Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 27
 
User avatar
LadaRX2107
Vazists
Topic Author
Posts: 106
Joined: 28 Sep 2017, 21:07
Automašīna: 2107
Telefons: 22020343

Re: Lada 2107 gatavošana LadaRX un ziemas sacīkstēm *brīvā laika hobijs

17 Oct 2017, 21:25

Vasarai un asfaltam noteikti 6J diskus un tikai. Ja vari, labāk pērc 6J kazaņas diskus vai kādus citus no līdzīga materiāla. Metāla diski tomēr ātri locās. Ikdienas braukšanai ir ok, bet ne RX. Šī iemesla dēļ nevienā autosporta disciplīnā ar dzels diskiem vairs īsti nebrauc. 
Platāki diski jums ir vajadzīgi, lai labāka saķere?
BET ar platākām riepām arī berze ir lielāka, varbūt tomēr šaurākus diskus un labākas kvalitātes riepas, kuras tur tik pat labi kā sliktas platās, pastūrēt arī būs vieglāk........
Par disku vieglumu piekrītu, bet lielāka nozīme ir riepas vieglujmam jo rotējošā masa tālāk no centra ietekmē vairāk kā tuvāk centram!
P.S.
Alumīnījs, alumīnīja lējums arī ir metāls!
Tur lieta tāda, ka ir visiem vienas riepas, kuras ir 175mm (falken) platas līdz ar to loģiski spriežot nepieciešams optimāla lieluma diski, lai neveidotos balona efekts un auto būtu vadāmāks 6 collas būtu viss tuvāk 175mm. 
 
User avatar
robs
Vazists
Posts: 192
Joined: 12 May 2013, 15:21
Automašīna: VAZ 2106 racing edition
Location: Rīga - Valmiera

Re: Lada 2107 gatavošana LadaRX un ziemas sacīkstēm *brīvā laika hobijs

18 Oct 2017, 12:10

Lada RX ir atļauta tikai viena riepa izmēros 175/70 R13. Riepas ar šādu profila augstumu ir nepsortiskas, tādēļ tās montē uz pēc iespējas platākiem diskiem lai visamaz nedaudz tās padarītu stingrākas un sportiskākas. 

Par riepas vieglumu tev pilnībā piekrītu. Diemžēl nesanāca šo teoriju šovasar pārbaudīt. Gribēju asfalta trasē uz laiku notestēt labas yokohamas 205/55 R15 riepas pret Toyo Proxes 185/60 R13 uz 7J steelijiem.  Es teiktu ka R13 būtu tikai nedaudz lēnākas.


P.s alumīnijs ir vieglmetāls
 
User avatar
jānis.ziemelis
Vazists
Posts: 35
Joined: 16 Dec 2016, 04:15

Re: Lada 2107 gatavošana LadaRX un ziemas sacīkstēm *brīvā laika hobijs

18 Oct 2017, 12:32

Es tev ieteiktu sākumā kārtīgi izlasīt lada rx nolikumu...jo izskatās ka daudz ko nezini! Vai vēl labāk izprintē nolikumu un ar sarkanu marķieri iezīmē, kas nav atļauts un zaļu kas atļauts. Tad piekar garažā pie sienas. Un pirms ķeries pie kāda mezgla būvēšanas izlasi par to nolikumu. Un atceries, ka lietas kuras nolikumā nav atrunātas nav arī atļautas!
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: Lada 2107 gatavošana LadaRX un ziemas sacīkstēm *brīvā laika hobijs

18 Oct 2017, 12:37

Vasarai un asfaltam noteikti 6J diskus un tikai. Ja vari, labāk pērc 6J kazaņas diskus vai kādus citus no līdzīga materiāla. Metāla diski tomēr ātri locās. Ikdienas braukšanai ir ok, bet ne RX. Šī iemesla dēļ nevienā autosporta disciplīnā ar dzels diskiem vairs īsti nebrauc. 
Metāla diski nekam neder, ir par šauru un lokas pie slodzēm! :thumbdown: RX vajag 6J izturīgus vieglmetāla diskus, un tā kā brauc ar 175mm platu riepu, tad 6j būs noteikumu robežās labākais platums, jo ir svarīgi, lai diska un riepu platumi būtu saskaņoti. Piemēram šosejā brauc ar 175/70 riepu un 7j disku, viss turas un žigulisti Biķernieku ozola līkuma uz 150km/h nāk iekšā :shock: :brauc:
 
User avatar
robs
Vazists
Posts: 192
Joined: 12 May 2013, 15:21
Automašīna: VAZ 2106 racing edition
Location: Rīga - Valmiera

Re: Lada 2107 gatavošana LadaRX un ziemas sacīkstēm *brīvā laika hobijs

18 Oct 2017, 12:58

Es tev ieteiktu sākumā kārtīgi izlasīt lada rx nolikumu...jo izskatās ka daudz ko nezini! Vai vēl labāk izprintē nolikumu un ar sarkanu marķieri iezīmē, kas nav atļauts un zaļu kas atļauts. Tad piekar garažā pie sienas. Un pirms ķeries pie kāda mezgla būvēšanas  izlasi par to nolikumu.  Un atceries, ka lietas kuras nolikumā nav atrunātas nav arī atļautas!
Atslābsti Jānīti!! 
Nevajag forumu piesārņot ar pārmetumiem. 
Nav sakidrs, kam tu adresē šīs rindas, bet ja tu biji domājis man, tad RX nolikumu es zinu no galvas un es ceru, ka to zina arī citi šī topika interesenti. Tieši tādēļ es noteikumu nianses šeit neiztirzāju lai nepiesārņotu topiku. 
 
User avatar
LadaRX2107
Vazists
Topic Author
Posts: 106
Joined: 28 Sep 2017, 21:07
Automašīna: 2107
Telefons: 22020343

Re: Lada 2107 gatavošana LadaRX un ziemas sacīkstēm *brīvā laika hobijs

18 Oct 2017, 13:35

Es tev ieteiktu sākumā kārtīgi izlasīt lada rx nolikumu...jo izskatās ka daudz ko nezini! Vai vēl labāk izprintē nolikumu un ar sarkanu marķieri iezīmē, kas nav atļauts un zaļu kas atļauts. Tad piekar garažā pie sienas. Un pirms ķeries pie kāda mezgla būvēšanas  izlasi par to nolikumu.  Un atceries, ka lietas kuras nolikumā nav atrunātas nav arī atļautas!
Es arī nesapratu kam šis pārmetums par RX nolikumu. Esmu izlasījis vairākas reizes, un arī nekā no manis teiktā nav bijis pret nolikumā minētajām prasībām. Piekritīšu, ka daudz ko nezinu tieši no žiguļu pārbūves, bet viss nāk ar laiku un pieredzi ;) 
 
User avatar
jānis.ziemelis
Vazists
Posts: 35
Joined: 16 Dec 2016, 04:15

Re: Lada 2107 gatavošana LadaRX un ziemas sacīkstēm *brīvā laika hobijs

18 Oct 2017, 17:42

Tā... nevienam neko nepārmetu. Nav 16 gadi. To teicu topika autoram. Nevajag svīst vnk. Ieteicu par to nolikumu, kā pats dariju. Lai džekam vieglk. Jo galvā grūti paturē sākumā katru sīkumu! Vnk. Dalos pieredzē, neesmu te lai kādam ko pārmestu! :)
 
User avatar
jānis.ziemelis
Vazists
Posts: 35
Joined: 16 Dec 2016, 04:15

Re: Lada 2107 gatavošana LadaRX un ziemas sacīkstēm *brīvā laika hobijs

18 Oct 2017, 17:46

Tātad kāds varētu padalīties pieredzē pie kā varētu uztaisīt otro kameru mehāniski atveramu karburatoram. ..??? Protams ne par velti. Kâdam ir zināms, kurš to māk uzbūvēt?
 
User avatar
LadaRX2107
Vazists
Topic Author
Posts: 106
Joined: 28 Sep 2017, 21:07
Automašīna: 2107
Telefons: 22020343

Re: Lada 2107 gatavošana LadaRX un ziemas sacīkstēm *brīvā laika hobijs

18 Oct 2017, 21:54

Tātad kāds varētu padalīties pieredzē pie kā varētu uztaisīt otro kameru mehāniski atveramu karburatoram. ..??? Protams ne par velti. Kâdam ir zināms, kurš to māk uzbūvēt?
Jā man arī šī lieta interesē! Kāds varētu padalīties ar info? 
 
Edvards77
Vazists
Posts: 78
Joined: 17 Aug 2016, 22:55

Re: Lada 2107 gatavošana LadaRX un ziemas sacīkstēm *brīvā laika hobijs

20 Oct 2017, 11:41

Pa 100Eur var dabūt jaunu weber tipa karb:). kam otrā kamera mehāniski verā, bet, piemēram pats dabūju tādu pašu pa 10Eur, tikai jāsakopj.
Iespējams pasūtīt jaunas rezerves daļas priekš VAZ. Iespējams pasūtīt arī citiem markas auto.
Piegāde caur Omnivu.
Rakstat uz whatsapp - 28390396
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 27

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests