Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
Jānorāda pircēja telefona numurs
 
burinieks
Vazists
Topic Author
Posts: 23
Joined: 10 Apr 2010, 12:54
Location: burtnieki

Re: durvis priekš vaz 2101

25 Mar 2012, 13:35

un galvenais uzsvars ir ka gatavojos visu darīt līdz nākamā gada aprilim, jo uzskatu ka normāls lauku vecis vaz var sagatavot un veikt manipulācijas savas mājas ietvaros, varbūt kļūdos protam uz doto brīdi man piedāvājumi ir bijuši no 5-60 LVL pa gabalu, dažš piemet vēl klāt banperus pa 25 gab. cits piedāvā ka vecos varot atjaunot, bet pa cik ir piķotas tās durvis man liekas ka metināt un citādas darbības veikt nebūtu vēlams, varbūt es kļūdos, cits ir gudrāks, es pats varu veikt mehanizācijas darbības, bet ne krāsošanas un visas pārējās, bet tagad esu nolēmis ka veikšu pats, jo nu domāju ka mācīšos no savām kļūdām
 
zvirbulis
Vazists
Posts: 307
Joined: 04 Oct 2009, 22:38

Re: durvis priekš vaz 2101

25 Mar 2012, 21:00

Durvis bez nekā, varēja sarunāt zem 25Ls tur vienmēr var sarunāt!
Un jebkurā gadījumā ir iespējas sameklēt pie privātiem, pats esmu pircis jaunas durvis par 10Ls gab. ;)
Čaļi, tas ir žigulis nevis importa auto!
diez vai čupām tiešam labas durvis tev skries vairumā pretī .Piem pašam pagājušo ziemu steidzami vajadzēja šofera durvis šrotos nekā un beigās pēec reklāmas tādas sūdīgas pa 10ls dabūju '.un importniekam jau pa 10ls galigi nav problema durvi dabuut .
 
VAZ_DETALAS
Vazists
Posts: 290
Joined: 21 Sep 2011, 21:26

Re: durvis priekš vaz 2101

25 Mar 2012, 21:15

Durvis bez nekā, varēja sarunāt zem 25Ls tur vienmēr var sarunāt!
Un jebkurā gadījumā ir iespējas sameklēt pie privātiem, pats esmu pircis jaunas durvis par 10Ls gab. ;)
Čaļi, tas ir žigulis nevis importa auto!
diez vai čupām tiešam labas durvis tev skries vairumā pretī .Piem pašam pagājušo ziemu steidzami vajadzēja šofera durvis šrotos nekā un beigās pēec reklāmas tādas sūdīgas pa 10ls dabūju '.un importniekam jau pa 10ls galigi nav problema durvi dabuut .
No importa masinas ir vel grutak pardot kaa no zigulja! Un otrādāk.
Micukam ir vienkārši izcili gali! Starp citu - izpalīdzi tad - atrodi man labas, lietotas 2101 žiguļa durvis visas 4as, tā lai nav caurrūsējušas. Mazliet rūsas pleķīšus pieļauju, bet tikai virspusēji! Nebuktētas!
Es no Tevis pa 5ls pirkšu!
Ja jaunas man pa 10 ls gabalā sagādāsi - maksāšu Tev 12 ls /gabalā! Nu, kā pateicību! :)
Gaidu Tavus piedāvājumus! :)
Ir man principa viss, ja kaut kas nav - tad buus.
Zvani - 28292517, Jaanis.
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: durvis priekš vaz 2101

25 Mar 2012, 21:21

Durvis bez nekā, varēja sarunāt zem 25Ls tur vienmēr var sarunāt!
Un jebkurā gadījumā ir iespējas sameklēt pie privātiem, pats esmu pircis jaunas durvis par 10Ls gab. ;)
Čaļi, tas ir žigulis nevis importa auto!
diez vai čupām tiešam labas durvis tev skries vairumā pretī .Piem pašam pagājušo ziemu steidzami vajadzēja šofera durvis šrotos nekā un beigās pēec reklāmas tādas sūdīgas pa 10ls dabūju '.un importniekam jau pa 10ls galigi nav problema durvi dabuut .
Tieši tā,tas pats kad man vajadzēja 2107 priekšējos beņķus pērnvasar!nevienam nebija,labi,ka bija vienam onkam Babītēl,kur arī pa 25Ls dabūju abus,tad visi teica,oi dārgi!protams,ka dārgi,jo es tagad to vienu veselo pasažiera beņķi pat pa 5Ls nevaru notirgot,jo stāv mājās un mētājās un aizņem vnk vietu....
Tā tas ir,kad vajag uz sitienu,tad parasti nav...
un tā tas ir bieži vien,pērn nedēļ viena tante Opel B Vectrai salauza šofera puses spoguli,izmeklējās visas šrotes,sludinājumus,nu nav,nevienam nav,ir tikai pasažieru puses.... :Nezinu: nācās pasūtīt jaunu korpusu!
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: durvis priekš vaz 2101

25 Mar 2012, 21:28

Kādas 2 nedēļas atpakaļ bija ss sludinājums čalis tirgoja 3 pilnīgi jauans durvis, tad lietotu jumta baganu, virsbūves detaļu - rāmi kurā stiprinās logs, varbūt vēl kaut kas bija un to visu atdeva par 35Ls, tad varat izrēķināt cik viena durve izmaksāja ;)
Protams, nākamajā dienā viņš jau bija notirgojis, jo šādi sludekļi ilgi negaida ;) Mans ieteikums- regulāri sekot līdzi ss.lv, un tepat foruma sludinājumiem, un ik pa laikam var labas lietas par labu naudu dabūt, protams uz sitiena viss vienmēr būs dārgāks, tas jau vienmēr un visur tā.

Tā kā burienieks nekur nesteidzas, tad domāju pa vienai vien salasīs :)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: durvis priekš vaz 2101

26 Mar 2012, 00:53

Tur tā lieta wiper, ka ilgi tādas daļas netirgojas īpaši kopš uzradās VAZ_DETALAS, dori "skanē" sludinājumus vēlāk tirgo ar uzcenojumu tēlojot labo čali kas tipa izpalīdz vazistiem :D
Starp citu pagāšgad pats tirgoju durvis, abas bija jaunas, viena tikai pa šķuni apskrāpēta un sašpaktelēta un nogruntēta, abas kādu laiciņu nostāvēja sludinājumos kamēr aizgāja par 10ls gab.
Tev VAZ_DETALAS es toč neko nemeklēšu, nav motivācijas (ir atšķirība vai cilvēks pārdod, vai cilvēks sameklē kādam un pārdot, par darbu meklēt tev man būtu jāmaksā vairāk ;) ), vot sev gan meklēšu priekšējās durvis 2105, 2107 kā donorus, kas meklē tas atrod, protams uz sitiena reti kad ir, bet šo kosmonautiku es neatbalstu un neatbalstīšu!
 
Andris vaz
Vazists
Posts: 174
Joined: 29 Nov 2010, 21:46
Location: Ogre

Re: durvis priekš vaz 2101

26 Mar 2012, 01:05

Pagājušo vasaru kapeikas durvis nopirku jaunas par 20 ls 4 gabalas
 
VAZ_DETALAS
Vazists
Posts: 290
Joined: 21 Sep 2011, 21:26

Re: durvis priekš vaz 2101

26 Mar 2012, 09:01

Tur tā lieta wiper, ka ilgi tādas daļas netirgojas īpaši kopš uzradās VAZ_DETALAS, dori "skanē" sludinājumus vēlāk tirgo ar uzcenojumu tēlojot labo čali kas tipa izpalīdz vazistiem :D
Starp citu pagāšgad pats tirgoju durvis, abas bija jaunas, viena tikai pa šķuni apskrāpēta un sašpaktelēta un nogruntēta, abas kādu laiciņu nostāvēja sludinājumos kamēr aizgāja par 10ls gab.
Tev VAZ_DETALAS es toč neko nemeklēšu, nav motivācijas (ir atšķirība vai cilvēks pārdod, vai cilvēks sameklē kādam un pārdot, par darbu meklēt tev man būtu jāmaksā vairāk ;) ), vot sev gan meklēšu priekšējās durvis 2105, 2107 kā donorus, kas meklē tas atrod, protams uz sitiena reti kad ir, bet šo kosmonautiku es neatbalstu un neatbalstīšu!
Nevienu no tiem sludinājumiem, kas ir bijusi ss.lv, vazi lv, kur viss bijis pa leto, nemaz neesmu uzpircis... man draudzenes tevs tirgojas jau loti daudz gadu ar daljam, daljas dabuun no kaiminjzemju draugiem, no saviem pazinjaam riigaa un taa... tak sto - pirmkart - DORI "NESKANĒJU" sludinajumus, kur pardod, bet gan kur perk...
MICUKS - PROFINJS. Prieks par Tevi! :) :wave:
Ir man principa viss, ja kaut kas nav - tad buus.
Zvani - 28292517, Jaanis.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: durvis priekš vaz 2101

26 Mar 2012, 15:33

Tas, ka tu esi centies no vairākiem vazistiem, tai skaitā manis, pārpirkt daļas ir fakts!
Man po ja tas neskar mani, bet nevajag hui*u dzīt!
 
VAZ_DETALAS
Vazists
Posts: 290
Joined: 21 Sep 2011, 21:26

Re: durvis priekš vaz 2101

26 Mar 2012, 18:05

Tas, ka tu esi centies no vairākiem vazistiem, tai skaitā manis, pārpirkt daļas ir fakts!
Man po ja tas neskar mani, bet nevajag hui*u dzīt!
Un tas Tevi tā cepinā augšā, ka pats vien to uinu nevari beikt dzīt! Nomierinies, Micuk, jo katrs dara kā grib! Es gribu - piezvanu vazistiem, uzprasu, vai vinjiem nav ko pārdot un viss.. Ja Tu negribi vai nav ko pārdot - tad atsaki.. :) Katra paša izvēle! Tāpēc - miers! :)
Ir man principa viss, ja kaut kas nav - tad buus.
Zvani - 28292517, Jaanis.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests