Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
Jānorāda pircēja telefona numurs
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Elektroniskā aizdedze

16 Jul 2012, 23:05

Atvainojos, ka drusku ne pa tēmu!
Šodien pamēriju - Golfa dalītājam sēžas diametrs 34.5 cm, VAZ dalītājam 36.5 cm!
Kā zināms tad aizdedzes moments 5 grādus pirms AMP ir spēkā tikai brīvgaitā, bet tiklīdz palielina apgriezienus tā centrbēdzes regulators koriģē aizdedzi 15 grādu robežās un ja ir vakuma regulators tad vēl 6 grādu robežās!
Es stipri šaubos ka VW dalītājam šie lielumi būs tādi paši un tas nav mazsvarīgi! ;)
Zini kā mums servisā vienai škodai feliciai bija?
Arī iemetuši no kk golfa,viss ķipa iet un strādā,tikai nu kas kuram skaitās normāli,ja mašīna šķaud un klepo un lec uz priekšu uzsākot braukt,nu tad viss der!
Kad tomēr pasūtīja paredzēto,tad jā,tad arī viss aizgāja.A elektriķis bija tos gatavs uzspert gaisā,kas tur visu bija samudrījuši.
ta ka Fiat 124 - katram savs
 
AldisBimbers
Vazists
Posts: 7
Joined: 16 Jul 2012, 12:03

Re: Elektroniskā aizdedze

17 Jul 2012, 00:08

Diametrs mazāks kakliņam bija, bet derēja bez kādas pārejas, ar štoku nocentrējas ar blīvgumīju noblīvējas un ar kronšteinu nofiksējas! nekas nešķaudīja un ar apsteidzi viss kārtībā!
 
K.Laipnieks
Vazists
Posts: 289
Joined: 30 Nov 2008, 14:01

Re: Elektroniskā aizdedze

17 Jul 2012, 09:41

Diametrs mazāks kakliņam bija, bet derēja bez kādas pārejas, ar štoku nocentrējas ar blīvgumīju noblīvējas un ar kronšteinu nofiksējas! nekas nešķaudīja un ar apsteidzi viss kārtībā!
neizklausās pārāk nopietni. Nav garantija ka nesāks kautko spiest ārā.
26331668 - Kristaps
 
AldisBimbers
Vazists
Posts: 7
Joined: 16 Jul 2012, 12:03

Re: Elektroniskā aizdedze

17 Jul 2012, 12:50

Un biedrs K.Laipnieks no sava datorekrāna redz cik nopietni mans kolēģis ielicis savam žigulim golfa aizdedzi? Kā minēju, kolēģis divus gadus brauc brauc bez problēmām!
Nevajag nemaz virpotāju ja rokas no pēcpuses neaug ;)
 
User avatar
girts.bricis
Vazists
Posts: 361
Joined: 13 Dec 2010, 17:45

Re: Elektroniskā aizdedze

17 Jul 2012, 22:41

Un biedrs K.Laipnieks no sava datorekrāna redz cik nopietni mans kolēģis ielicis savam žigulim golfa aizdedzi? Kā minēju, kolēģis divus gadus brauc brauc bez problēmām!
Nevajag nemaz virpotāju ja rokas no pēcpuses neaug ;)
biedrs k.laipnieks, pēc tevis teiktā laikam ir ar tik līkām rokām, ka viņā būvētie motori izšķist pēc 3 km ja?
Cietais rieksts Image

What dya mean it doesn't fit? Gimme the big F@#! *!# hammer and the torches from my bench!!

ĢIRTS divi astoņi astoņi nulle viens seši pieci viens
 
AldisBimbers
Vazists
Posts: 7
Joined: 16 Jul 2012, 12:03

Re: Elektroniskā aizdedze

17 Jul 2012, 23:31

Un biedrs K.Laipnieks no sava datorekrāna redz cik nopietni mans kolēģis ielicis savam žigulim golfa aizdedzi? Kā minēju, kolēģis divus gadus brauc brauc bez problēmām!
Nevajag nemaz virpotāju ja rokas no pēcpuses neaug ;)
Biedrs k.laipnieks, pēc tevis teiktā laikam ir ar tik līkām rokām, ka viņā būvētie motori izšķist pēc 3 km ja?
Tu tagad te naidu centies sataisīt?
Es esmu minējis, ka biedrs K.Laipnieks ir ar līkām rokām?
Vienkārši saku ne uz vienu netēmējot, ja nav līkas rokas no caurules var uztaisīt pāreju!

Cik noskaidroju no citiem man personīgi pazīstamiem šī foruma biedriem, biedrs k.laipnieks ir gados jauns pusis, kurš vēl mācās, nekādus motorus viņš nebūvē.
 
K.Laipnieks
Vazists
Posts: 289
Joined: 30 Nov 2008, 14:01

Re: Elektroniskā aizdedze

18 Jul 2012, 00:09

Un biedrs K.Laipnieks no sava datorekrāna redz cik nopietni mans kolēģis ielicis savam žigulim golfa aizdedzi? Kā minēju, kolēģis divus gadus brauc brauc bez problēmām!
Nevajag nemaz virpotāju ja rokas no pēcpuses neaug ;)
Gribēju teikt to, ja taisa tad taisa kārtīgi. Jo tie 2mm ar blīvi un hermētiķi aizpildīti nedod tādu pašu garantiju, kā izvirpota šaiba.

Un ja rokas no pēcpuses neaug, tad var arī mašīnu no makroflekša uztaisīt, kā jau to ir lietuviesi pierādījuši.
26331668 - Kristaps
 
AldisBimbers
Vazists
Posts: 7
Joined: 16 Jul 2012, 12:03

Re: Elektroniskā aizdedze

18 Jul 2012, 00:45

Protams, pieeja pareiza ja taisa tad taisa kārtīgi!
Mums toreiz nebija vajadzība jo aizdedze iesēdās ļoti labi, eļļas nopūdes un citu problēmu nebija un cik zinu arī nav!
Nu bet redz ar visu virpošanu 23Ls dārgākajā variantā un vēl paliek nauda vadiem un vāciņam :)
Bet labāk nopirkt jaunu oriģinālo par 38Ls ;)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests