Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Ievietojot pārdošanas sludinājumu, lūdzu ievērojam šos galvenos punktus:
  • Tēmas virsrakstā norāda lietas nosaukumu, kas tiek pārdota. Nevis vienkārši pārdodu, atradu garāžā, laba cena utt.
  • Uzrakstam aprakstu par preci pēc iespējas sīkāk un detalizētāk, lai potenciālajam pircējam uzreiz viss būtu skaidrs un nebūtu lieki jautājumi.
  • Jānorada preces cena un atrašanās vieta.
  • Un ļoti vēlama ir arī pārdodamās lietas bilde.
  • Jānorāda pārdevēja telefona numurs.
Neievērojot šos noteikumus, sludinājums var tikt izdzēsts.

Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ jaunas/lietotas rezerves dalas

23 Feb 2016, 13:31

Ja tu šeit nenāc tikai manis dēļ un ienāc tikai tāpēc, lai pateiktu ko sliktu par mani tad tev ir nopietnas problēmas :(
Kretīns esmu tikai tāpēc, ka izsaku viedokli par nesamērīgu uzpūstām cenām? par visu zinošu es sevi neuzskatu, visu zināt nevar, padomus gan dodu ;) moderēšana nav nekāds statuss tas ir darbs, visiem labs nebūsi jo sevišķi tiem kuri negrib ievērot noteikumus.
Nevienu par stulbeni saucis nēsmu, bet tu gan!
 
User avatar
robs
Vazists
Posts: 192
Joined: 12 May 2013, 15:21
Automašīna: VAZ 2106 racing edition
Location: Rīga - Valmiera

Re: VAZ jaunas/lietotas rezerves dalas

23 Feb 2016, 14:08

Dzeks ieliek sludinājumu ar lietotām daļām par augstākām cenām kā veikalā. Tā pat kā citos forumos, arī šeit tirgonis uzreiz izsauc lavīnu uz sevi un tiek pārdēvēts par Gagarinu un kosmonautu dēļ cenām. Tā ir jābūt un tas ir normāli.

Redzot cenas, es nodomāju tieši tā pat, bet savu komentāru noklusēju. :)
 
eduards
Vazists
Topic Author
Posts: 48
Joined: 21 Mar 2010, 08:53
Automašīna: e36 vaz tapsanas stadija :)

Re: VAZ jaunas/lietotas rezerves dalas

23 Feb 2016, 18:42

Manuprat es varu prasit par savu lietu cik uzskatu par vajadzigu. Un manis piedavatajam precem nav musdienu skidra kvalitate. :wave:
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ jaunas/lietotas rezerves dalas

23 Feb 2016, 18:54

Prasīt vari, bet tas, ka prasi tik vai vairāk kā veikalā īsti normāli nav :D
Neaizmirsti, ka padomju laikā uz detaļām gāja brāķētās detaļas ;)
Paneļi ar sarkano transporta gruntskrāsu nav OEM, tādi ir tikai melnie un arī nav "medusmaize" tā kā ne viss kas ir no padomju laika ir labs!
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: VAZ jaunas/lietotas rezerves dalas

23 Feb 2016, 19:14

Prasīt vari, bet tas, ka prasi tik vai vairāk kā veikalā īsti normāli nav :D
Neaizmirsti, ka padomju laikā uz detaļām gāja brāķētās detaļas ;)
Paneļi ar sarkano transporta gruntskrāsu nav OEM, tādi ir tikai melnie un arī nav "medusmaize" tā kā ne viss kas ir no padomju laika ir labs!

Es vienam no ss.lv zvanīju, pa spārnu prasīja 40 eiro, teicu ka veikalā tak jauns maksā 26, šis man saka lai ejot tad pirkt veikalā, viņējie vismaz esot no bieza metāla, pasūtīju viņu tālāk, nu nopirku veikalā, neko nevaru sliktu teikt, metāls normāls, forma laba, viss taisns.

uzskatu ka pat ja daļa ir labāka kā veikalā, viņu nevar tirgot dārgāk kā veikalā!, Prasīt jau var arī miljonu bet kāda jēga, tad es labāk principa pērc pērku veikalā. :D
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
eduards
Vazists
Topic Author
Posts: 48
Joined: 21 Mar 2010, 08:53
Automašīna: e36 vaz tapsanas stadija :)

Re: VAZ jaunas/lietotas rezerves dalas

23 Feb 2016, 20:29

Prasīt vari, bet tas, ka prasi tik vai vairāk kā veikalā īsti normāli nav :D
Neaizmirsti, ka padomju laikā uz detaļām gāja brāķētās detaļas ;)
Paneļi ar sarkano transporta gruntskrāsu nav OEM, tādi ir tikai melnie un arī nav "medusmaize" tā kā ne viss kas ir no padomju laika ir labs!
Paneli ir melni :wave:
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: VAZ jaunas/lietotas rezerves dalas

24 Feb 2016, 00:05

Komentars par to kad ir dargi ir izteikts viss, neviens vietejais vairs neinteresesies . Tak ko jus te pisaties , tak lai staav tas sludinajums. Kas jums zel ? Lai tak tirgo par taadu cenu ka , pardevejam gribaas.

P.S tikko windows tika parinstalets abstrof vel nav :D
 
leo
Vazists
Posts: 53
Joined: 03 Jun 2015, 10:33

Re: VAZ jaunas/lietotas rezerves dalas

24 Feb 2016, 08:30

Prasīt vari, bet tas, ka prasi tik vai vairāk kā veikalā īsti normāli nav :D
Neaizmirsti, ka padomju laikā uz detaļām gāja brāķētās detaļas ;)
Paneļi ar sarkano transporta gruntskrāsu nav OEM, tādi ir tikai melnie un arī nav "medusmaize" tā kā ne viss kas ir no padomju laika ir labs!
Mičuk, tu neesi iefiltrēts no ziemeļkorejas? Komunists, kas neatzīst kapitālismu tipa Štirlic.
06 kārbu notirgoju 150 eiro, ats diskus 160 eiro arī kliegsi , ka dārgi, neviens neliek pirkt, izvēle ir vienmēr. Cenas nosaka pats pārdevējs, cita saruna par cik vienojas, bet ne jau te bļaustīties par neko. Pašam neinteresē tikai gudri lej.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: VAZ jaunas/lietotas rezerves dalas

24 Feb 2016, 09:46

Šis pierāda, ka mans viedoklis kaitinošs ir tiem, kuri praktizē kosmonautiku :eh:

Un tie, kuri uzraujas pēc tam nīst žiguļus vai stāsta pasakas cik žigulim viss dārgi :thumbdown:

Pirksi kannu 20L 98 benzīna, " Nestes benzīns palika pāri, atdošu par 3eiro litrā :) "
 
leo
Vazists
Posts: 53
Joined: 03 Jun 2015, 10:33

Re: VAZ jaunas/lietotas rezerves dalas

24 Feb 2016, 13:07

Šis pierāda, ka mans viedoklis kaitinošs ir tiem, kuri praktizē kosmonautiku :eh:

Un tie, kuri uzraujas pēc tam nīst žiguļus vai stāsta pasakas cik žigulim viss dārgi :thumbdown:

Pirksi kannu 20L 98 benzīna, " Nestes benzīns palika pāri, atdošu par 3eiro litrā :) "
Sociālisms paldies dievam ir beidzies kur noteiktas cenas- stāsts ir par to nevis, kaitinošs vai kā, cenas nosaka tirgus, ja to benzīnu par trīs euro var nopirkt tad ir baigi labi, tas ja es palikšu naktī uz ceļa es būšu laimīgs par šadu iespēju, kapitālisms uz tāda principa arī pastāv, iznac beidzot ārā no savas alas, visu cieņu par tavām tehniskajām zināšanām, bet nu šeit tiešām brauc grāvī.
Un žigulim ir pavisam citas problēmas, nevis detaļās ir problēma, kapēc daudzi tomēr nokāpj nost no žikas, nav komforta un salīdzinoši liels patēriņš pie tik mazas jaudas, pašam bija vaziņs un ne viens vien, patika ap viņu ķimerēties un pilnveidot un dažreiz pabraukt jau nav ne vainas, visi atskatās utt, bet diendienā, tomēr būsim godīgi nav īsti tas ko šitajos laikos var iegūt. Amatieru sportam riktīgi labs.
Man ir jauns melns dzinēja pārsegs vaz 2105 - 50 eiro, jauns labais lonžerons arī melnais pilnā komplektā ar visu atsperes balstu - 35 eiro

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests