Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
User avatar
Alutinsh
Vazists
Posts: 483
Joined: 25 Jan 2013, 18:29
Automašīna: e36
Telefons: 28302495
Location: Skrundas nov.

Re: Mans 2101 - ĶIRSIS

13 Aug 2013, 09:44

Man vazam pie izslēgtas aizdedzes nedeg gaismas ;)
Vaz Vasara 2013: Ainaži - Rucava + Trase = 666km
Pretī Zelta Rudenim 2013: Skrunda - Kandava + Trase = 123km
 
User avatar
Stegadons
Vazists
Posts: 173
Joined: 18 Jun 2013, 22:00
Automašīna: VAZ-1111

Re: Mans 2101 - ĶIRSIS

13 Aug 2013, 20:35

Man pie izslēgtas aizdedzes ieslēgti tuvie tuvie pārslēdzas uz gabarītiem...
No 0 līdz 100 km/h 32 sekundēs!
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Mans 2101 - ĶIRSIS

16 Aug 2013, 22:54

Man vazam pie izslēgtas aizdedzes nedeg gaismas ;)
Man pie izslēgtas aizdedzes ieslēgti tuvie tuvie pārslēdzas uz gabarītiem...
Laikam ieslēgtas tuvās paliek tikai 2101 un 2106 pārējiem jau ir kā normālām mašīnām! ;)

Vakar izgāju TA, diezgan nomocījos ar karburatora regulēšanu, man ir 2105-XXXX karburators ar autonomo brīvgaitas sistēmu, ieskrūvēju kvalitātes skrūvi līdz atdurei un tāpat zemāk par 2.8% CO nedabūju, jo kaut kur sūc papildus maisījumu klāt! Teorētiski jāvar noslāpēt mašīnu ieskrūvējot līdz galam to skrūvi, bet man rūca ka prieks! :) Pamēģināju citu skrūvi-nekas nemainījās! Pazvanīju uz SCANTEST, paprasīju kādas normas ir mana gada mašīnai - CO 3.5% un HC 1100 :shock: , par to HC gan brīnos, jo ja aizdedze ir OK tad vairāk par pāris simtiem nav!
Pirms TA saregulēju aizdedzi-Ķirsim jūtami uzlabojās brīvgaita un arī braucot krietni labāk! :thumbup:
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Mans 2101 - ĶIRSIS

20 Oct 2013, 20:50

Nu tā - ĶIRSIS nolikts ziemas miegā!
Diemžēl pārziemos vietā kur nevaru neko pa ziemu remontēt... :thumbdown:, tādēļ pavasarī būs šis tas jādara, ko neuzspēju šajā sezonā! Pēdējā laikā uzradās kkāda čīkstoša skaņa no ātrumkārbas aizmugures, kur stiprinās tā gumijas "mufta"! Ā un vēl galvas blīve jāmaina - sūcās garām eļļa!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Mans 2101 - ĶIRSIS

05 May 2014, 22:12

Nu jau mēnesi esmu izvilcis Ķirsi no ziemas miega, daudz nav sanācis pabraukāt, bet kaitina divas lietas:
1)Pie 3000 apgriezieniem parādās papildus troksnis(caurs nav vnk tāds plarkšķis) izplūdē kkur pie "bikses", nezinu vai tā jābūt vai man kkāds brāķa izpūtējs...?
2)Ātrumkārbai aizmugurē kur blīvslēgs kkas čīkst, no sākuma domāju, ka riepa vai bremžu disks priekšā, bet vēlāk uzķēru, ka no kārbas aizmugures, laikam jau nav jēgas tur pētīt tieši kas, vienkāršāk ir nomainīt kārbu uz citu!? (čīkstoņa ir ar pārtraukumiem, it kā ass "mestu")

Baigi prasās pārkrāsot, bet nezinu vai sanāks laika...
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Mans 2101 - ĶIRSIS

02 Mar 2015, 22:32

Uh, kādu laiku nav nekas rakstīts!
Nu nekas jau būtisks nav sadarīts, pa vasaru braukāju salīdzinoši maz, bet ziemas sākumā beidzot nograbēja automāts Volvim, dažādu objektīvu un subjektīvu iemeslu dēļ kārbas mainīšana ievilkās, tādēļ nācās pabraukt ar Ķirsi pa ziemas sāļiem :thumbdown: !
Labi, ka bija palikušas divas ziemenes no vecā VAZa, sameklēju vēl divas un aiziet! Bija jau interesanti, atkal ar RWD pabraukāties, žēl, ka nebija daudz tādu vakaru, kad varēja driftēt pa pilsētu...
Aizvakar uzdzinu uz bedres un atviegloti uzelpoju, jo ziema nekādas ļielas pēdas nebija atstājusi, tikai tur kur bija rūsa iepriekš tagad bija gaišāk brūni plankumi! Buferim gan uzmetās punkti...
Image
Rekur bilde ar diezgan pabriesmīgiem bleķiniekiem!

Būs Ķirsim modernizācija, likšu Monošprici no 21214 Ņivas!
Kāpēc?
Nu apnika man tas čoks :D , te tomēr ir zonde, kas "skatās" līdz degmaisijuma sastāvam, aizdedzi arī kontrolē tas pats bloks, nu cerams, ka būs OK!
Paldies Traktorist, par Monošprices komplektu! :draugi:
Image
Image
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 10 guests