Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Ievietojot pārdošanas sludinājumu, lūdzu ievērojam šos galvenos punktus:
  • Tēmas virsrakstā norāda lietas nosaukumu, kas tiek pārdota. Nevis vienkārši pārdodu, atradu garāžā, laba cena utt.
  • Uzrakstam aprakstu par preci pēc iespējas sīkāk un detalizētāk, lai potenciālajam pircējam uzreiz viss būtu skaidrs un nebūtu lieki jautājumi.
  • Jānorada preces cena un atrašanās vieta.
  • Un ļoti vēlama ir arī pārdodamās lietas bilde.
  • Jānorāda pārdevēja telefona numurs.
Neievērojot šos noteikumus, sludinājums var tikt izdzēsts.

Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
 
VAZpower
Vazists
Topic Author
Posts: 58
Joined: 14 Jan 2010, 22:50

pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

09 Sep 2013, 00:13

Pa lēto atdošu bildēs redzamās detaļas

Image
kardāns 5ls

Image

Starteris 10ls

Image

kārba 15ls



Vēl ir pieejams labs sajūga komplekts (spararats,sajūga disks,kurvis) 10ls
karburators 5ls
reduktors 10ls

Image

piekabes āķis 10ls
Last edited by VAZpower on 11 Sep 2013, 19:22, edited 1 time in total.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Lēti atdodu kārbu,starteri u.t.t

09 Sep 2013, 13:45

Pirmajaas tris pozicijas nekas lets nav!
 
VAZpower
Vazists
Topic Author
Posts: 58
Joined: 14 Jan 2010, 22:50

Re: Lēti atdodu kārbu,starteri u.t.t

09 Sep 2013, 23:16

Ja pa starteri varbut prasu par daudz bet nu par kapeikam ari netaisos atdot.tapat viss pec menesa aizies naglas.domaju ielikt sis detaljas jo ir ejosas un domaju varbut kadam noder.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Lēti atdodu kārbu,starteri u.t.t

09 Sep 2013, 23:28

Par starteri tā ir maksimālā cena ko var prasīt par parasto bez reduktora, pieņemot, ka tas ir darba kārtībā ar galīgi nenodilušām oglītēm un strādājošu bendiksu, kārba 15Ls arī ir maksuiimums, normālas cenas 5-10Ls ja salīdzinoši svaiga tad attiecīgi vairāk, bet ne nopuņķojusies. Kardānam tā arī maksimālā cena pieņemot ka tam nav izdiluši krusti un nevibrē.
Bet runa pa citu, vienkārši tas nav pa lēto kā raksti! un ja vēl taisies dot lūžņos tad to loģiku es nesaprotu, pārdodot kaut pa minimālo cenu vai vidējo par tām daļām dabūsi vairāk kā lūžņos, lūžnos tur lats pa visām labi ja sanāks.......
 
kopikas
Vazists
Posts: 107
Joined: 12 Oct 2011, 00:23

Re: Lēti atdodu kārbu,starteri u.t.t

11 Sep 2013, 15:38

ilgi domaju un tomer nenotureejos redz Micuk , cilveki vnk ir idioti ta vnm ir bijis un bus , un ja runajam par vaz videjo detalju tirgoni tad vinsh ir taads diezgan nabadzigs ar parak lielam ambicijam nepaarak dizheno socialo un privato dzivi apveltits individs kursh saklausoties jaunas paaudzes interesi par lietu ko sava dzive nav piedzivojushi sadoma ka tagad VAZ ir paris eksemplaros sarazots vesturisk retro brinumauto kura detalas ir tikpat vertas ka pasha maza un necila dzivite un tapec ari attieciga cena.


lai jums labaks prats paris kuriozi no ss.lv un seit pat vaz foruma iz nesenas dzives.

viens virs budams ne pie parak labas smadzenu darbibas izdomaja uzprasit par jaunu vaz klasikas sadaleni 50ls , zvanot telefona zemak pa 35 negribeja laist , nu attiecigi es ari izteicos ko domaju par vinju uz ko vinsh aybildeja ka neesot jau skops nedz ari gribot variities vnk ja jau kaadam entuzisam tesham noder tad esot gatasv atdot par tervetnieku , protams iespeja ka man ierodoties pie vinja ar alus pudeli tiks atvertas durvis ir visai maza.

vispar jau pashi krievi ir palikushi nevisai gudri , njivai jauns kapots tag maksaajot kkur ap 100, garasi 3.9 reduktors jausn no toljati 150ls un vel nav garantijas ka tas ir ok ka nebus kads nobrakjetais kursh drizuma saks gaudot , sak likties ak driiz bus no zhigulja japarsezhas uz S klases MB jo VAZ sak palikt par saaliitu... pateicoties idiotiem
 
VAZpower
Vazists
Topic Author
Posts: 58
Joined: 14 Jan 2010, 22:50

Re: Lēti atdodu kārbu,starteri u.t.t

11 Sep 2013, 19:05

Sanak ka esmu idiots?protams cenas ir runajamas bet par 10konfektem ari netaisos neko atdot
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

11 Sep 2013, 19:29

Un cik konfektes tu dabuusi luuzznjos? Bet tur jau taa lieta ka taam daljaa arii ir konfekshu cena!
Te izpauzzas tipiska Latviesha riiciiba, grib nogruust par neadekvatu cenu saka, ka tas ir pa leeto, seedees virsuu, bet labaak nodos luuzznjos..... Nesaprotu.....
Es pat esmu kardaanu cilveekam uzdaavinaajis kad pirka kaarbu, nav zzell, taam daljaam nav taada veertiiba un tirgotaaji ir daudz par normaalaam cenaam taa kaa visdriizaak aizies luuzznjos.
 
kopikas
Vazists
Posts: 107
Joined: 12 Oct 2011, 00:23

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

12 Sep 2013, 01:13

starp citu vards idiots no sengriekju valodas nozime nevis stulbs bet taads kas doma par sevim tikai , padomaajiet visi kaada tur logjika apaksha slepjas mes citreiz sava egoisma paliekam stulbi ujn tas viss kjedes reakcija aiziet un beigas mes dzivojam pasaule kur peedejas bikses ir janopardod lai kaut uudeni padzertos.
ka tur ar tevim VAZpower sanak nemaku teikt un nemot vera ka neemsu ari ieinteresets kautko no ta visa pirkt jo atklati sakot nevajag tad ari nespriedishu.
nosmereeta ellee un netiira 4niece kaarba pabraukta pa 15? :D:D:D es normaalu un daudzmaz tiiru pirku pa 10 vel paaris gadus atpakalj ne nu ok es saprotu zinka naak EIRO un taa un inflacija un kas nekas ... jaaglabj fiskala politika jacelj cenas vecam karbam...


ja tas buutu jauns kardans ar jauniem krustiem bez risas un melns kaadu es dabuju ok var ari pat pa 15/20 ls panemt , lietots kardans ar lietotiem krustiem netirs un rusains gluzhi ka nobrauktam palietotam vazam nu ka doma kada tur var buut cena ? un vispaar cik ir taadu kam nobeidzas kardaans , iznemot krustinus kurus parasti nomaina nevis visu kardanu es domaju ka pat apr 10 konfektem tev vinsh tirgosies kadu gadu vismaz pusgadu to4.

vispar jau latvietim patik taa panemt kaadu lietu kas pasham nakusi pa velti , iedzert alu izziist no iiksja ka vaig naudu veel daudzime aliniem un uzbaazt kartiigu cenu vecam suudam.

P.S. ta akrba palielinot bildi izskatas tik drausmiigi smilshaina un netiira + bez puteklju gumiajs klokim un apdauziita ka ja godiigi es tev iesaku ved uzreiz uz metaaliem :D
kautkag ir bijis ar ta ka tas sapuceetas un nopuleetas karbas iisteniba ieksha ir galiigs suuds jo taadas taisitas uz pardoshanu bet tas netiiras kartiigi darba zirgi taka ej tu sazin , e36 standarta pieciniece var dabut pa 10ls ja labi pamekle starp citu ... :D
es domaaju ka pirms kriizes muusu auto tirgus tio labi pieradiija kaads ir " vietejais" uzcenojums par to vien ka veikli darbonji padzen auto no sveshas zemes.
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

12 Sep 2013, 10:42

kaarba jau 4 robu ja?
 
kopikas
Vazists
Posts: 107
Joined: 12 Oct 2011, 00:23

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

12 Sep 2013, 12:03

:D:D ne pa 10 konfektem auotrs tev gatavs dot piecinieci :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests