Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
AndrisV
Vazists
Posts: 118
Joined: 15 Sep 2009, 00:07

Re: Drifta projects

20 Jul 2012, 12:49

Tur nevis ir jāgrib, bet tā vajag. Vispār, jā, noliekot to reiku tādā veidā priekšā, smagi iešāvi pats sev kājā. Ok, tos kroplos VAG ričagus var izmest ārā, uzbūvēt regulējamu 3stūri un viss būtu kedā. Tik tagad reika ir priekšā ;)

Man vispār nav skaidra šitā anomālā vēlēšanās pāriet no klasiskās piekares uz makfersonu ar visām makfersona konstrukcijas problēmām. Būtu uztaisījuši ričagus, uzlikuši kolonkas vietā reiku un gatavs. Ričagus pat nav jātaisa, nopērc gatavu un nečakarē prātu. Kasteris 10 grādi - pietiek ;) Es pat teiktu, ka bik perebors.

e30 kā donors nekam neder, priekšu nooooteikti nevajag, ja būvēt tad e36, tikai dēļ normāla kulaka / stoikas. Ar pakalļtiltu tas pats stāsts, bet šiten tas nav tā no svara, ka tie e30 ričagi locās kā skali.
 
meršažigulis
Vazists
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: Drifta projects

20 Jul 2012, 22:35

viss jau ir ok entuziasma pietiek! bet es ari jau neklausiju nevienu un tika ierauts ritiga zara! tagad drusku cita pieeja!
lai tik cinas un karogus roka puishiem! :Latvija:
 
meršažigulis
Vazists
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: Drifta projects

20 Jul 2012, 22:43

kads tev paredzets svara sadalijums! dzinejs ir diezgan sabidits uz priekšu baidos ka dirsa skries pa priekshu vislaik vai ari kadus paris smilšu maisus grabažnieka javada līdz! vai par to biji padomajis?

es ar sakuma kļepiju uz bui dui un tad saskaros ar paris sporta autiņiem un tagad ikdiena to daru,tapec ari parbuveju otru reizi savu auto!

ko tad dara tie vieglie BMW ar 4.4l v8 dzinējiem ??? neizksatās ka dirsa iet pa priekšu ... dzīvosim redzēsim ;) un motors nav uz priekšu, bet gan uz aizmuguri ;) sūdīga bilde :mrgreen:

bet par tiem leņķiem tev taisnība .... ir mazliet pakaļā :Nezinu:
saliksim, izbrauksim, redzēsim ....


tu gribi, lai mums rati gāžās kā mersim ????
es negribu! ta butu pareizi!

atsuti man e pasru aizsutishu tev sho to pardomam! vai ieskaties man projekta lapa vairak pie beiganm ap kadu 22 lappu!
 
meršažigulis
Vazists
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: Drifta projects

20 Jul 2012, 22:49

Tur nevis ir jāgrib, bet tā vajag. Vispār, jā, noliekot to reiku tādā veidā priekšā, smagi iešāvi pats sev kājā. Ok, tos kroplos VAG ričagus var izmest ārā, uzbūvēt regulējamu 3stūri un viss būtu kedā. Tik tagad reika ir priekšā ;)

Man vispār nav skaidra šitā anomālā vēlēšanās pāriet no klasiskās piekares uz makfersonu ar visām makfersona konstrukcijas problēmām. Būtu uztaisījuši ričagus, uzlikuši kolonkas vietā reiku un gatavs. Ričagus pat nav jātaisa, nopērc gatavu un nečakarē prātu. Kasteris 10 grādi - pietiek ;) Es pat teiktu, ka bik perebors.

e30 kā donors nekam neder, priekšu nooooteikti nevajag, ja būvēt tad e36, tikai dēļ normāla kulaka / stoikas. Ar pakalļtiltu tas pats stāsts, bet šiten tas nav tā no svara, ka tie e30 ričagi locās kā skali.
pieļauju ka žikam pietiktu ar e30 stoikam un e36 plaiktiem !
bet nejau VW tas galigi garam!
klau AndriV man interese ir par vadibas bloku prieksh v8 motora ! man liekas ka ir kautkada saistiba ar tiem TEv! palidzi pliizz! nabaga latvijas autosportistiem!
 
User avatar
POLOpower
Vazists
Topic Author
Posts: 223
Joined: 11 Jan 2010, 21:39

Re: Drifta projects

02 Aug 2012, 17:40

bet šo to jau padaru ;)

šodien uzmeistaroju paneli :yo:
Image
Image

vakardien izgriezu polikarbonīta logus un durvīm iekniedēju alumīniju :yo:
Image

iegādāts viens beņķis bet būs vēl viens 8-) šos izdomājām ka liksim ziemas vazā un no ziemas vaza vienu liksim šeit 8-)
Image

neliela reiku čupa :D tagad stāv virsū FORD reika :D ar opeļa bija viss bumbās bet neliela ķibele :D rati griezās pretēji :naac:
Image
 
User avatar
wien200tniek
Vazists
Posts: 234
Joined: 13 Dec 2011, 21:53
Location: ap Saldu

Re: Drifta projects

23 Aug 2012, 13:52

rezultāts te ir vai nav....???
 
User avatar
POLOpower
Vazists
Topic Author
Posts: 223
Joined: 11 Jan 2010, 21:39

Re: Drifta projects

06 Oct 2012, 22:21

lēnām iet uz priekšu :yahoo:
 
User avatar
POLOpower
Vazists
Topic Author
Posts: 223
Joined: 11 Jan 2010, 21:39

Re: Drifta projects

07 Oct 2012, 14:45

iegādāta piekabe ar vienu asi ar izmēriem 4mx1.80m un B kategorija :naac:

uzmetinājā bortus un jau iemēģinājām .... drīz arī krāsosim :cool:

Image
Image
Image
Image

tad šeit ir nedaudz kaut kas no projekta :yo:

Iemetināju beņķiem plāksnītes 10x10 un ieskrūvēju krēslus :yo: + jostām uztaisiju trubām (stūrīti arī jaunu nopirkām)
Image
Image
Image

Bāka un aķītim kaste arī ir vietā :cool:
Image

Izpūtēji būs 2gb šis tiks griests uz pusēm :yo:
Image

No līkumiem sametinājām izplīdes kolektorus !
Image
Image

atvieglināju abus vākus gan priekšā gan aizmugurē !! :yo:
Image

Tagad taisu gaisa uztvērēju ;)
 
User avatar
POLOpower
Vazists
Topic Author
Posts: 223
Joined: 11 Jan 2010, 21:39

Re: Drifta projects

10 Oct 2012, 20:52

beidzot tikām pie jaunās mantiņas !

Image
Image
Image
Image
 
kronalds
Vazists
Posts: 252
Joined: 08 Sep 2010, 09:47

Re: Drifta projects

10 Oct 2012, 22:55

es biju šokā, kad ieraudzīju, ka ar B kategoriju, ar tādu piekabi, var vest vazu... vispār pat aizdomājies nebiju..

Who is online

Users browsing this forum: Google Adsense [Bot] and 11 guests