Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
Večukiņš
Vazists
Topic Author
Posts: 27
Joined: 01 Dec 2014, 23:52

Re: Sestais žigulītis

02 Feb 2015, 21:54

Čau visiem! Biju uz kādu laiku pazudis, bet nu esmu atpakaļ. Ilgu laiku ar auto nekas netika darīts, jo bija jāsadara citi steidzami darbi, tos esmu paveicis, tā kā esmu atgriezies pie sava hobija :wave:
Image
Image
 
Večukiņš
Vazists
Topic Author
Posts: 27
Joined: 01 Dec 2014, 23:52

Re: Sestais žigulītis

02 Feb 2015, 22:03

Pa lielam pie virsbūves ļoti daudz darba, jo daudz visādu mazu buktīšu un rūsas pleķīšu,pagājušo reizi kad šim auto tika veikts virsbūves remonts, tas tika veikts ļoti nekvalitatīvi :thumbdown:
Nu jau esmu sakrāsojis durvīm iekšas un pašas durvis, motora pārsegu un bagāžas nodalījuma vāku esmu salicis atpakaļ uz auto.
Image
Image

Visas vietas uz virsbūves vēl nav izslīpētas un sašpaktelētas, apstrādāti ir kādi 65%
Image
Image
Image
 
Večukiņš
Vazists
Topic Author
Posts: 27
Joined: 01 Dec 2014, 23:52

Re: Sestais žigulītis

02 Feb 2015, 22:18

Labs joks, kad izvēlējos krāsu priekš žiguļa iekšējo daļu krāsojuma, sanāca krāsa diezgan dārga ar ļoti daudz komponentiem, tajā skaitā kseraliks. Parādīju krāsojumu savam draugam un šis saka, krāsa ir ļoti laba, tā ir BMW M1 krāsa :clap: tā kā pāris zirgi klāt garantēti :lol:
Image
Image
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Sestais žigulītis

03 Feb 2015, 14:14

Sveiks.
Prieks par centību, krāsas izvēle protams katram individuāla, galvenais lai pašam patīk, man personīgi gan šķiet, ka uz žiguļa vislabāk izskatās klasiski toņi - bez graudiem un pērlēm iekšā. Bet ar nepacietību gaidu rezultātu :thumbup:

Kas attiecas uz rūsas nahrenizāciju - ļoti ceru, ka kārtīgi iebalzamēji to rūsu porās un pēc tehnoloģijas pareizi sagruntēji, citādi 2 gadi un sāks līst ārā nesmukumi, tfu, tfu, tfhu protams. Nenovēlu darbs jāpārdara :silent:

Lai izdodas iecerētais un gaidu jaunums :draugi:
 
Artis
Vazists
Posts: 30
Joined: 13 Feb 2010, 12:44

Re: Sestais žigulītis

03 Feb 2015, 16:58

Ruusu pareizi apstraadaat ar fleksi nevar, tikai izgriezot. Griezoties fleksis uzkarsee blekji un poras aizvelk ciet ar folija biezuma metala kaartu. Pamegini tas vietas, kuras flekseeji, paariet paari ar 240 smilspapiiru, buus poras. Vispareizaak ruusu apstraadat ir ar smiltiim. Ar smilspapiiru arii var, bet tad tikai ar roku un peec tam apstraadaat ar skaabo grunti. Sis ir ilglaiciigi, parejais uz gadiem diviem vai max trim.

Par kraasu - cereeju ka tie laiki, kad padomju auto kraaso metaalikaa, vai perlamutraa ir garaam, bet diemzheel nee. Cerams ka kas mainiisies un paliks pie originalaa tonja.
 
Večukiņš
Vazists
Topic Author
Posts: 27
Joined: 01 Dec 2014, 23:52

Re: Sestais žigulītis

03 Feb 2015, 21:42

Tā, runājot par krāsu,šī ar ko ir izkrāsota iekšpuse nebūs virsbūves krāsa, tur būs kaut kas interesantāks, bet arī oriģinālās krāsas nebūs, bet tas lai pagaidām paliek par noslēpumu. Nepatīk man tie oriģinālie toņi, kaut vai sitiet nost . Zinu, ka šeit forumā visi spiež uz oriģinālo, bet es atturēšos.
Rūsu es slīpēju ar to ripu uz flekša, tad 240 smilšpapīru un apstrādāju viņu ar rūsas konservētāju 4cr 4040, itkā esot ļoti labs, to tad redzēšu. Apraksts par produktu-
-4040 Rūsas konservētājs

Rūsas izolētājs/konservētājs pārvērš mitruma saturu korozijas slānī oglekļa dioksīdā un aptur turpmāku metāla koroziju. Redzamā rūsa pirms tam ir rūpīgi jānotīra. 4040 spēj iespiesties pat visdziļākajos slāņos un spēj apturēt pat cinka koroziju. Neilgi pēc materiāla uzklāšanas, korozijas slānis tiek izolēts un tas var tik pārklāts ar 1K vai 2K gruntīm vai poliestera špaktelēm. Produktam ir lieliska adhēzija metālam, alumīnijam un cinkotām virsmām. Neuzklāt produktu pie temperatūras zem +15°C. Produkts ir uzklājams ar otru vai krāsošanas pistoli (1.2-1.4mm dīzi).

Ieklausoties foruma biedru ieteikumos, tika nofleksēti zem bamperiem tie gali, lai nekrājas visādi nelabumi.
Nākamā reportāža būs kad auto tiks nogruntēts, ielikšu kādu bildi, jo neviens jau noteikti nav redzējis nogruntētu sesto žiguli :draugi:
Image
Image
Image
 
meršažigulis
Vazists
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: Sestais žigulītis

04 Feb 2015, 00:28

cepuri nost ,kāju virsū! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
ir vēl tadi violeti 3M diski skočbraida diski ta mes viņus dēvējam! labi var iztīrīt rūsu nesačakarējot tik traki metālu kā ar to lameļdisku!
 
Večukiņš
Vazists
Topic Author
Posts: 27
Joined: 01 Dec 2014, 23:52

Re: Sestais žigulītis

05 Feb 2015, 08:18

Tas violetais 3m disks ir mēģināts, špaktele un krāsa lido nost vienā momentā.
Runājot par skābajām gruntīm, viņas visas ir labas, vai kāds ir mēģinājis noteiktas markas, kura tiešām ir sevi pierādījusi ar ilgu aizsardzības periodu?
 
meršažigulis
Vazists
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: Sestais žigulītis

05 Feb 2015, 08:26

Tas violetais 3m disks ir mēģināts, špaktele un krāsa lido nost vienā momentā.
Runājot par skābajām gruntīm, viņas visas ir labas, vai kāds ir mēģinājis noteiktas markas, kura tiešām ir sevi pierādījusi ar ilgu aizsardzības periodu?
Jau kadu ceturto gadu izmantojam standoxs skabuliti,pagaidam nav sudzibu ari malari nesudzas turas labi un ir ok!
Epoksidgrunti nuvol izmantojam,un metinashana grunts vainu 3M vai wurtz! Starp detalam pirms metinashanas kopa!
 
Večukiņš
Vazists
Topic Author
Posts: 27
Joined: 01 Dec 2014, 23:52

Re: Sestais žigulītis

05 Feb 2015, 09:06

Paldies par informāciju, visu likšu aiz auss. Cik noprotu tad Tu darbojies ar auto krāsošanu?

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests