Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
Jānorāda pircēja telefona numurs
 
Deluxe
Vazists
Topic Author
Posts: 50
Joined: 02 Mar 2008, 15:05
Location: Jaunciems

Pērku gāzes iekārtu VAZ!

29 Nov 2012, 19:44

Pērku klasisko gāzes iekārtu VAZ automašīnai!
Nepieciešams:
1)Uzpilde
2)Balons
3)Reduktors
4)Maisītājs
5)Pārslēgšanas slēdzis
6)Gāzes padeves regulators
7)Vārsts benzīna atslēgšanai
Gaidu piedāvājumus tepat vai PM!
 
Dpalace
Vazists
Posts: 13
Joined: 30 Apr 2012, 15:51

Re: Pērku gāzes iekārtu VAZ!

30 Nov 2012, 01:03

Ja interesē varu piedāvāt pāris detaļas no saraksta

Reduktors- OMVL Boreg 95, der līdz 1500CC- bet krievijā liek uz ņivām un iet lopā. Ļoti maziņš, viegla caurplūde, bet nav paredzēts "Cold start", jo apsildes šķidrums iet tik pa taisno cauri truba reduktoram kas silda reduktoru, nevis atsevišķa sekcija iekš reduktora kas silda visu - 10Ls

Benzīna apturētājvārstu (elektromagnētisko ar Safe switch, ko var aizvērt, ja nu vārsts iziet no ierindas. -5Ls

Offtopic, klasikas vaz maisītāju neatrast , baigi reti, man viens stock Daaz2103 stāv ar maisītāju, bet paredzēts karikam likt.

Kāds balons interesē, zapaskas vietā vai cilindriskais??? Paredzēts kas plānos, likt pašam un uz sertifikātu, vai bez sertifikāta, jo man itkā ir viens balons, bet nevarēju atrast viņam "derīguma termiņu".

Gāzes Filtrs-vārsts, elektromagnētiskais pirms reduktora kas liekas - 5Ls

Ja kādi jautājumi droši PM.


Offtopic

Uzpildi pērc jaunu @Heinrihs gāze g.dambis 24 or so Maksā OldSchool 5Ls zborā ar vāciņu u.t.t, lietotu nepērc jotā bumbiņa var neturēt kārtīgi.

Paskatīšos slēdzi itkā bija jābūt,bet vai neesmu izmetis.

Trubas iesaku pirkt jaunās, kautvai turpat @Heinrihs gāze, ap 3Ls metrā Plasmasas ar karbona pārklājumu, vieglākas, lokās vieglāk un nav kapara klasiskās oksidācijas n shit un protams Izskatās foršāk :brauc:
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Pērku gāzes iekārtu VAZ!

30 Nov 2012, 22:25

Nu tikai nevajag,ka nevar atrast jaunus maisītājus.
Vazam viņi ir dažādi (pa vidu karbulim liekams (labāks variants) vai pa virsu
Es pa virsu liekamos jaunus pirku www.autogaz.lv Selpils ielā 5 par 10 Ls gab.
Vot tos pa vidam ko liek,nu gan nevar nopirkt ja nu no rokas
Vot vazam gribētu redzēt balonu zapaskas vietā!
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: Pērku gāzes iekārtu VAZ!

01 Dec 2012, 08:07

;) Ar to balonu nav nekas neiespejams..tikaj multivarstu vajag upgreidot....
Power is nothing without quattro
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Pērku gāzes iekārtu VAZ!

01 Dec 2012, 12:36

Nu it kā jau vazam bagažnieka grīda ir pateicīga priekš plakanā palona,ieliek to tai grīdā un pa virsu plāksni un sanāk forši līdzena grīda vai arī 40 litrīgo balonu uz tās palodzes un akal daudz vietas,vispār vazam bagažnieks ir izdevies toč
 
Dpalace
Vazists
Posts: 13
Joined: 30 Apr 2012, 15:51

Re: Pērku gāzes iekārtu VAZ!

02 Dec 2012, 04:26

Nu citi taisa kastes Zem grīdas baloniem, tikai tad sēdināt auto nedrīkst var neliels kaboom sanākt.


Par maisītājiem- tieši par starpkarburatora arī domāju- tie apaļie man pašam kādi 5 gabali mētājas- GOVNO pēdējie.

Man iekrāvējam Gaz21/24Hybrid motors iekšā ar 2kameru karbuli k-126, un ar to apaļo miskasti-maisītāju virsū, ar to ka kariks pārsvarā iet tukšgaitā, gāzes padeve nevienmērīga uzkrājas otrajā karba rīklē, kura fiziski ir atslēgta, jo nav nepieciešama, apgriezieni ik pa brīdim nopeld kad "izsūc" otras rīkles uzkrājumu. A starpkarbiņu ir atsevišķš dalītājs, katrai kamerai var regulēt padevi.

Es 3 mēnešus gaidīju no krievijas k-126 karbiņam maisītāju, kad sagaidīju atnāca neīstais priekš k-151, ar tekstu "pie mums ar 126 nebrauc" a gazeļu daudz ar 151+lpg tāpēc tie vēl ir.
 
meiss
Vazists
Posts: 51
Joined: 15 Jun 2008, 11:30
Location: liepaja

Re: Pērku gāzes iekārtu VAZ!

02 Dec 2012, 08:56

ir tads maisitajs kas nak starpa kopa ar visu ozon tipa karbuli ja itrese atrodas liepaja lidz 10ls adosu :D
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Pērku gāzes iekārtu VAZ!

02 Dec 2012, 10:19

Atļaušos nepiekrist par to,ka augšā liekamie ir pēdīgie mēsli....
Stāv man tādi gan uz vaza gan uz tranzīta motora un strādā ļoti labi,ne kādi apgriezieni peld nedz raustās un nav pat atšķirība vai braucu ar bendžu vai gāzi cēliena ziņā,gala ātrums atšķiras vienīgi.
p.s. es nevaru saviem uzlikt pa vidu jo solex karbiņš ir viengabala....
 
Dpalace
Vazists
Posts: 13
Joined: 30 Apr 2012, 15:51

Re: Pērku gāzes iekārtu VAZ!

02 Dec 2012, 18:38

Nu nezinu, es passātam esmu izeksperimentējies ar tiem maisītājiem, virsū liekamie uz karburatora salīdzinot ar viducī liekamajiem braucot minimāli atšķiras, visvairāk tukšgaitā atšķiras, ja tev 4 stundas no vietas jābraukā 800>1200Rpm.


Passātam kantainais kas pie gaisa kastes liekas ir 2 km attālumā no ieplūdnieka droseles kur nu vēl cilindriem.

Tagad esmu piekombinējis Audi 2.3 maisītāju kas liekas uzreiz aiz droseles (uz), atkarībā kā vakūmus trubas kartera ventilāciju pārvelk, cēliens un ātrums nesalīdzināms ar kantaino pie gaisa kastes, jo tur bija tā, ka "jāiemin 3 reizes lai sāktu normāli celt" a šis ar to ka tik tuvu, kā spied tā iet.

+ uz karburatora maisītājam patēriņš nedaudz lielāks nekā starpkarburatora, jo gāž no abām pusēm visā karbiņa diametrā to gāzi.

Tikpat labi jau krievi urbj tos štucerus kamerās, bet tur tas maisījums vispār Irsā sanāk...
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Pērku gāzes iekārtu VAZ!

02 Dec 2012, 19:06

vot ar tranzītu man toč sanāk darbs 3 stundas ik dienu stāvēt praktiski uz vietu,nobraucu 5 km 3 stundu laikā,visu šo laiku motors rūc un ražo man elektrību, jāteic,ka visas šīs stundas apgriezieni stāv čotka.
katrā ziņā karbiņam ir jābūt kārtībā,lai uz bendžu tas strādā labi un tikai tad var gāzi likt virsū.Daudziem zinu,ka motoru knapi var piešķilt uz bendžu,tas raustās purgājas škauda un klepo....
Bet nu sorry esam offtopicā,ne par to bija šis sludinājums.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests