Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
CkyHkss
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 27 Nov 2017, 18:02
Automašīna: Vaz 21063

ЖигуZilla

29 Nov 2017, 11:07

Laba diena! Nu tad beidzot esmu saņēmies uzdrukāt daudz burtus un atrādīt savu MILF'u.

!!!ACHTUNG!!! POSTS BŪS GARŠ!

Tātad pavasarī nolēmu sevi iepriecināt un uzdāvināt sev padomju meistardarbu. Diezgan ilgi meklēju vizinājos skatīties visādus sapuvušus brīnumus un te beidzot parādijās šis variants. Pēc 40 minūtēm pēc tā kā bija ielikts sludinājums biju viņu jau nopircis, jo pēc tā ko paspēju saskatīties apkārt likās, ka labāk zem 1k euro nebūs.

Image

Foto no sludinājuma:

Image

Image

Image

Image

Image

Kad braucu skatīties nuu vizuāli vaz bija nedaudz saguris, bet izskatijās ceļams. Atradu 2 caurumiņus aizmugurējajās arkās, kur korķi pie sliekšņiem, pārējais bija vesels. Pieleca no pusapgrieziena un salonā bija sterils . Vienīgais varēja redzēt to, ka vaz pārsvarā netiek lietots , jo visas durvis bija tā iesūbējušas , ka nācās raut vaļā ar abām rokām.

Garažā uz gridas ieraudziju dzelteno plēvi un nespēju atturēties . Kolhoznieks dziļi manī ņēma virsroku.

Image

Pavizinājies kādu nedēļu un diži neskatīdamies zem motora pārsega sapratu to ka dzinējam jābūt nedaudz klusākam . Kā izrādijās ūdens sūknis bija izbeidzies un nolējis ar tosolu visu motortelpu. Siksna arī bija laba

Image

Samainiju to visu pasākumu. Iestājās klusums , bet nu motortelpa bija ļoti netīra + vectēvs kuram auto piederēja visu bija izsmērējis ar kautkādu brīnumu . Nuu es saņēmos un nolēmu to visu atberzt

Image

Image

Image

Image

Image

Foto ar puslīdz tīru motortelpu būs beigās , jo aizmirsu tajā dienā safočēt padarīto.

Tātad pavizinājies vēl nedēļu sapratu to, kad gribu , lai auto ir pamanāms.
Pamēmu čomu palīgā 3 dienas, pavasara saulē apdeguši ķermeņi , besis un vualā...

Procesā::
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Rezultāts mani ļoti iepriecināja::

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Tālāk iegādājos stūri, jo vecā bija ieplīsusi, molsingu uz bagažnieka , Жигули emblēmu un pagrieziena stikliņu. Pirku no veča Babītē , tam tur daudz brīnumi ir nācās gan nopietni pakaulēties , jo baigos ciparus lauza

Image

Atvieglināto arku arī nedaudz paurbināju. Būs pavasarī jāsametina

Image

Sazīmēju uzlīmīti

Image


Pēdējais izbrauciens šogad. Labi pavadits laiks u n patīkamas emocijas 200km turp 200 atpakaļ


Image

Image


Image

Image

Nū un pa ziemu Vaz dzīvos te

Image

Ahhh solītā motortelpa


Image

Image


Nū un turpmākie plāni ir tādi. Pēc iespējas pa ziemu iepirkt ritošās daļas vēlams visu kas ir maināms un visu samainīt. Iesēdināt pa 50mm un uzlikt paplatinātus diskus. Tad gan viss ieskrien apaļā ciparā, bet nu centīsis realizēt cik sanāks.
Pagaidām esmu jau paspējis šo to iepirkt cerams kad tas arī normāli kalpos


Image


Image

Image

Image

Šitos brīnumus pirku Pļavniekos. Vairs tur nebraukšu cenas kosmoss attieksme kaka. Nū vismz atlaidi kaut kādu iedeva

Image

Image

Image

Image

Image

Šito visu pirku Lienes ielā cerams kad kalpos. Apstādes kvalitāte poliuretānam izskatās laba, cietība arī itkā ok.

Nūū un tas pagaidām laikam ir viss ko esmu paspējis izdarīt līdz šim . Tāko gaidam milzigas algas un pērkam detaļas . Kad kas būs ielikšu kādu bildi...
Visiem pilnas bākas un labus ceļus. ;)
 
2101
Vazists
Posts: 180
Joined: 20 Mar 2010, 12:43

Re: ЖигуZilla

29 Nov 2017, 16:45

Prieks redēt kādus jaunumus! Atvaino, bet pēc bildēm vien nevaru saprast ko jūs trīs dienas ar čomu saulītē darījāt..
Svečvadus jau nu točna varēji labākus dabūt..
Forši ka vaz cienītāju rindas vēl arvien kuplinās!
 
CkyHkss
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 27 Nov 2017, 18:02
Automašīna: Vaz 21063

Re: ЖигуZilla

29 Nov 2017, 16:57

Nu kādi nu bija jo manējie sadalijās tāko labāk tādi nekā nekādi
Aa un par 3 dienām::
Pirmo dienu izjaucām šim tika kkādi sīkumi + diski uzticēti . Apkasiju rūsu izdauziju apbuktēto spārnu sašpaktelēju. Piekrāsoju izrādijās ka krāsas tonis nesapas. Dzinos bļaustīties. Dabuju krāsu.
Otro dienu piekrāsoju un ar 2500 papīru nobraucu pāri visai virsbūvei.
Nū un trešo dienu pulēju visu un likām kopā.
 
zvirbulis
Vazists
Posts: 307
Joined: 04 Oct 2009, 22:38

Re: ЖигуZilla

29 Nov 2017, 22:22

 
CkyHkss
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 27 Nov 2017, 18:02
Automašīna: Vaz 21063

Re: ЖигуZilla

30 Nov 2017, 08:54

Oo.. :) КрасаучеГ
 
CkyHkss
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 27 Nov 2017, 18:02
Automašīna: Vaz 21063

Re: ЖигуZilla

30 Nov 2017, 10:53

Cienītie! Radās 2 jautājumi
1. Kur izņemot Lienes ielu var iepirkt sēdinātas atsperes (vēlams arī lētāk)
2. Vai amputējot aizmugurējo bremžu spēka regulātoru (калдун laokam krievu valodā) inspektori csdd neko neteiks?
Bilde iskatam
Image
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: ЖигуZilla

30 Nov 2017, 11:03

Amputēt bremžu regulatoru nevajag!
Pirmkārt, skati nelaiž to, ka nav regulatora redz uz bremžu stenda.
Otrkārt, auto paliek bīstams, bremzējot aizmugure bremzēs ar tādu pašu spēku kā priekšā un aizmuguri sanesīs!

Atsperes lētāk būs ja pats sūtīsi no Krievijas, un ja sarunāsi, lai darījuma summu uzraksta mazāku tad būs vēl mazāk.
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: ЖигуZilla

30 Nov 2017, 12:08

Prieks redzēt vēlvienu žiguli pie dzīvajiem! Par atsperēm, nu es pirku lienes ielā -50mm pa 80eiro visas četras. Nu vai tiešām tas ir tik dārgi? Man bija vienkāršāk pasūtīt un aizbrakt saņemt, nekā skraidīt pa pasauli meklējot. Jā spēka regulātoru nav ieteicams likvidēt, nopērc jaunu, noregulē  un būs viss šotkos!!!
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
CkyHkss
Vazists
Topic Author
Posts: 33
Joined: 27 Nov 2017, 18:02
Automašīna: Vaz 21063

Re: ЖигуZilla

30 Nov 2017, 12:34

Nu par to regulātoru liels paldies pat ar video vispār perfekti.
Bet par to sūtīšanu salasijos , ka tā esot problēma . To kad uz Latviju negrib sūtīt un citi sūta uz Pleskavu, bet kā tur tas notiek vispār nav nekādas nojausmas

Nū es Nedēļu atpakaļ biju Lienes ielā šis man teica 24eur gabalā... bet nu jā 80 eur ir ļoti labi , jo cik zinu visiem citiem auto sēdinājums vidēji 70eur maksā
 
User avatar
Ogre
Vazists
Posts: 228
Joined: 13 May 2014, 16:24
Automašīna: 11,03,40,40,2125

Re: ЖигуZilla

01 Dec 2017, 07:28

viewtopic.php?f=26&t=6615

Prieks šo brīnumu redzēt ielās. Linkā var uzzināt nedaudz par šī auto vēsturi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests