Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Ievietojot pārdošanas sludinājumu, lūdzu ievērojam šos galvenos punktus:
  • Tēmas virsrakstā norāda lietas nosaukumu, kas tiek pārdota. Nevis vienkārši pārdodu, atradu garāžā, laba cena utt.
  • Uzrakstam aprakstu par preci pēc iespējas sīkāk un detalizētāk, lai potenciālajam pircējam uzreiz viss būtu skaidrs un nebūtu lieki jautājumi.
  • Jānorada preces cena un atrašanās vieta.
  • Un ļoti vēlama ir arī pārdodamās lietas bilde.
  • Jānorāda pārdevēja telefona numurs.
Neievērojot šos noteikumus, sludinājums var tikt izdzēsts.

Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

12 Sep 2013, 22:43

Arī es gribu šeit kko piebilst!
Piekrītu Micukam, ka cenas nav kā saka "par simbolisku cenu", bet manā skatījumā tās ir OK!
Kas liek domāt, ka kardānam viss ir izdilis un beigts? Ja krustiņi un gultnis ir OK tad 5Ls ir normāla cena, jo nomainīt krustiņus un gultni nav nekāda izprieca nemaz nerunājot par to, ka maināmās detaļas arī ir jānopērk!
Par kārbu-neredzot dzīvē un nepagrozot/neparaustot vārpstas nav iespējams noteikt to cik laba slikta tā ir, un tas ka dubļaina vēl neko nenozīmē, jo man visiem VAZiem viņas tādas ir bijušas! Ja kārba ir daudz maz OK tad 15Ls arī nav nekas kosmisks!
Starp citu "VAZpower" sajūga komplektu+spararatu tirgo lētāk kā lietotājs "kopikas"! ;)
viewtopic.php?f=21&t=5234
Ar to visu es gribēju teikt, ka spriest par preci tikai pēc bildēm nav tas objektīvākais variants!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
melnis
Vazists
Posts: 546
Joined: 24 Jun 2009, 17:21

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

13 Sep 2013, 14:45

kopikas, tu pierakstīji sludinājumu pilnu ar savu sūdu, ņemot vērā, ka neko no tā nevēlies pirkt. Ja nepērc, tev nav pohuj pa kādu naudu viņš to visu pārdod? Pasaki, ka ir par dārgu vai ieliec gagarina bildi, bet paskaties uz sevi no malas. bez uzbraucieniem.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

13 Sep 2013, 15:00

Fiat124, vizuaslais tomeer daudz liecina par preci, nopunkota kaarba liecina, ka tai sulo bliivsleegi, tas liecina, ka kaarba nav kopta!
 
User avatar
Arnisv
Vazists
Posts: 673
Joined: 26 Jul 2011, 22:06
Automašīna: 2101
Telefons: 29211568
Location: Liepāja
Contact:

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

14 Sep 2013, 05:40

Ja jau panesas tad man ari ir viedoklis......

1. Jus vienmer piedršat visus topikus . godigi te jebkurš tehniskas lietas jautajums tiek apdirsts piedirsts sadirsts.ja kads uzdo jautajumu sakas viena otra motiveshana. . beigas primārais temas jautajums tiek aizmirsts un un atbildes nau
Pimeram lasot jebkutu topiku .lai izzistu pat porteshanu .....tas i nepareizi.tas i suds. A ka i pareizi ... .neteikshu.
2. Cenas ir kadas ir.ja esi picejs tad argumente un sit nost cenu. Protams visi nezin visas cenas .bet nau ko auret. Man i pirmiša katba un es vinju noverteju pa latiem 50. Jo nomainita ella. Nesulo un negaudo un ...... Gribiet perciet gribiet gudri runajiet.
Vispar shis forums +- braucienu sarunashanai.ja grib infu tad krievu vaz2101 forums ir izsmeljos pa katru temu un bez apdirshanas... ..
ВАЗ - это единственная в мире марка машины, которая может сломаться стоя в гараже.
 
User avatar
4ebura6ka
Vazists
Posts: 278
Joined: 11 Jul 2012, 20:50
Automašīna: ....
Telefons: 28205546
Location: Babīte

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

14 Sep 2013, 08:11

Ja jau panesas tad man ari ir viedoklis......

1. Jus vienmer piedršat visus topikus . godigi te jebkurš tehniskas lietas jautajums tiek apdirsts piedirsts sadirsts.ja kads uzdo jautajumu sakas viena otra motiveshana. . beigas primārais temas jautajums tiek aizmirsts un un atbildes nau
Pimeram lasot jebkutu topiku .lai izzistu pat porteshanu .....tas i nepareizi.tas i suds. A ka i pareizi ... .neteikshu.
2. Cenas ir kadas ir.ja esi picejs tad argumente un sit nost cenu. Protams visi nezin visas cenas .bet nau ko auret. Man i pirmiša katba un es vinju noverteju pa latiem 50. Jo nomainita ella. Nesulo un negaudo un ...... Gribiet perciet gribiet gudri runajiet.
Vispar shis forums +- braucienu sarunashanai.ja grib infu tad krievu vaz2101 forums ir izsmeljos pa katru temu un bez apdirshanas... ..
+1
 
User avatar
c20let
Vazists
Posts: 13
Joined: 20 Dec 2010, 14:42

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

14 Sep 2013, 14:11

Ja jau panesas tad man ari ir viedoklis......

1. Jus vienmer piedršat visus topikus . godigi te jebkurš tehniskas lietas jautajums tiek apdirsts piedirsts sadirsts.ja kads uzdo jautajumu sakas viena otra motiveshana. . beigas primārais temas jautajums tiek aizmirsts un un atbildes nau
Pimeram lasot jebkutu topiku .lai izzistu pat porteshanu .....tas i nepareizi.tas i suds. A ka i pareizi ... .neteikshu.
2. Cenas ir kadas ir.ja esi picejs tad argumente un sit nost cenu. Protams visi nezin visas cenas .bet nau ko auret. Man i pirmiša katba un es vinju noverteju pa latiem 50. Jo nomainita ella. Nesulo un negaudo un ...... Gribiet perciet gribiet gudri runajiet.
Vispar shis forums +- braucienu sarunashanai.ja grib infu tad krievu vaz2101 forums ir izsmeljos pa katru temu un bez apdirshanas... ..
+100 :D Story of all the latvian forums... :?
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

14 Sep 2013, 17:30

Runa sheit nav par to peerkam vai nepeerkam, bet par to, ka autors raksta, ka atdod pa leeto, bet cenas ir maksimums ko par taam var prasiit. Un arii par to ka shaadi tiek maksliigi uzpuustas.
Vecam starterim kam nodilushas ogles, bendiks padziivojis cena ir liela, vinjsm jebkuraa briidii kas var izbeikties, remonts daargs vai jaizmet un jaanoraksta zaudeejumos, cik jauns maksaa ~30ls preciizi nezinu, bet tas sadilushais nav taas summas veerts.
 
User avatar
c20let
Vazists
Posts: 13
Joined: 20 Dec 2010, 14:42

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

14 Sep 2013, 19:28

konfektēm jau ar liela cenu amplitūda. :D
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

14 Sep 2013, 21:51

bļāviensssssssss
es arī nenoturēšos,lai gan domāju,ka nerakstīšu
Vai Jums nav pie kājas cik kurš prasa!?!?!?
OK,ja vēl būtu tiešām tie 50Ls par sadaleni,kā te viens minēja
Visas cenas te ir normālas,ja nepatīk ir tāda PZ sadaļa,aizraksti,izduskutējat tur,vai trubu pie auss un zvani un stāsti savu bēdu!Nē,te uzcept 2 lapas ar to kas un kāpēc un kur maksā savādāk un sākas makšķernieku stāsti kur kurš un ko cik lēti vai par velti ir dabūjis.
Jā var dabūt reizēm no kaimiņiem,labiem onkām tantēm pat par smaidu vai maizes kukuli,bet tas nav vienmēr un tāpēc nevajag teikt,ka es esmu atradis tur pie Vasja vai Pētera reduktoru pa 5 Ls pilnīgi svežaku
priecājies,ka esi dabūjis,nevis pasniedz to kā dogmu!
Bet redziet ir tādas situācijas,kad Tev ievajagās to pašu starteri 23:30 vakarā un Tu zini kur viņu var dabūt un cik viņš maksā,lai arī būs dārgāk kā tas būtu dažiem pēc savas cenu kategorijas,Tu viņu pirksi,jo Tev ir jābrauc ar to auto nākamā dienā,Tev nav laika gaidīt un meklēt 2 nedēļas lētāko cenu.
Pats tā esmu pircis un pārmaksājis,bet,kad man vajadzēja,tad nevienam nebija septītā priekšējo beņķu,jā pārmaksāju,bet ja man jāizvēlās sēdēt uz koka bluķa vai normālā sēdeklī,es pērku.Man vajadzēja slieksni 24h laikā,atradu,jā par cenu,kas dārgāka pērkot no rokas un pat Lienes ielā,a man bija varianti un laiks,ja man uz TA slimības lapai beigas tuvojas - nav un ir jāpērk un es domāju,ka tā ir ar daudziem dzīvē gadījies!
Un jā,palasot ārzemju forums ilgi neiebraucu kā var būt tādas īsas diskusijas pa kādiem max 5 komentiem zem topika!?Tur pajautā,atbild un viss,nevis kā mums....
Un tas pats kardāns cik vērts vai nevērts,bļins aizbrauciet uz bodi pēc tiem 2 krustiem un gultņa daļās neņemot krievu daļas sanāks tuvu 25Ls,jānomaina par velti arī negribās tomēr laiku un darbu tērēt vismaz tas pats piečuks jāpieliek,jau 30Ls un redziet te kādam nepatīk,ka ir netīrs un vēl jākrāso.Tātad jātīra,pretrūsas,gruntene krāsa,moš vēl termokamerā vajag ielikt?! un cik tad beigās tā cena sanāk!????zem 50Ls negribēsies atdot tā kā!
Un tā spriešana pēc bildēm - pilnīgs fufelis,cik mašīnas šitā tirgojas - bilde kā konča,aizbrauc dzīvē a tur pilnīga rūsas kaudz un kopā neturas.citam ir po uz vizualo,galvenais,ka tehniski viss strādā perfekti.gribas jautāt vai tas samazina braukšanas ātrumu un kvalitāti,ka tā kārba tur kk zem mašīnas kuru redz tikai TA vecis reizi vai divas gadā,ir nopuņķojusies??Citam varbūt ir po uz tām liekām eļļām un dubļiem,galvenais,ka iekšā laba eļļa un griežas klusi,bet te jau dažiem ir ekstrasensu spējas laikam visu noteikt.....
Arni un tas jau ir,ka retais pateiks kas un kā ir jādara,letiņiem tā ir ierasts,ka katrs sēdēs savā šķūnīti un klusi klusi kaut ko vīlēs,lai tik neviens neko neuzzin.....


Murgs ar Jums,ņemiet telefonu vai rakstiet PZ un beidziet pied... topikus ar spamu
Vai varbūt ir jāgriežas pie Jums katram kurš grib kaut ko tirgot,jāapspriežas,jāpaprasa atļauja un tad tik likt,ka kaut ko pērk vai pārdod???

p.s.toč dusmu parāva
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: pa 10 konfektem atdodu kārbu,starteri u.t.t

14 Sep 2013, 21:59

Ja es nebuutu no telefona uzrakstiitu veel sho to. Man nav vienalga, ka dazzi indiviidi bojaa priekstatu par vazistiem kaa taadiem.
un spamu radam mees viisi arii tu ;)
Ja pashaa pamataa sludinaajumaa nebuutu fignja, tad ne es ne kaads cits neko nerakstiitu!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests