Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
Jānorāda pircēja telefona numurs
 
kkalvis27
Vazists
Topic Author
Posts: 26
Joined: 16 Nov 2015, 23:17
Automašīna: VAZ 21061
Location: Ilūkste

Mainu pērku

16 Nov 2015, 23:27

Sveiki forumieši. Sen jau gribu sev žiguli sesto trešo pirmo vienalga kādu. Agrāk tētim bija žiguļi mammai bija sestais žiks, un man arī ļoti gribējās, tagad tuvojās 18 gadi un nu gribu piepildīt savu sapni. Tātad man ir interesants piedāvājums, varbūt kāda interesēs - mainu savu motorolleru gilera runner sp 50. Motorolleris ir 2008. gada viss strādā ļoti labi, ir saliktas sporta detaļas, visas detaļas pirktas jaunas, nauda nav žēlota. Mopēds ir kopts un lolots, maksimālais ātrums 100 km/h, braukāju tikai pa asfaltu uz skolu un atpakaļ. Ja nu kādam interesē mans piedāvājums rakstat, varu atsūtīt bildes un sīkāku aprakstu par detaļām utt. Motorollera vērtība ir ~1100 eiro, izskatīšu visus variantus. ;)
varat rakstīt zvanīt 26449678 - Kalvis
 
User avatar
Ogre
Vazists
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: Mainu pērku

17 Nov 2015, 10:01

Sveiki forumieši. Sen jau gribu sev žiguli sesto trešo pirmo vienalga kādu. Agrāk tētim bija žiguļi mammai bija sestais žiks, un man arī ļoti gribējās, tagad tuvojās 18 gadi un nu gribu piepildīt savu sapni. Tātad man ir interesants piedāvājums, varbūt kāda interesēs - mainu savu motorolleru gilera runner sp 50. Motorolleris ir 2008. gada viss strādā ļoti labi, ir saliktas sporta detaļas, visas detaļas pirktas jaunas, nauda nav žēlota. Mopēds ir kopts un lolots, maksimālais ātrums 100 km/h, braukāju tikai pa asfaltu uz skolu un atpakaļ. Ja nu kādam interesē mans piedāvājums rakstat, varu atsūtīt bildes un sīkāku aprakstu par detaļām utt. Motorollera vērtība ir ~1100 eiro, izskatīšu visus variantus. ;)
varat rakstīt zvanīt 26449678 - Kalvis
Prieks, ka jaunatne arī interesējas par vaz`iem, taču man liekas, ka šeit nav īstā mērķauditorija, kuri vēlētos kaut ko mainīt pret motorolleri. Ja nu vienīgi kāds ir nodzēris tiesības un vajag kaut ko ātrāku par velosipēdu.

Veiksmi īstā auto meklējumos!
 
kurmis
Vazists
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: Mainu pērku

18 Nov 2015, 13:47

Autor, ja tavs budžets ir ap 1k eur, un gribi braukt, nevis mocīties, tad pērc vecu Rietumu ražojumu. Bērnības atmiņas var būt pat ļoti maldinošas...
 
kkalvis27
Vazists
Topic Author
Posts: 26
Joined: 16 Nov 2015, 23:17
Automašīna: VAZ 21061
Location: Ilūkste

Re: Mainu pērku

18 Nov 2015, 16:27

Autor, ja tavs budžets ir ap 1k eur, un gribi braukt, nevis mocīties, tad pērc vecu Rietumu ražojumu. Bērnības atmiņas var būt pat ļoti maldinošas...
Kādu retro mašīnu varētu ieteikt? Varbūt teiksiet nevajag pirkt retro mocīsies utt, bet es gribu atšķirties no citiem! ;)
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Mainu pērku

18 Nov 2015, 20:02

Autor, ja tavs budžets ir ap 1k eur, un gribi braukt, nevis mocīties, tad pērc vecu Rietumu ražojumu. Bērnības atmiņas var būt pat ļoti maldinošas...
Kādu retro mašīnu varētu ieteikt? Varbūt teiksiet nevajag pirkt retro mocīsies utt, bet es gribu atšķirties no citiem! ;)
tas ir labi. bet galvanais lai gribi maaciities visu remonteet un reguleet. labaak paardod rolleri piekraaj naudu un nopeerc sev to zigu
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
kurmis
Vazists
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: Mainu pērku

18 Nov 2015, 22:19

Manā izpratnē, lai auto būtu retro, tam nepietiek būt vienkārši vecam. Tam ir jābūt ideālam un par 1k tādu nenopirksi. Otrkārt, ar retro auto neviens nedragā ikdienā...

Jau citos topikos esmu teicis, ka Vazam ir vērtība tikai oriģinālā un ideālā izskatā zem pārsega garažā, lai atcerētos saulaino bērnību, bet, kā braucamais, tas šodien neder, ja neesi mazohists.

Ja gribi izcelties, nopērc parastu Golfu un oranžas kurpes!
 
User avatar
Cheesecube's
Vazists
Posts: 126
Joined: 19 Jul 2015, 19:46
Automašīna: ВАЗ 21013
Location: Rīga

Re: Mainu pērku

18 Nov 2015, 22:41

bet, kā braucamais, tas šodien neder, ja neesi mazohists.

Ja gribi izcelties, nopērc parastu Golfu un oranžas kurpes!
Vai nu tiešām tie visi, kas braukā ikdienā ar žiguļiem, ir mazohisti, vai te kāda apgalvojumi ir nepatiesi. Žigulis ikdienai pilnībā der, ja dzīvo pilsētā, braukā uz darbu, atpakaļ, kāda vaina?
Un kurš redzēs tavas kurpes ja sēdēsi parastā golfā?
cieņā, andzaans!
 
kurmis
Vazists
Posts: 292
Joined: 16 Jun 2011, 21:07

Re: Mainu pērku

18 Nov 2015, 23:11

Ir, ir mazohisti! Iekāp kaut otrajā Golfā un sapratīsi, ka ir!
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Mainu pērku

19 Nov 2015, 03:54

He he, kad es ko komentēju par cenām man pārmet par spamu nevietā, bet paši gan aši :D kāda starpība par cenām vai par to vai cilvēkam vajag :D
Bet ok, pievienošos, autoram būs viela pārdomām :)
Tam ir jābūt ideālam un par 1k tādu nenopirksi.
Ideālisms ir nosacīts jēdziens, mehāniski ideāls tas nav pat no rūpnīcas, kur dirvis un citus paneļus piedzen ar kuvaldu (paskataties necenzētās dokumentālās filmas par rūpnīcu),bet ja ideāls ir domāts autentiskuma ziņā, tāds kāds ir iznācis no rūpnīcas ar visiem trūkumiem, tad ir cita opera.

Par cenu pilnīgi aplami, mūsdienās var nopirkt labus auto ar maziem noskrējieniem, pabrauktus, bet labi saglabājušos kā arī detaļas, bet ir jāmāk meklēt, jāzina kur! ss.lv ir tikai daļa tirgus, kur pārsvarā dēliņi un mazdēliņi izliek opapu mantotos auto un paši sadzejo cenas vadoties no citiem dzejniekiem.

Kur un kā es nestāstīšu, lai perekupi neizmanto, bija ar šo nepatīkama pieredze. Pirms vairākiem gadiem iebraucu sarķenes statoilā braucot ar žiku, pienāca vīrs gados, norunājām pusotru stundu, čuķ ne visu dzīvi istāstīja saistībā ar žiguļiem. Beigās piedāvāj detaļas un pašu žiguli, setais ar 1.6 dzinēju. Paņemu kontaktus un tā arī palika. Pēc kāda laika te vazos privātpastā mani uzrunāja jaunietis, kurš jautāja vai nezinot, kur labu žiguli atrast, pastāstīju +/- žiku problēmas un braukšanu. Jaunietis apņēmīgs, ka vajag! Labi aizbraucām pie vīra, jā tur tiešām koņča, tumšas ķiršu krāsas žiks, nobraukums, laikam otrais aplis, bet saglabāts ļoti labi! Nekas nebija ne sists ne metināts. Pārdeva opis to auto ar salīdzinoši svaigu skati par 300Ls. Pēc nepilna mēneša ss.lv parādījās par 800Ls :(

Par braukšanu, viss atkarīgs no cilvēka, maršruta, auto komplektācījas kā arī gada laika!
Standarta auto ar standarta dzinēju, četrinieci kārbu, nozīme ir arī reduktoram ja īsais auto būs dinamiskāks, bet garos gabalus sanāks zāģēt, ja garais reduktors dinamika noplauks, bet garos gabalus zāģēt būs nedaudz patīkamāk. Daudziem apgrūtinās čoka darbības un auto atkausēšana, uzsildīšana ziemā, vasarā karstā laikā varās sūkņi, vārās karbiķi, no rīta nezini pieleks vai nē un vis pārējā žiguļa burvība. Un protams arī salīdzinoši smagā stūrēšana.
Ja auto ir aporīkots ar piecinieci kārbu, optimālu reduktoru, forsētu dzinēju tad pārvietošanās ir daudz patīkamāka un aizmugures piedziņa to padara vēl patīkamāku, bet arī bīstamāku, tapēc, ka stūrēšana nav tik viegla un ātra.

Ir varinati, ka cilvēks nopērk žiguli, samaina eļļas tur ko vēl un rulē gadus bēdu nezinot, ir varianti, ka nopērk un pārlasa no viena gala līdz otram kamēr rodas reāla drošiba, ka nekas nekur nesalūzīs un tāpat salūzst....

Kā minēju cilvēki ir dažādi, pazīstu tādus, kuri pēc nedēļas sapot, ka tas nav viņiem, bet ne mazums ir pretējām izjūtām. Vairāki no sievas radiem tai skaitā māsica, gados jauna, nedaudz virs 20 toreiz, nobraukāja divas vai trīs vasaras ikdienā bez problēmām ar standarta sesto žiguli, brauca pa Rīgu un pa brīvdienām uz Ērgļiem.

Pārsēžoties uz citu auto protams tur izjūtas ir pavisam citas, jūties brīvs, ka vari visur aizbraukt nedomājot kas nu salūzīs. Padomju auto tomēr mūsu dinamiskajam laikmetam īsti piemēroti nav, bet tas nenozīmē, ka tos nevar lietot un nevar izmantot ikdienai. Diemžēl csdd mums ir iesūnojis kantoris, ja ārzemēs bremžu sistēmas uzlabošana ir vēlama tad pie mums aizligta.

Tikai nepārprotiet, nesaku ka žigulis ir slikts kā tāds!

Par piedāvājumu, domāju, ka būs ļoti grūti vai pat tuvu nerālam atrast kādu, kurš mainīs labu, legālu žiguli pret rolleri.......

P.S
Konkrētie modeļi ir maz, bet te viens 2012 gada par 900eiro.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto ... gceie.html
 
User avatar
Ogre
Vazists
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: Mainu pērku

19 Nov 2015, 20:01

Esmu daudz par šo domājis, žigulis ir ideāls auto Latvijai. Vienīgais mīnuss ir degvielas patēriņš, bet arī tas nav tik drausmīgs. Reāli ar žiguli sanāk braukt tāpat kā ar kaut kādu dīzelīti, kurā katru gadu ir jāiegulda nauda, te par turbo remontu, te sprauslas, te šis, te tas un tā tas viss savācās.
Papildus tam visam ir arī mazais nodoklis un ideāla piekare.
Dažubrīd ir tā, ka paskatoties cik izmaksā uzturēt parastu 1.9tdi 4 golfu mati ceļas gaisā, ja nebūtu tas golfs, tad mierīgi vizinātos ar žiksi bēdu nezinot.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests