būsi uzsprēgājis :lol: - Tgd paņem savu pelīti, uzritini rullīti līdz augšai un lēnām lasi - "VAZ forums"<"Tirgus"<"Pārdod"!!! ;)
Ieliec par Kazaņas diskiem, jo Tev viņus ātri nopirks! ;) tas Tev padomiņš no manis! :)
Visā visumā - esmu savus sludinājumus apvienot pa tēmām - spārni, durvis, salons, sture atseviski, jo taas tomēr nav vienādas lietas.. ;)
Mega lielais saraksts - neviens viņu neskatīs..
ss.lv sis nebus nekad, jo šis ir domats zigulistiem, kuri apmainās ar pieredzi, taisa augsaa Vazinjus un meklē detaļas, jo ne visu esesaa var atrast! ;)
Tāpēc jau forums ir sadalīts daudz sadaļās - Tirgus, Pieredze, Padomi... Kkā tamlīdzīgi! ;)
Draugs, Tava kritika šeit ir galīgi man nevietā... Iespējams, man ir daudz sludinājumu, bet... Es Tavu kritiku pieņemtu, ja vien man nebūtu atbraukusi mežonīgi lielā skaitā cilvēki, kuri ir izteikusi savu prieku, ka es te tāds esmu, esmu salicis sludinājumus un ka vispar ar kko tadu nodarbojos, jo ir ļoti maz savvadakas iespejas VAZiem iegūt detaļas...
Vecīt, Piedod, bet Tu ar šito iepriekšējo komentu, manuprāt TOTĀLI IZGĀZIES UN IEBRAUCI AUZĀS! ;) :vazi:
neņem ļaunā! :thumbup:
Ir man principa viss, ja kaut kas nav - tad buus.
Zvani - 28292517, Jaanis.
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

25 Oct 2011, 23:08

Tātad es ar Ediju sabraucām auzās,kurš vēl tā domā!?

Jā ok ir tirgus sadaļa,bet nu ne jau šitādā garā.....
 
AG1985
Vazists
Posts: 186
Joined: 16 Jul 2009, 22:27
Location: Rīgas rajons, Carnikava

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

26 Oct 2011, 10:17

Nu jaa, cena ir jau nedaudz no kosmosa, bet ja man neinteresee, tad jau lai ir.

Par sludinaajumiem - es piemeeram zinu, ka vinsh tirgo daudzas detalas un teica, ka ir gandriiz viss, tad nu arī zināšu, ka ir te kāds, no kura var visu dabuut. Nu nepatiik jau arii, ka ir paaraak daudz sludinaajumi, tad uztaisa 1 postu un tur liek iekshaa visas detalas. Un ik pa laikam vai pacelt uz augshu, ka ir veel aktuaali.
 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

26 Oct 2011, 17:02

Prieks, ka kādam ir viss, tas ir toč. :thumbup:

Bet jāpeikrīt Edijam un Raivim, uz ātro sanāca saskaitīt 15 sludinājumus pārdod sadaļā. Tas tā kā ir biš par traku, ja vēl katram katru dienu ieliek - aktuāli, forumu grūtāk šķirstīt, godīgi.

Kam vajadzēs, pietiks ar tavu parakstu, un nicku, vienreiz redzēju, tagad zinu, ka tev ir viss, par to priecājos :thumbup:
Cenas katram pašam izvēle, par dažiem, izlasu, pasmaidu, aiztaisu ciet. :)
Bez paraksta.
 
VAZ_DETALAS
Vazists
Topic Author
Posts: 290
Joined: 21 Sep 2011, 21:26

Re: 2101 Žiguļa priekšējais bampers

26 Oct 2011, 21:33

Prieks, ka kādam ir viss, tas ir toč. :thumbup:

Bet jāpeikrīt Edijam un Raivim, uz ātro sanāca saskaitīt 15 sludinājumus pārdod sadaļā. Tas tā kā ir biš par traku, ja vēl katram katru dienu ieliek - aktuāli, forumu grūtāk šķirstīt, godīgi.

Kam vajadzēs, pietiks ar tavu parakstu, un nicku, vienreiz redzēju, tagad zinu, ka tev ir viss, par to priecājos :thumbup:
Cenas katram pašam izvēle, par dažiem, izlasu, pasmaidu, aiztaisu ciet. :)
teikšu atklāti, ka pats tikko izskaitīju - 19 sludinājumi man ira, ~15 ir sadaļā pārdod, tas tiesa, taču, es uzskatu, ka no tā, ka samet vienā sludinājumā 1000 detaļu bildes - NO TĀ NAV NEKĀDA JĒGA!!! Ja Tu meklē spārnu, nafig Tev rakāties pa kkādu topiku "garāžas tīrīšana", ja viņā nemaz nevar atrast to spārnu!!!??! Tāpēc es uzskatu, ka pareizāk ir uzrakstīt atsevišķus sludinājumus ar konkrētām lietām, kas zem šī topika ir atrodams! ;)
Ja katru dienu tiktu ielikts aktuāli, tad tas PATIESI būtu vnk debīli, taču, ja vienu reizi, kad nebiju onlinē tā kārtīgi bijis pāris dienas un kkā visi topiki manējie bija pazudusi no apvārsna, neko ļaunu nedomādams uzceļu savus sludinājumus uz augšu, ja tas ir grēks un jātaisa šitāda NODI**ANA, tad piedodiet, atvainojiet, Jums vnk skauž, ka man tas viss ir, un ka es esmu pedantisks cilvēks, kam patīk, ka viss pa plauktiņiem, tad, lūdzu nenodir**t mani, bet centieties arī Jūs sadaļā Tirgus tirgoties, ne lielities, ka Jums ir garāžas tīrīšana.

BEZ TAM, VEČI...
(nedaudz sasmējos)
"Tēmas virsrakstā norāda lietas nosaukumu, kas tiek pārdota. Nevis vienkārši pārdodu, atradu garāžā, laba cena utt."

Pastāstiet, kā man zem viena virsraksta satilpināt visas tās detaļas, kuras gribu pārdot???
Es, vismaz, no daudziem citiem, atšķiros ar to, ka ievēroju noteikumus! ;) :))
:vazi: :vazi:
Ir man principa viss, ja kaut kas nav - tad buus.
Zvani - 28292517, Jaanis.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests