Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Ievietojot pārdošanas sludinājumu, lūdzu ievērojam šos galvenos punktus:
  • Tēmas virsrakstā norāda lietas nosaukumu, kas tiek pārdota. Nevis vienkārši pārdodu, atradu garāžā, laba cena utt.
  • Uzrakstam aprakstu par preci pēc iespējas sīkāk un detalizētāk, lai potenciālajam pircējam uzreiz viss būtu skaidrs un nebūtu lieki jautājumi.
  • Jānorada preces cena un atrašanās vieta.
  • Un ļoti vēlama ir arī pārdodamās lietas bilde.
  • Jānorāda pārdevēja telefona numurs.
Neievērojot šos noteikumus, sludinājums var tikt izdzēsts.

Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
 
KraForce
Vazists
Topic Author
Posts: 55
Joined: 09 Sep 2009, 15:40

Pārdodu savu "Dzelteno žiguli"

29 Nov 2011, 15:49

Last edited by KraForce on 16 Oct 2012, 14:59, edited 1 time in total.
 
kronalds
Vazists
Posts: 252
Joined: 08 Sep 2010, 09:47

Re: Pārdodu savu "Dzelteno žiguli"

29 Nov 2011, 19:43

kāpēc pārdod? :eh: vnk vajag naudu?
 
KraForce
Vazists
Topic Author
Posts: 55
Joined: 09 Sep 2009, 15:40

Re: Pārdodu savu "Dzelteno žiguli"

30 Nov 2011, 09:43

kāpēc pārdod? :eh: vnk vajag naudu?
Ar naudu it kā nav problēma, problēma ar to, ka jauns projekts galvā jau kādu laiku stāv. Nākamgad ķeršos klāt.
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Pārdodu savu "Dzelteno žiguli"

30 Nov 2011, 11:33

vot šo gan gribētu pakomentēt -bet ne ļaunajā nozīmē
paskaidro man -kam tev tādi dārgi projekti ir vajadzīgi? kapēc uztaisit kautko un tad pārdot ?-teiksim kad cipars ir kosmisks tavam individuālajam projektam, ja vel tas auto būtu standarta-orģināls tad saprotams , bet ne isti krāsa standarta un kas zin vēl.Kā pats saki naudas ar netrūkst -nu tad kadēļ pārdot? paaugsies liels bus varb'\ut dēls -nu tad viņš bus laimīgs tiekot pie šāda auto , cik saprotams tad arī vienistabas dzīvoklī šos projektus netaisi.. :draugi: paņem uztaisi garažu un kamēr pašam nav pasaules krīze skārusi -nu nepardod(bet ja kas pa tādu summu Tev jātirgo bus vismaz 3 gadi)
 
User avatar
roliic
Vazists
Posts: 163
Joined: 13 Feb 2010, 23:10

Re: Pārdodu savu "Dzelteno žiguli"

30 Nov 2011, 13:25

Uzskatu ka summa ir pilnīgi adekvāta mashiinai, sen tie laiki ir garaam kad tieshaam labu ziguli var dabuut pa 150 -300 ls ( neskaitot dazu retu iznjeemumu) , kaapeec apstaaties pie paveiktaa- ja ir kas njem pa taadu naudu tad kaapeec ne, uzbuuvees kko citu un savaadaaku. es arii savu tirgoju un tas ka kaadam cena liekas pa lielu vai kaa savaadaak man pilniigi nerausta ( znachit vinja nau domaata tev) :D
vaz 2105 vfts -ielas
vaz 2106- vaztussa auto
vaz 2108- sprintu auto
 
User avatar
Ziich
Vazists
Posts: 160
Joined: 21 Jul 2009, 13:11
Location: Rīga

Re: Pārdodu savu "Dzelteno žiguli"

30 Nov 2011, 17:04

Uzskatu ka summa ir pilnīgi adekvāta mashiinai, sen tie laiki ir garaam kad tieshaam labu ziguli var dabuut pa 150 -300 ls ( neskaitot dazu retu iznjeemumu) , kaapeec apstaaties pie paveiktaa- ja ir kas njem pa taadu naudu tad kaapeec ne, uzbuuvees kko citu un savaadaaku. es arii savu tirgoju un tas ka kaadam cena liekas pa lielu vai kaa savaadaak man pilniigi nerausta ( znachit vinja nau domaata tev) :D
Neiet runa par to kam viņa domāta un, ka atkal tiek spriests par auto cenu!

Man personīgi liekas, ka šādus projektus var taisīt tikai priekš sevis un paturēt. Jo tikai projekta izstrādātājs pats apzinās cik lielas summas ieliktas konkrētā eksemplārā. Lai kā gribētos, šo summu diemžēl neatgūt. Izņemot kādu citu entuziastu vai kolekcionāru, par tādu summu neviens viņu nebūs gatavs pirkt.

Topika autoram.
Pievienojos klievim un saku, lai paturi - vislielākā vērtība viņam ir tikai Tavās paša acīs un tādu Tu viņu vairs nenopirksi. ;)
Last edited by Ziich on 01 Dec 2011, 13:17, edited 1 time in total.
Retired from duty.
 
User avatar
roliic
Vazists
Posts: 163
Joined: 13 Feb 2010, 23:10

Re: Pārdodu savu "Dzelteno žiguli"

30 Nov 2011, 17:21

nu bet katrs dara kaa grib- kaapeec nelikt paardoties. nekas nestaav uz vietas - ja patiik buuveet tad uzbuuvees ko citu. tad atrodi ziguli taadaa staavoklii ka nav kur pie... pa leetaakaam naudaam :D projektus jau parasti taisa prieksh sevij jaa un ja arii izdomaa paardot tad taa arii ir vinja pasha personiska dariishana
vaz 2105 vfts -ielas
vaz 2106- vaztussa auto
vaz 2108- sprintu auto
 
plaza
Vazists
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: Pārdodu savu "Dzelteno žiguli"

30 Nov 2011, 21:04

Apskatījos tava auto video. Auto smuki nokrāsots un tikai sev , jo kālekcionāram kādam tas pilnīgi neintresēs.
Priekšējā brille no Vaz 21011, tātad mainīta , sliekšņi bez caurumiem un bez moldingiem -- tātad atkal metināti un mainīti sliekšņi .Tādu auto var taisīt tikai sve palikšanai jo autentiskuma nav .
Cena -- tā ir tāda kādu kāds ir gatavs samaksāt par konkrētu auto. Restaurēti projekti -- tas jau vajadzīgs dārgiem auto jo ja kāds tērēs naudu tad par prestižu auto, bet ne par Vazu. :lol: Tā ka varu teikt pirm ko dari apdomā kam to visu taisi :yahoo:
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
User avatar
roliic
Vazists
Posts: 163
Joined: 13 Feb 2010, 23:10

Re: Pārdodu savu "Dzelteno žiguli"

30 Nov 2011, 22:02

pljek pljek pljek -paargudra runa :D :D :D :D
kaada tev raznjica pa cik chalis tirgo jo tu jau noteikti nebuusi tas kas vinju njems
vaz 2105 vfts -ielas
vaz 2106- vaztussa auto
vaz 2108- sprintu auto
 
User avatar
Ziich
Vazists
Posts: 160
Joined: 21 Jul 2009, 13:11
Location: Rīga

Re: Pārdodu savu "Dzelteno žiguli"

01 Dec 2011, 13:00

nu bet katrs dara kaa grib- kaapeec nelikt paardoties. nekas nestaav uz vietas - ja patiik buuveet tad uzbuuvees ko citu. tad atrodi ziguli taadaa staavoklii ka nav kur pie... pa leetaakaam naudaam :D projektus jau parasti taisa prieksh sevij jaa un ja arii izdomaa paardot tad taa arii ir vinja pasha personiska dariishana
Lasi starp rindiņām!
Kur es rakstīju, ka NEDRĪKST pārdot!? Kur es teicu, ka cena pārāk augsta? Nesaprati manu domu.
Plaza aptuveni saprata ko biju domājis.

Tā kā mazs bērns - meklē mazāko iemeslu, lai tikai pakašķētos.
Ja šis nav Tavs auto, tad beidz cepties nevietā. ;)
Retired from duty.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests