Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Vaz 2106

22 Oct 2013, 05:59

Zziks izskataas labi, bet vai taas kraasainaas pleeves vajag? citaadi auto buus raibs kaa gailis :D
Man arii paplatinaatie blekkinieki bija beerniibas sapnis, kursh jau ir realizeets :)

Galvenais vajag taisnus diskus, ja iekshmala, kuru metina kaa armalu buus liika tad peec pareizas nogriezshanas paliks taisnaaka, bet ideaali taisnu nedabuut, protams atkariigs kur ir skiibs.
Diezgan daudz disku izgasjusi cari taisot platos, reti, kuri ir taisni.
A par gaazes baloniem ir atsevisksh staaasts, kuru te nerakstiishu, shim meerkim esmu izlietojis divus balonus un domasju, ka tie arii buus peedeejie, eertak, labaak, preciizak ir pasuutiit matreaalu pie lazergriezeeja un izvalceet kadu vajag. Baloni parsvaraa ir ovaali un ir par lielu r13 taapat jaasaiisina aploce, preciizaak der uz r14 un nogriezt tainus gredzenus ir pinkeriigs darbs, tam taisiiju speciaalu stendu.
Savam priekshai uztaisiiju no cetriem divus uz maksimaalo platumu ar metinasjumu izurbshanu, parastajaa servisaa nevareeja uzmonteet, sadirsa jauno riepu un disku.
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Topic Author
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: Vaz 2106

22 Oct 2013, 17:10

jau kaadu labu laiku atpakalj tika uzlimeetas dzeltana pleeve.
Image

un nav ko sakariigu foruma rakstiit masina tiek savesta kartiiba no iekspuses , Dzinejs,hadene utt.

Pagaidaam luupa vairs nav, Nopleesu rigaa un nenormali neveiksmiigi ,bet nu tas tiks labots :) ,vel buus reste uz aizmloga un vfts spoilers. Parejais vizualaja ir.
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Topic Author
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: Vaz 2106

15 Oct 2014, 11:30

Sen Nekas nebija rakstīts . Noticis ir daudz kas , Ļoti daudz kas .

Pat nezinu ar ko sākt .

Auto ir mainijies vairakas reizes jau par šo laiku , tika pameģināts viss kas . Visu vasaru es nobraucu gandrīz vispar neko nedarot , gribejas vienkārši braukt.

Image
Image
Image
Par dzelteno 2103 ir cits stāsts , tas bija mūsu koperativa auto visi kopa ar viņu braukajam līdz dienai kad viņu nozaga un sadedzinaja kkadi kretīni
Image
toties man tagad ir Pienenītes izpūtejs :) paldies viņai.

Tad neveiksmigi ,bet mans 2106 tika sasists , draugs braucot atpakaļgaita ar voyager ieskreja . Tieši ar piekabes āķi.
Image
Image
KKo mazliet paraudajam un tad ar vietejo guru vienas nakts laikā savedām visu kārtībā :)
Image
Image
Image
Image
Image
pec šim visam mahinacijam mašina tika nolikta nedeļu pastavēt kamer visas vajadzīgas daļas tika iepirktas .
Viss stulbakais kad ieskrieja dienu pirms tehniskās , tpc tgd nav TA jo ir finanšu trukums un citas problemas .
Tad viss turpinajas un lenam tika likts kopa .
Image
Image
ar tadu jautri izskatu tika nobraukts nedeļas divas . Ja bez TA ar nelegalu mašinu . :P
Tad tika viss salikts sakrasots , skaisti skaisti
Image
Tagad mašīna gaida savu TA . Bet plānu ir daudz . Piemeram tādi ka mētinašanas darbi . Jamaina ir Grīda bagažnieka , Brille , Aizmugureja brille ( nezinu ka nosaukums ) . Tika iepirkta ņiva ar draugu uz pusem , no kuras dzinejs tiks ielikts šaja 2106 . Plāni ir tik nav finanses un laiks , viss tiks darīts .

Interesanti!
Gribu pastastīt jums par vietejo guru , tas nav gluži par tēmu ,bet nu ko darīt.
Cilveks ar zelta rokām no kura es esmu iemācijies ļoti daudz ko , Ņemas ar ļoti interesantām mašinām , Pašam viņam ir Camaro SS 1971 Gada vienīga Latvijā
Image
Un viņa draugi ir tadi paši fanāti ka viņs pats
Gaz 2402 Ar v8 dzinēju (Tādas viņas nāca oriģināli no rūpnīcas) , tādas mašinas ir tikai divas Latvija .
Image
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Topic Author
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: Vaz 2106

21 Oct 2014, 12:18

Aizdzinu uz tehnisko , brutāli izdrāza :D neka savadāk to nosaukt nevar .
Ielika 10 divniekus , es jau zinaju kad iepriekš mašinai TA bija nopirkts ,bet nu nekas tāds šaras 2 priekša amortizatoriem bukses , Stūres pirksti , gaismas un CO Es vel umņiks ar platajiem diskiem aizbraucu , gandrīz 3 ielika ,bet sarunaju normals vecis bija . Gāju Rīgā

Image
Image
Image
Dēļ diskiem pirskti ļureklis pilnīgs , un vel gumija dažiem kas palika labi bija saplēsta.

Izdomaju kad vel no 3 weberiem varētu kko salikt sakarīgu un izdevās :)
Image
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Topic Author
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: Vaz 2106

22 Oct 2014, 18:12

šodien beidzot dabuju uzlīmi logā :yahoo:

Image
Un nācās pretīgās ziemenes uzlikt , tik ļoti nepatīk ...
Image

re kādā stāvoklī bija pirksti .
https://www.youtube.com/watch?v=LX3W2rM ... e=youtu.be
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Topic Author
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: Vaz 2106

16 Nov 2014, 21:47

Kamēr krājās finanses dzinēja modernizācijai . Izdomāju padarīt ko interesantu saliku mūziku salonā un izveidoju ko šādu.

Image

Atvainojos par kvalitāti.

Ja kāds grib man ir palikušas vel 2 restes.
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Topic Author
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: Vaz 2106

19 Nov 2014, 20:50

Apnika tas klasiskais izskats , daudzi jau saka kad nu nav labākā doma ,bet nu ko darīt .
Image

Iegādājos paštaisītu bunduli šodien pa lētām naudām , bija domāts čomam ,bet tā sanāca kad iepatikās . Uzliku negaidīti laba skaņa ,bet baigi šķībi sametināts . Rīt būs japarmetina un jaizdomā kkas ar stiprinājumiem.
 
User avatar
swayzak
Vazists
Posts: 276
Joined: 16 May 2011, 22:16
Location: Rīga<-->Valmiera

Re: Vaz 2106

19 Nov 2014, 22:39

Bunduli gribēju izmest lūžņos, bet tad izdomāju, ka jāieliek ss.lv Image
arī man skaņa patika, tikai žēl ka piesasitīja CP uzmanību Image
man stiprinājās ar vienu galveno gala trubas stiprināumu, un tai cauri izvilku vienu drāti, ko piesēju pie viena no stiprinājua pie bunduļa, pietika, nost nekrita.
te video no Mišas filmētās kolekcijas https://www.youtube.com/watch?v=294ag4K_JBs
skaņa kas video ir dzirdama ir no tā paša bunduļa :mrgreen: :mrgreen:
We love our cars like our women: clean, stripped, and 20 years old
 
User avatar
Watch Me
Vazists
Topic Author
Posts: 237
Joined: 06 Sep 2013, 23:50
Automašīna: Vaz 2106
Telefons: 27861222
Location: Līči

Re: Vaz 2106

21 Nov 2014, 17:49

Man viņš galīgi nederēja , šķībi stāvēja. Es lielu daļu pārmetināju un bija viens vecs izputejs oriģinālais . Izgriezu vidus daļu no oriģinālā un piemetināju pie tavējā . Tagad viss ir čotka un uz oriģinālajiem stiprinājumiem. Aizmirsu nofočēt ,bet tā interesanti sanāca :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests