Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
 
2101
Vazists
Posts: 180
Joined: 20 Mar 2010, 12:43

Re: KristapsK VAZ 21013

15 Mar 2014, 11:13


Ko ar to biji domājis
Vnk tracina tās reklāmas, kur rakstīts, ka nav rūsējis, bet acīs griežas šitāds kasjaks. Neuztver personiski..
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: KristapsK VAZ 21013

15 Mar 2014, 14:18

Izskatās, ka pamatīgi resursi tiek ieguldīti šajā autiņā, lai izdodas iecerētais un galvenais lai pašam gandarījums par paveiktu.

Liels respekts par to, ka nevis līdzinājis, buktes un krāmēji špakteli, ko parasti "restauratori" dara bet gan nomainīji uzreiz spārnus, brille laikam arī, kā var noprast bija nedaudz cietusi. Kā jau minēju šī noteikti ir apsveicama pieeja, jo īpaši tāpēc, ka var nostrūklot visas vietas, kuras sedz spārni/brille jo zem priekšējiem spārniem nereti atrodami rūsas perēkļi. Galvenais - pienācīgi apstrādāt metinājuma vietas, lai nesanāk ka labu gribot ātrāk tiec pie rūsas .

Vienīgais kas man nepatīk ir melna motortelpa :thumbdown: Uzskatu, ka tai ir jābūt vienā tonī ar auto, tad atverot haubi daudz tīkamāks skats :thumbup:

Tā tik turēt un ar prieku gaidīsim apdeitus par padarītajiem darbiem :draugi:

Vēlos nedaudz oponēt biedram 2101
Nopietna pieeja un pamatīgs darbs. Tas priecē. Bet tas, ka 21013 uzliki 2101 brilli, man liekas muļķīgi. Pirmkārt viņa ir liels deficīts- retums un noteikti,ka dārgāka, kā no 21011 un otrkārt auto no vēsturiskas vērtības kļūst par parastu braucamo.
Sāksim jau ar to, ka redzot šī cilvēka apņēmību ir skaidrs ka viņš kapeiku nep*š uz šī projekta, tādēļ apsvēruma, ak 2101 brilles ir dārgākas ir absolūti lieks. Un tas ka viņas ir deficīts nozīmē, ka viņas ir jātaupa or sth? Auto vēsturiskā vērtība zaudē tajā brīdi, kad auto tiek pārkrāsots, principā pārkrāsotam auto ir ļoti zema vēsturiskā vērtība,pat ja viss darīts saglabājot oriģinalitāti, īpaši tiem auto, kas ražoti masveidā un ir atrodami ļoooti daudz oriģinālā krāsojumā ar pāris k nobrukumu. Ja Tev būtu lielāka izpratne par vēsturiskiem auto tad Tu to zinātu :problem:
Es gan negribētu, ka katrs garāmgājējs zina, ka mans auto uzcelts no rūsekļa. Priekš sevis jau var, bet normāli pārdot Tu viņu nevarēsi.
Biedrs 2101 laikam nav redzējis savā mūžā sarūsējuši mašīnu, jo šis auto pavisam noteikti ir ļoti labā kondīcijā, bet Kristapam kā redzams, kar "labi" ir par maz un viņš tiecas pēc "ideāli". Nedaudz nesaprotu arī viņa nostāju neatrādīt savu darbu, jo tad kāds redzēs kā auto izskatījās ja gribēsi pārdot?? WTF? Man škiet, ka nav nekā drošāka kā pirkt auto kur Tu vari redzēt ko cilvēks darījis, ne velti profesionālos kantoros veic fotofiksāciju un izsniedz restaurācijas pasi.
Vnk tracina tās reklāmas, kur rakstīts, ka nav rūsējis, bet acīs griežas šitāds kasjaks. Neuztver personiski..
Kas Tavā izpratnē ir "kasaks" tas, ka auto veikta pilna pārkrāsošana vai ka uzstādīts cita modeļa priekšējais panelis (brille). Vai arī tas ka rūsa ir tikusi novākta? Šis, protams, ir retorisks jautājum un es negaidu atbildi, bet ja vēlie to sniegt dati to sadaļā "beztēma"

Izskatās ka biedrs 2101 vispār neatzīst auto restaurāciju vai atjaunošanu, un viss kam ir rūsa jānodod tolmetā, bet ja tomēr ja kko dara, tad jādara tad dara "pa kluso" lai kādām vēlāk var "iesmērēt", bet pats cepās ka tādi pašu "smērētāju" pilns ss.lv :wtf:

Es atbalstu "as stock as possbile" pieeju, bet ar interesi vēroju projektus, kur cilvēki uzdrīkstas eksperimentēt, viņiem ir savs skatījums uz to ko viņu grib radīt. Vēl jāpiemin, ka nav pat vienota standarta žiguļiem, ir bijušas visādas modifikācijas eksprota auto, utt. Man čomam piemēram ir no ārpuses pilnīgs 2101 bet ar 21011 salonu un gabarītlukturi bija kā 2101 ar kanti stiklam pa vidu, bet oranži nevis balti tas auto bija pilnīgi oriģināl - rūpnīcas kompletācijā. Tāpat 2102 esot bijuši 2103 paneļi utt., līdz ar to, ja atradīs kādu oriģinālu 21011 modeli kam bija 2101 reste no rūpnīcas - jo bija palikusi pēdējā reste no rūpnīcas bet visi pārējie paneļi jau bija 21011, nu tad šis projekts pat būs pat no oriģinālā aspekta pareizs :D Atvainojos Kristapam, ka piedalos spamošanas procesā :/
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

15 Mar 2014, 17:54

Wiper viss kārtībā, spams nav, viss pa tēmu. Paldies par laba vārdiem :draugi:
Prieks, ja kādam citam patīk!
 
User avatar
mafinis
Vazists
Posts: 301
Joined: 23 Mar 2013, 07:25
Automašīna: 21063, 2106, 21013
Location: Cik liels ir Žigulis?!?

Re: KristapsK VAZ 21013

15 Mar 2014, 20:11

Jā, zinu, tā ir atkāpe no autentiskuma, bet neuzskatu ka eju nepareizā virzienā.
Protams, katram savs. Es gan negribētu, ka katrs garāmgājējs zina, ka mans auto uzcelts no rūsekļa. Priekš sevis jau var, bet normāli pārdot Tu viņu nevarēsi.
Ko ar to biji domājis, ka lai katrs gārāmgājējs zin ka mans uzcelts no rūsekļa? Vajag visiem stāstīt, ka virsbūve perfektā stāvoklī/nav nekad bijis sists un iepriekšējais saimnieks mācītājs braucis tikai uz baznīcu 7dienās?
Auto taisu priekš sevis un nav ne mazākās domas viņu pārdot, tāpēc neskaitu laiku un laiku, ko viņam atvēlu :brauc:
Tas, ka teju 30 gadus vecs auto ir vietām parūsējis, ne caurrūsējis pēc manām domām nav nekas traks.
Savedīšu viņu kārtībā, pa ziemu nebraukšu un turpināšu viņu kopt ;)
Par autentiskumu lai spriež profesionāļi, bet tev iesaku darīt to, kas tev patīk un padodas!
Lai!
Сексопатологи открыли новый вид сексуального извращения - ВАЗохизм - при котором человек получает удовольствие от езды на "Жигулях".
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: KristapsK VAZ 21013

15 Mar 2014, 21:05

Šitais ir visos forumos...tikko kāds sāk likt iekšā savu padarīto darbu,tā vienmēr būs aplikšana,man tas nepatīk,man tas,na.... tā jādara,jo tā ir labāk u.t.t. labi,ja cilvēks nepadodas un neņem galvā un turpina iesākto,bet citi atmet ar roku,iztirgo daļās vai veselu un met mieru iesāktajam darbam...tāpēc arī aizvien mazāk paliek tie,kas kaut ko atrāda....
Nu kāda Jums daļa vai ielika 2101 vai 21011 brilli,kāpēc R15 nevis R16 diski ???
Tu taisi savu mašīnu,tad taisi tādu kādu Tu gribi un liec uz viņas un viņā iekšā ko un kā gribi!
Ja skaties citu,tad pieņem to tādu,kādu to ir iecerējis autors!
Var norādīt,ja ir acīmredzamas kļūdas kaut kas nepareizi sastellēts vai pieskrūvēts ačgārni,bet nevajag jau nolikt otra darbu,pašiem patiktu,ka kāds sāktu aplikt?
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: KristapsK VAZ 21013

15 Mar 2014, 21:49

Aizmirsu pajautāt par tālākajiem plāniem. Vai liksi skaņas izolāciju, kā ar sēdināšanu, tā šobrīd kļuvusi aktuāla, vēl kādas domas, kā individualizēt auto? Kā ar diskiem, standarta, vai metāla platie vai vieglmetāla? Padalies arī ar nākotnes perspektīvām, jo kas zina, varbūt, kāds izlasīs un jau varēs kaut ko ieteikt, piedāvāt :thumbup:

To rallyfan

Izteikt viedokli var un vajag, bet jāprot to darīt toleranti, jo katra gaume un skatījums uz lietām ir specifisks. Man piemēram absolūti neiet pie sirds melnas motortelpas, esmu manījis vairākiem bet tas jau ir gaumes jautājums. Atsperes es arī nekrāsotu sarkanas, bamperus neņemtu nost un vēl un vēl lietas, kuras neatbalstu. Bet vienmēr ar interesi skatos projektus, kur cilvēki domā pretēji un taisa auto sev un galvenais lai pašam patīk. Katrs var izteikt savu viedokli un jāspēj arī kritika uzklausīt, bet tas ir jādara toleranti, jo piemēram var jau pateikt "kas tu llo*s na**j esi, ka ar flakonu pūt melnas lampas?" vai "man personīgi ar flakonu krāsotas lampas liekas neglītas" ar to jau lielāka problēmas šajā forumā - spēja izrādīt cieņu citu cilvēku darbam, bet tajā pat laikā spēt izteikt savu viedokli, ja kaut kādas lietas šķiet nepieņemamas.
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: KristapsK VAZ 21013

15 Mar 2014, 22:00

Šitais ir visos forumos...tikko kāds sāk likt iekšā savu padarīto darbu,tā vienmēr būs aplikšana,man tas nepatīk,man tas,na.... tā jādara,jo tā ir labāk u.t.t. labi,ja cilvēks nepadodas un neņem galvā un turpina iesākto,bet citi atmet ar roku,iztirgo daļās vai veselu un met mieru iesāktajam darbam...tāpēc arī aizvien mazāk paliek tie,kas kaut ko atrāda....
Nu kāda Jums daļa vai ielika 2101 vai 21011 brilli,kāpēc R15 nevis R16 diski ???
Tu taisi savu mašīnu,tad taisi tādu kādu Tu gribi un liec uz viņas un viņā iekšā ko un kā gribi!
Ja skaties citu,tad pieņem to tādu,kādu to ir iecerējis autors!
Var norādīt,ja ir acīmredzamas kļūdas kaut kas nepareizi sastellēts vai pieskrūvēts ačgārni,bet nevajag jau nolikt otra darbu,pašiem patiktu,ka kāds sāktu aplikt?
:thumbup: tieši tapēc nemaz nerādu savu braucamo, lai nesākas glupas runas par to, ka tas ir stulbi tā nevar, izdegs virzuļi bla bla.. :D

Man piemēram patīk šis auto, bet liekot 2101 brilli es varbūt būtu arī aizmetinājis ventilācijas lūkas aizm. stojkās! :)
12s 0-100km/h
 
User avatar
Alutinsh
Vazists
Posts: 483
Joined: 25 Jan 2013, 18:29
Automašīna: e36
Telefons: 28302495
Location: Skrundas nov.

Re: KristapsK VAZ 21013

15 Mar 2014, 23:02

Lai taisa, savā gaumē! Man patīk kā taisa visu foršu, bet nepatīk kapeikas un 03/06/02 bet gan 04/05/07 bet to neizrādu un nesaku ka viss ir slikts izņemot tos. Kristap, gaidam tālākas bildes no procesa.

Kunkul, uztaisi topiku tīri intereses pēc gribas redzēt, kapēc cilvēki teiks ka izkusīs virzuļi utt. Nebaidies nekožu :)
Vaz Vasara 2013: Ainaži - Rucava + Trase = 666km
Pretī Zelta Rudenim 2013: Skrunda - Kandava + Trase = 123km
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

16 Mar 2014, 12:21

Skaņas izolācija būs durvju iekšpusēs un uz grīdas. Protams, samazināšu klīrensu, bet bez fanātisma - patīk braukt ne šļukāt un traucēt citiem, velkoties lēnām pāri bedrēm vai sliedēm. Diski būs standarta kapeikas, tikai 7 collas plati, krāsa - balta.

Principā tiecos uz šādu vizuālo, tikai savā krāsā ;)
Image
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

16 Mar 2014, 12:37

Mans krusttēvs sagatavo vienu no Dzintara apļa žiguļiem. Sanāca vasarā izbraukt pa Biķerniekiem ar viņu , sajūtas fantastiskas - tik stabils, ir itkā paciets, bet vadāmība ļoti laba un precīza :brauc:

Ar šo pabraukājos http://www.balticrace.lv/ja/2013_Motorm ... 20437.html

Pakonsultējoties ar viņu sapratu, ka vajag poli bukses, unibolus, un regulējamo šķērsstieni, gāzes amortizatorus, sēdinātās atsperes, priekšā varbūt dubulto stabilizatoru. Bet tas pagaidām nav aktuāli, primārais pārkrāsot, salikt visu kopā un iziet TA :Latvija:

Aptuveni tāda doma
Image

Centīšos savus paveiktos darbus ik palaikam ekranizēt, lai esat informēti, kā virzās projektiņš. :wave:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests