Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
swayzak
Vazists
Topic Author
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

2107, 1987

08 Jul 2011, 00:36

dabūju mantojumā vazu diezgan labā stāvoklī, ilgi nebija braukts ar viņu un bija gandrīz visas NOstāvēšanas problēmas, no sākuma pat bija bail braukt ārā no garāžas, jo priekšējie bremžu cilindrīši bija tās saēdušies, ka varēju mierīgi varēju skrūvēt priekšējo ratu vaļā paceltā stāvoklī, tāpēc bija aizdoma, ka atmetīšos pret garāžas slieksni un netikšu atpakaļ garāžā un būs jāmeklē ceļamkrāns kā arīdzan divas durvis nevarēja aizslēgt un gruti virinājās visas, bija arī citas problēmiņas
un tā tomēr viendien lietainā sestdienā aizbraucu pie sava mantojuma ar riteni 35 km nolūkā aizvest pie seviīm
sāku pētīt, no sākuma bija arī aizmugurē saēdušies cilindrīši, bet tie netraucēja tik traki kā priekšējie.
izbraucu no garāžas un ietestēju itkā griežas visi rati un braukt var, bet kaut kā bail braukt 35 km. :crazy: Bet tad nodomāju huiņa un jābrauc vien ir un nobraucu zālīte, lai ieliktu velosipēdu bagāžniekā, bet te vissss žiguls nekust pa slapju žāli, bet te liku lietā savu aso prātu un donkratu un uzcēlu priekšējos ratus augšā uz dēļiem un tad ar ieskrējienu nobraucu no tiem nost un bija ar otro piegājienu ārā uz grants.
Un tad štukoju ko darīt tālāk, braukt nebraukt , zinātāji man ziņoja pa telefonu, ka viņas sakarsīs atbloķēsies, kas gan tā nenotika.
Tā nu izjaucu velopisēdu iepakoju bagāžniekā.(kas liecina tikai labu par bagāžas nodalījuma lielumu)
Pa ceļam izbeidzās benzīns, jo nebiju ierēķinājis ka ar sabloķētām bremzēm, tik traki rīs un nerādīja arī pareizi cik atlicis :thumbdown:
Atveda man benzīnu, Aizbraucu mājas laimīgs, un sāku pētīt ko mainīt ko nē domāju jau iziet skati tāpat un dabūt uz mēnesi ar sabloķētām bremzēm, tā nu ilgi domāju un izdomāju , ka mainīšu visu supportu, nevis cilidrīšus. Rīgas centrāltirgū rūpniecības preču tirgū kioskā bija tikai labais pa 20 neņēmu, domāju ko es darīšu ar vienu, tad man ziņoja ka Rumbulā pa 25 Ls gab. nebraucu nolēmu aiziet uz lienes ielu kur ups 31.50 LS bišk pa dārgu un tā nolēmu piktdienas dienā aizslīdēt uz Rumbulu, kur līdz nedēļēļas beigām bija tikai viens labais pa divdesmitpieci paņēmu un domāju šaušu ātri uz lienes un otru pirkšu tur bet tur vairs nebija neviena suportiņa (nožēloju, ka nenopirku Tirgū to pa 20). Tā nu atlikās tas pasākums pa nedēļu, jo žiguls atradās 150 km no Rīgas un braucu tikai brīvdienāš . Finālā nopirku Slokas ielā otru arī pa 25 ls. kopā 50 ls
Uzliku atgaisoju bremzes viens pac jo nevarēju sagaidīt, ka kāds atnāks palīgā pabraucu vienu līkumu, tad otru unnn izbeidzās sajūgs.
Atvilku mājās un domāju, ka nu gan man neveicas, jo priekšā lielie skrūvēšanas prieki tiekot pie sajūga,
bija doma uzlikt pie vienām sāpēm arī piecinieci kārbu, bet pa nedēļu nedabūju nevienu pērkamu pat pa 100 ls lietotu, un jauna laikam jāpasūta, bet tas nekas. Sajūga disku nopirku turpat RCT kioskā pa 11ls. Atbraucot konstatēju ka starteris arī nestrādā sapratu, ka grūti griežas kaut ko ķimerēju un krīta mellumi ārā, bet dabūju ātri citu - no savas ņivas noskrūvēja labs draugs. nomainīju arī abus sajūga cilindrīšus. (īstenībā patīkami, ka žiguļiem ir hidrauliskais sajūgs )
Uzliku visu un steidzos uz Rīgu iet skati,( jo Valmierā tie niknie instruktori )dabūju uz mēnesi, tāpēc ka nedega atpakaļgaitas lukturis un aizmugurē nevienmērīgas bremzes. Sīkums.
Gribās sākt ķūnēt bet visupirms jānovērš vecuma problēmas un arī negribas bojāt oriģinālo skatu, tapēc uzmanīgi
1.5 motorīts iet labi, bet trūkst jaudas lai skaisti pašķērētu, bet vai to maz vajag nezinu
Fotoattēls0315.jpg
Last edited by swayzak on 08 Jul 2011, 22:10, edited 1 time in total.
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: 2107, 1987

08 Jul 2011, 08:35

Interesants storys,citiem vēlme pēc žiguļa pēc šādiem piedzīvojumiem pārietu :D
BEt nu varēji pa 5Ls gab nopirkt 4 cilindrus un būtu bēda galā ar priešas bremzēm,jo pirkt veselu suportu manā skatījumā nav nepieciešams,ja vien viņš nav sasists,saplīsis vai kā citādi kļuvis nelietojams ;) bet nu tas tā!
Lai veicas!
Jauna 5niece kārba maksā ap 400Ls.tā kā domā labi vai to gribi!
Pameklē un pa 50Ls atradīsi,ir tak tik daudz žiguļu uz detaļām Rīgā pa šrotēm,sētām!
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: 2107, 1987

08 Jul 2011, 15:41

Diezgan grūts sākums! :)
Bet nu, lai veicas turpmāk darbos!
P.s. par Valmieras CSDD inspektoriem nevaru teikt ne vienu sliktu vārdu, ejot skati abiem saviem VAZiem nekad nebija sajūta, ka grib "izgāzt", tieši otrādi - uz bremžu stenda inspektors visādi izmēģinājās, lai dabūtu rādijumus normā(tiesa, neizdevās :) )!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
swayzak
Vazists
Topic Author
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

Re: 2107, 1987

08 Jul 2011, 22:22

Diezgan grūts sākums! :)
Bet nu, lai veicas turpmāk darbos!
P.s. par Valmieras CSDD inspektoriem nevaru teikt ne vienu sliktu vārdu, ejot skati abiem saviem VAZiem nekad nebija sajūta, ka grib "izgāzt", tieši otrādi - uz bremžu stenda inspektors visādi izmēģinājās, lai dabūtu rādijumus normā(tiesa, neizdevās :) )!
bija arī citas lietas, kas veicināja bezskates braucienu uz Rīgu, bet nu varbūt arī nožēloju, ka neaizbracu, jo itkā Valmierā labāk notestē un pasaka, kas pa vainēm, bet kā jau rakstīju žiguls labā stāvoklī bija zafiga viskautkas sataisīts pirms pēdjās ietāš skates un remonts izmaksājis 550 ls no vecfātera kabatas, tas ka es jau tur ieliku daļās130 ls nav nekas, laigan + darbs varētu būt +/-tas pac
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old
 
User avatar
swayzak
Vazists
Topic Author
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

Re: 2107, 1987

08 Jul 2011, 22:33

Interesants storys,citiem vēlme pēc žiguļa pēc šādiem piedzīvojumiem pārietu :D
BEt nu varēji pa 5Ls gab nopirkt 4 cilindrus un būtu bēda galā ar priešas bremzēm,jo pirkt veselu suportu manā skatījumā nav nepieciešams,ja vien viņš nav sasists,saplīsis vai kā citādi kļuvis nelietojams ;) bet nu tas tā!
Lai veicas!
Jauna 5niece kārba maksā ap 400Ls.tā kā domā labi vai to gribi!
Pameklē un pa 50Ls atradīsi,ir tak tik daudz žiguļu uz detaļām Rīgā pa šrotēm,sētām!
Man arī bija pārgājusi vēlme pēc žiguļiem un domāju ka nākamjama jābūt motoram, kurš noklemees tikpat negaidot, tikai tad sapratu, ka tas labi ka viss vecais saplīst ātri nevis pamazām un nelaikā, ko tad es darītu krustojuma vidū ja man sajūgs nobirtu, vai arī no rīta pirms darba nobirtu starteris diena vējā ++ latiņi a te man tas viss pie mājas saplīsa un biju jau atvizinājis pat tik tālu
suporus gribēju lai mazāk darba mainot, lai gan meklējot ieguldīju milzīgas pūles.
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old
 
User avatar
swayzak
Vazists
Topic Author
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

Re: 2107, 1987

27 Jul 2011, 23:21

gribēju atrādīt savu auto>><<< tā nu nekas īpašs priekš vizuālā nav darīts vienīgi sagatavoju skatei un izgāju :D
nopirku lietos un uzliku arī dekoratīvos centriņus ar LADAS zīmi smuki jau izskatās
izlēmu bampers neņemt nost, tomēr tas jau noiets etaps žiguļu tjūnēšanā un man jau arīdzan tie smukākie ira :angel:
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old
 
User avatar
swayzak
Vazists
Topic Author
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

Re: 2107, 1987

13 Oct 2011, 21:47

domāju un izdomāju, ka esu daudz izdarījis savējam žigulim un neesmu to atrādījis :arrow:
priekšvizuālā daudz kas tiek domāts, bet izdarīts ir minimāli maz, lai nesapistu žiguļa skaistumu ar savu aso prātu un āmuru :angel:
motortelpāprincipā īstenībā vairāk darīts nekā gribētos, nu principā mainīts tikai kas salūza, termodačiks, ūdensūknis, ar kaut ko vēl bija sekss- neatceros, bet tas tā, nekādu ūber uzlabojumu nav :lol:
salonā šis tas tiek veidots rokdarbu pulciņā,(īstenībā tā nepatīk rokdarbi) uztaisīju apšifkas (apvilku ar dermantīnu) nokrāsoju griestus viss pagaidām tur top melns salonā
gribējās jau sen atpakaļ ielikt bildi, bet visu laiku žigulis nav tīrs arī bildēs tomēr nav :lol:
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old
 
edijs
Vazists
Posts: 610
Joined: 12 Jun 2009, 13:57
Location: Liepājas raj. Kalvene

Re: 2107, 1987

13 Oct 2011, 22:33

Nez, bildēs jau tīri labi izskatas ;)
Vaz 03
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: 2107, 1987

14 Oct 2011, 07:27

:thumbup: IZskatas labi,man tie diski patik..tie ir 4x98?
Power is nothing without quattro
 
B56
Vazists
Posts: 110
Joined: 17 Sep 2011, 22:37
Automašīna: VAZ 21013
Location: Ogres novads

Re: 2107, 1987

14 Oct 2011, 08:16

Skaisti.
Bremzes aizmugure melnas varetu, lai bùtu super.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 11 guests