Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Ogre
Vazists
Topic Author
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Bēšīgais piecītis

08 May 2015, 23:56

Pievienojos baram ar savu 2105. Ieraudzīju sludinājumu ssā, izskatījās labi, bija visi priekšnosacījumi, lai auto būtu labā stāvoklī, t.i. bija sliktas kvalitātes bildes taisītas garāžā, piederējis opītim, uz beņķiem pārvalki. Ko vairāk var vēlēties?

Par auto: 80 000km, nerūsējis, krāsojums oriģinālais, pārbaudīts ar krāsas biezuma mērītāju. Dzinējs 1.2, bet maza bēda, jo par standarta 2105 ar 1.3 dzinēju viņš švakāk neiet. Stāvējis 3 gadus. Vislielākā ekstra, tas, ka īpašnieks atdeva visu, kas bija garāžā un man par laimi, tur bija ļoti daudz. Pirmkārt, acīs iekrita pilnībā sterilie 2103 aizmugurējie beņķi un pilnībā jaunais diferenciālis, kas noderētu priekš mana 2103, bet, protams, ir daudz daudz visādai dārgumi tur apslēpti.

Ieskatam divas bildes no sludinājuma, steigā neko nesanāca sabildēt, csdd arī bija ļoti garas rindas.
Image
Image

Variants, kā dabūt mājās bija viens. Tikai striķī, jo akumulatoram nebija spēka pat iededzināt spidometra lampiņas. Bet domājām, ka jāmēģina piepīpēt un šeku reku, pieleca no pusapgrieziena. Degvielu jau bija sakačājuši vakardienas skatītāji, atlika tikai sist dziesmā. Protams prieki bija īsi, netiku pat ārā no garāžu kooperatīva, jo ieslēdzot gaismas viss izbeidzās. Bet nu jau mani un mājas šķīra tikai vēl viena piepīpēšana un brauciens bez skates un gaismām caur Rīgu piektdienas sastrēgumu stundā.

Turpinājums rīt, kad būs savāktas visas detaļas :Latvija:
 
User avatar
Ogre
Vazists
Topic Author
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: Bēšīgais piecītis

10 May 2015, 21:28

Bildes ar auto, top zustand. Kautkad tuvākajā laikā salikšu bildes ar detaļu kaudzi.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
 
User avatar
WalfsM
Vazists
Posts: 16
Joined: 18 Oct 2014, 21:12
Automašīna: VAZ 21061 83'

Re: Bēšīgais piecītis

10 May 2015, 22:54

Ķengarags? :D
Image
 
User avatar
Ogre
Vazists
Topic Author
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: Bēšīgais piecītis

11 May 2015, 23:42

Ķengarags? :D
Tieši tā.

Bildes no visiem detaļām, kas nāca līdzi. Ir pāris labas lietiņas.
Šādas kravas ar detaļām bija divas, otrajā dienā jau man apnika bildēt visu. No lielām detaļām vēl ir vēlviena galva un daudzi izpūtēji, kas nav bildēs.
Image
Image
Image
Fascinē tipiskā padomju mentalitāte savākties visu cik vien var. Ja nevar saprast pēc bildes, tad tie ir uz atpakaļskata spoguļa liekamie. Kādreiz, laikam, skaitījās kruta.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Mūžīgais lukturītis, kas strādā kāmēr spaidi pogu
Image
Image

Protams vēl ir pilns ar ļoti daudz sīkumiem, kas ir visās kastēs, būs jāmēģina nopārdot lēnām.
Ja kāds vēlas sākt šo procesu, tad varat pieteikties uz lietām, kas redzamas zemāk redzamajā bildē, cenas demokrātiskas, piedāvājiet paši, nav vajadzīgi visi tie krāmi tik lielā skaitā.
Image
 
User avatar
edupuikasuperpuika
Vazists
Posts: 221
Joined: 03 Aug 2012, 13:24
Automašīna: Vaz 21013 laikam
Telefons: 28686034
Location: Latvija

Re: Bēšīgais piecītis

11 May 2015, 23:49

Un ja nav noslepums tad cik maksaaja zikina ar visam dalam? :) bet bez di... :D gan jau cena daudziem interesee :)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Bēšīgais piecītis

12 May 2015, 00:25

Nu bet ceņņiku gan esi iegriezis par to beņķi, ok ja viss salons ar visām durvju apšivkām vēl būtu pieņemami, bet par pliku sēdekli :crazy:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spar ... odhgm.html

Varbūt nevajag ļaunprātīgi izmantot tā cilvēka labo prātu, kurš tev to visu piemeta klāt autiņam!!!
 
User avatar
Ogre
Vazists
Topic Author
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: Bēšīgais piecītis

12 May 2015, 08:48

Un ja nav noslepums tad cik maksaaja zikina ar visam dalam? :) bet bez di... :D gan jau cena daudziem interesee :)
Cena nemaz nebija tik salda, 600 eur.
Nu bet ceņņiku gan esi iegriezis par to beņķi, ok ja viss salons ar visām durvju apšivkām vēl būtu pieņemami, bet par pliku sēdekli :crazy:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spar ... odhgm.html

Varbūt nevajag ļaunprātīgi izmantot tā cilvēka labo prātu, kurš tev to visu piemeta klāt autiņam!!!
Ir tādas detaļas, kurām, manuprāt, nav vērtības, piemēram, visi tie sadalītāji un karburatori, jo to var dabūt vienmēr, bet trojkas beņķi tomēr ir trojkas beņķi, pēc tādiem, labā stāvoklī, pieprasījums gan jau atradīsies, piekrītu par cenu, kosmoss, bet ja kāds ņem, tad aiziet, jo man jau bija prātā paturēt sev un izveidot no tiem interesantu sēdētāju. Un pirms sludinājuma likšanas nekādu tirgus izpēti arī es neveicu. Cenu vienmēr var nolaist uz leju.

Ļaunprātīgi arī neviens neko neizmanto, īpašnieks dzīvo Krievijā un bija atbraucis pārdot sava tēva slimā tēva auto un viņam bija pilnīgi vienalga par to, kas tur iekšā ir, vajadzēja tikai visu izvākt. Mēs pat nācām pretī un aizvedām vairākus maisus ar mistkasti projām. Vispār Krievs pilnībā lauza visus stereotipus par krieviem, ļoti pieklājīgs un nosvērts un inteliģents, viņš pat iedeva savu epastu un tel.nr, lai, vajadzības gadījumā, viņš varētu atvest kaut ko no turienes, jo cik sapratu tur detaļu ir pa pilnam.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Bēšīgais piecītis

12 May 2015, 16:27

Troikas beņķi ir retāki sevišķi labā stāvoklī, bet nav tik ekskluzīvi, lai prasītu 80Eiro par aizmugurējo sēdekli :crazy: tā cena arī parāda ļaunprātīgo rīcību! Padomju laikos par spekulācīju bija kriminālpants, sēdināja cietumā!
Protams visiem nav jādara pēc kāda standarta, bet es kad no troikas salonu tirgoju atdevu par simbolisku summu, tā omēr nav prece ar ko biznesu taisīt tb spekulēt! Ieliec normālu cenu un neviens neaizrādīs ;)

Lai veicas ar auto, 600eiro par visu ir pat normāla summa!
 
User avatar
edupuikasuperpuika
Vazists
Posts: 221
Joined: 03 Aug 2012, 13:24
Automašīna: Vaz 21013 laikam
Telefons: 28686034
Location: Latvija

Re: Bēšīgais piecītis

12 May 2015, 21:14

Un tas seezamais jau nemaz nav labaa stavoklii :) saspaidits kaut kaads utt. vai tikai man taa izkatas nezinu :D
man ir atzvelnte shaada, un tochna labaa stavoklii :) atdoshu pa pieciti ja kaads nem :)
 
User avatar
Ogre
Vazists
Topic Author
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: Bēšīgais piecītis

12 May 2015, 21:22

Un tas seezamais jau nemaz nav labaa stavoklii :) saspaidits kaut kaads utt. vai tikai man taa izkatas nezinu :D
man ir atzvelnte shaada, un tochna labaa stavoklii :) atdoshu pa pieciti ja kaads nem :)
nospiedumi ir no tā, ka visa mašīna bija piebāzta, neesmu gan skatījies, bet tagad visam jau būtu jābūt normāli.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests