Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

07 Sep 2017, 13:27

CO bija līmenī?
CO (%) 0.460, CH (ppm) 336
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

18 Sep 2017, 11:21

Pa brīvdienām uzspīdēja saule, nomazgāju žici un sarunāju čomu, lai uzknipsē pāris bildes  8)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

18 Sep 2017, 11:21

Tā kā žicim nav tahometra, domāju to labot, jā varētu likt paneli no 2106, tam ir tahometrs. Negribu, jo vēlos atstāt oriģinālo paneli, otrkārt žiguļa tahometra apgriezieni tā lēkā, ka tāpat diži liela jēha no viņa nav  :shock:  Tāpēc pasūtīju tahometru no ebay, protams, gribēju VDO, bet nevarēju atrast izmērā līdz 80mm un nebija ar stiprināmo kājiņu. Negribu nekur sēdināt panelī, gribēju ar kājiņu, lai var stiprināt aiz stūres vai kreisajā pusē uz paneļa pie stikla, skatīšos, kur ērtāk novietot.

Image

Vēl šādus tādus sīkumus pasūtīju, OMP vilkšanas cilpu (standartā tādas nav), mazos filtriņus, jo domāju pasūtīt uzmetināt eļļas izplešanās trauku, pie reizes griezt vaļā filtra korpusu un uzlikt sportam paredzētu mazgājamo gaisa filtru.
 
User avatar
Cheesecube's
Vazists
Posts: 126
Joined: 19 Jul 2015, 19:46
Automašīna: ВАЗ 21013
Location: Rīga

Re: KristapsK VAZ 21013

18 Sep 2017, 21:35

Vējstiklam labajā augšējā stūrī. Kas ta par uzlīmi?  :D  :)

Bet tā, kopskats labs, man patīk!
cieņā, andzaans!
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

19 Sep 2017, 10:19

Vējstiklam labajā augšējā stūrī. Kas ta par uzlīmi?  :D  :)

Bet tā, kopskats labs, man patīk!
Youngtimer rally ;)
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

26 Sep 2017, 09:54

Esmu pieteicis dalību sestdienas trases dienai Biķerniekos, sava prieka pēc pabraukšu ar žici  :drive: Gatavojoties trases dienai, jāuzstāda karteris ar ribām, lai tfu tfu tfu nepalieku kādā līkumā bez eļļas, pie reizes uzlikšu apgriezto gaisa filtra korpusu un eļļas izplešanās trauku. Vēl plānoju aizvest uzmest aci savirzei, sagāzumam priekšējam tiltam. Aizlienējos ķiveri  un pats galvenais, sarunāju vieglus sporta diskus ar jaunām Falken riepām (diski un riepas identiskas Dzintara aplī lietotajām). Minilites R13 7J ET15 ar 175/70 riepām  8)

Image

  Pašam interesē kā žicis uzvedas trasē un , protams, braucu sava prieka prieka pēc. Apzinos, ka manam žicim ir 2x mazāk jaudas nekā sportiniekiem, nav bloķa un sēdēšu oriģinālajā krēslā. Uz nekādu rezultātu nesniedzos, nevienam nekas nav jāpierāda, tāpēc ar mierīgu prātu došos trasē un izbaudīšu trajektorijas  :cool:
 
User avatar
robs
Vazists
Posts: 192
Joined: 12 May 2013, 15:21
Automašīna: VAZ 2106 racing edition
Location: Rīga - Valmiera

Re: KristapsK VAZ 21013

26 Sep 2017, 12:06

Bikernieki ir forša trase, kaifu noteikti noķersi!!
Es pa 333 izbraukājos pagājušajā nedēļas nogalē ar žigulīti. Uzliku R15 diskus ar labām Yokahama riepām un saķere bija tik laba, ka līkumos sānu slodzes iespaidā VAZ Weber karburātoram radās problēmas un reāli trūka degviela motoram. Uz taisnēm viss ok. Jāmeklē iemesls, kādēļ tā. 

Kas tev tas par eļļas izplešanās trauku? 
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

26 Sep 2017, 16:22

Kas tev tas par eļļas izplešanās trauku? 
Trauks, kur novadīt eļļas tvaikus (oil catch can), ar mērķi, lai nebūtu jādedzina eļļas tvaiki . Šāds trauks, ja nemaldos 1L tilpumā,  ir obligāta prasība nu jau LADA RX iepriekšējā Vaztuss seriālā un Dzintara aplī. Tā kā plānoju uzstādīt vaļēju gaisa filtra korpusu, tāpat būtu šāds trauks jāliek ;)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: KristapsK VAZ 21013

26 Sep 2017, 20:01

Par to zāģēto gaisa kasti šķiet jau vienreiz rakstīju, ja svarīgi ir ponti vai princips tad ok nav runas var likt 8-)

Bet ja vajag uzlabojumu tad ņem talkā matemātiku un veselo saprātu ;) ok ir, redzēts, ka vairāki gonšiki zāģē, bet tur vairāk lomu spēlē leģendas, bara instingts!
Paņem talkā matemātiku, izmēri un izrēķini abu karburātora difuzoru kopējo laukumu, tad izmēri gaisa kastes ieplūdes koppējo laukumu un tad sapratīsi, ka tas ir ar pamatīgu rezervi! Ja tu apzāģēsi kasti motors vairāk gaisa neiesūks, iesūks tikapt cik ar neapzāgēttu kasti, mainīsiestikai tas, ka motoram būs iespēja iasūkt siltāku gaisu no sakarsušās motora telpas kas radīs tieši negatīvu efektu!

Labāk ir oriģinālajai ieplūdei pievienot kādu cauruli, kuru izvadīt ārpus auto, lai iesūc tieši vēsu gaisu! Ja auto oriģinalitāte nav ļoti būtiska, labs variants ir izņemt oem filtru, no oem filtra kastes izvilkt izvadu uz kādu citu filtra kasti, paņemt no priekšpiedziņas žiguļa, kāda 12 žiguļa un tur likt filtru un izvadu pie svaiga gaisa.
Ok visdrīzāk nodirsīsi mani par lohu, bet paņem palīgā veselo sapratu ;)
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

27 Sep 2017, 08:47

  Par motora siltumu esmu jau padomājis, virs kolektora čuguna daļas būs karstuma absorbējoša metāla plāksne, filtra korpuss vaļējs un filtrs k&n mazgājamais ar lielāku gaisa caurplūdi.
  Nevienu par muļķi nesaukšu, uzklausu katru ieteikumu, izvērtējot vai tas ir man derīgs! Par tiem dubultajiem filtriem esmu skatījies Travņikova video - labāk, cik labāk? Jā, pagaidām skrienu pakaļ baram, mehu ieteikumiem, bet uz doto brīdi esmu apmierināts ar rezultātu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests