Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
Oldtimer
Vazists
Posts: 15
Joined: 10 Jan 2011, 21:17
Location: Daugavpils

Re: Jāņu nakts trīnieks

31 Dec 2014, 18:43

Sveiks!
To signālu regulējumu es darīju pats. Skaņai liela nozīme, jo tas ir automašīnas balss. Mana muzikāla izglītība bija noderīga regulēšanas procesa, jo jāpielāgo intervālu. Ir domas savam zhigulim uzstādīt vel vienu vai divas VAZ klaksonus, lai noregulētu kādu akkordu, mažorā vai minorā :D
 
User avatar
Ogre
Vazists
Topic Author
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: Jāņu nakts trīnieks

16 Jan 2015, 00:31

Image
Nekas nestāv uz vietas. Samainīti vārstu blīvslēgi un arī cita sadalene, šitā bija padilusi, laikam ne tās labākās eļļas bijušas. Motortelpā jaunas trubas palēnām parādās.
Image
No trijām fortačkām salasīta viena
Image
Pirmoreizi man ir arī šitāds rīks, vārstus regulēt ir daudz vieglāk, nekā ar atslēgu griežot.
Image
Diski smilšošanas epopeja ir beigusies, pamanīju tikai pēc tam, ka tie ir kapeikas. Diski būs sakrāsoti tuvāko dienu laikā.
Image
Rekur arī vecā krāsa, pavisam necila un nevienam nevajadzīga
Image
Noslēgumā, izmazgātās jostas, ļoti prestiži tās gaišās jostas izskatās.
Image
 
User avatar
skalins
Vazists
Posts: 484
Joined: 09 Dec 2012, 12:03
Automašīna: 21063

Re: Jāņu nakts trīnieks

16 Jan 2015, 07:23

Vienkārši labaiiss!!! :thumbup:
 
User avatar
vparx
Vazists
Posts: 104
Joined: 10 Dec 2009, 19:54
Automašīna: VAZ 21033
Telefons: 26858777
Location: Brocēni
Contact:

Re: Jāņu nakts trīnieks

16 Jan 2015, 15:01

Māsiņa :draugi: :thumbup: :brauc: :Latvija:
Tev atšķirībā no manis krietni daudz darba pie žika sanāk, es neesmu savam neko darījis, tikai braucu. Vienu gan Tu izdarīji galīgi aplami!!! Kad vilki vajadzēja nostiprināt tentu pāri žikam!!! Ne jau tamdēļ ka smiltis bet tamdēļ, ka uz ceļiem tiek kaisīta sāls!!!! Tagad mazgā visas malas līdz nelabai dūšai!! Tici man, ka vēlāk nožēlosi......
Lai Tev veicas atjaunošanas darbos! :thumbup:
VAZ 2103 rullee:)!!!
 
User avatar
Ogre
Vazists
Topic Author
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: Jāņu nakts trīnieks

16 Jan 2015, 18:15

Māsiņa :draugi: :thumbup: :brauc: :Latvija:
Tev atšķirībā no manis krietni daudz darba pie žika sanāk, es neesmu savam neko darījis, tikai braucu. Vienu gan Tu izdarīji galīgi aplami!!! Kad vilki vajadzēja nostiprināt tentu pāri žikam!!! Ne jau tamdēļ ka smiltis bet tamdēļ, ka uz ceļiem tiek kaisīta sāls!!!! Tagad mazgā visas malas līdz nelabai dūšai!! Tici man, ka vēlāk nožēlosi......
Lai Tev veicas atjaunošanas darbos! :thumbup:
nu jā, tentu man tāpat nebija iespējas pārvilkt pāri. nezinu nevienu, kam ir tents treilerim tāda izmēra. bet es ar to sāli rēķinājos un jau nākamajā rītā visu kārtīgi izmazgāju, gan jau būs labi ;)
tas, ka darbs ir padaudz, tas jā, bet trojkas jau tā ir grūti dabūt, tāpēc nevar sūdzēties par to, cik jādara, mani tas viss īpaši neuztrauc, jo viss ir izdarāms, vienīgais, lai nav metināšanas darbi, jo tad jau gan tās summas paliek lielas, it īpaši ņemot vērā, ka sametināt pats nevaru profesionāli.
 
meršažigulis
Vazists
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: Jāņu nakts trīnieks

16 Jan 2015, 23:16

VS jau uzkārtoji?
 
User avatar
Ogre
Vazists
Topic Author
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: Jāņu nakts trīnieks

17 Jan 2015, 03:35

VS jau uzkārtoji?
nē, par VS nevar būt neruna vēl. no sākuma jāsakrāso spārns, jākrāso sliekšņi, jātīra un jāliek kopā salons. es domāju, ka ātrāk par pavasari VS netiks kārtots. Itkā darba nav tik daudz, bet braukts tikai tad, kad būs silts un saulains.
 
User avatar
vparx
Vazists
Posts: 104
Joined: 10 Dec 2009, 19:54
Automašīna: VAZ 21033
Telefons: 26858777
Location: Brocēni
Contact:

Re: Jāņu nakts trīnieks

17 Jan 2015, 07:40

Māsiņa :draugi: :thumbup: :brauc: :Latvija:
Tev atšķirībā no manis krietni daudz darba pie žika sanāk, es neesmu savam neko darījis, tikai braucu. Vienu gan Tu izdarīji galīgi aplami!!! Kad vilki vajadzēja nostiprināt tentu pāri žikam!!! Ne jau tamdēļ ka smiltis bet tamdēļ, ka uz ceļiem tiek kaisīta sāls!!!! Tagad mazgā visas malas līdz nelabai dūšai!! Tici man, ka vēlāk nožēlosi......
Lai Tev veicas atjaunošanas darbos! :thumbup:
nu jā, tentu man tāpat nebija iespējas pārvilkt pāri. nezinu nevienu, kam ir tents treilerim tāda izmēra. bet es ar to sāli rēķinājos un jau nākamajā rītā visu kārtīgi izmazgāju, gan jau būs labi ;)
tas, ka darbs ir padaudz, tas jā, bet trojkas jau tā ir grūti dabūt, tāpēc nevar sūdzēties par to, cik jādara, mani tas viss īpaši neuztrauc, jo viss ir izdarāms, vienīgais, lai nav metināšanas darbi, jo tad jau gan tās summas paliek lielas, it īpaši ņemot vērā, ka sametināt pats nevaru profesionāli.


Būtu pieticis tikai pāri priekšai to tentu uzlikt, tur jau ir visvairāk kur tai sālij ielīst. Es Tev nestāstu niekus, jo pašam nācās decembra mēnesī nobraukt 50 km pa lielceļu lai pārdzītu mājās savējo žiku un rezultātā priekšējā hromētā reste ar tādiem sūbējuma punktiem pārklājās. Mēģināju pulēt ar visādiem krutiem pulieriem, taču ...... :thumbdown:
VAZ 2103 rullee:)!!!
 
User avatar
vparx
Vazists
Posts: 104
Joined: 10 Dec 2009, 19:54
Automašīna: VAZ 21033
Telefons: 26858777
Location: Brocēni
Contact:

Re: Jāņu nakts trīnieks

17 Jan 2015, 07:43

VS jau uzkārtoji?
nē, par VS nevar būt neruna vēl. no sākuma jāsakrāso spārns, jākrāso sliekšņi, jātīra un jāliek kopā salons. es domāju, ka ātrāk par pavasari VS netiks kārtots. Itkā darba nav tik daudz, bet braukts tikai tad, kad būs silts un saulains.

Kad krāsosi, tad atceries, ka VS autiņam prasās oriģinālais krāsas tonis. Manējam tas ir rakstīts uz bagāžniekā pielīmētās lapiņas un manuprāt vēl PSRS laikā pirkšanas dokumentos. :draugi:
VAZ 2103 rullee:)!!!
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Jāņu nakts trīnieks

17 Jan 2015, 07:48

Ar rūsēšanām unsūbēšanām ir tā, ja ir kur rūsēt, ja ir rūsas mikro graudiņi mikro plaisās un bedrītēs tad rūsēs, lai ar ko un cik labi nekrāsotu! protams mūsdienu ķīmija kopā ar sāli to perēkli izden ārā 10x ātrāk, bet fakts paliek fakts, ja ir kur rūsēt tad rūsēt!
Galvenais ir pareiza virsmas apstrāde! visi tie varianti ar metāla birstēm ir tikai īslaicīgi un reti kad nostrādā ilgtermiņā!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests