Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"

30 Jan 2011, 20:12

Kopš septembra, kad beidzās skate, ar Limuzīnu nebraukāju!
Kādus pāris mēnešus nostāvēja pie mājas un tad pirms Jaunāgada noņēmu no uzskaites un aizdzinu uz garāžu, tā teikt, lai nestāv zem klajas debess.
Kamēr stāvēja pie mājas duraki izsūca no bākas degvielu un nospēra korķi(ar atslēgu, kas diemžēl nepilda savas funkcijas :) )!
Kad kļūs siltāks tad sāksies virsbūves remonts, jāmaina sliekšņi, bagāžnieka grīda un vēl šis tas, tad arī krāsošu!
Visiem iesaku pretkorozijas apstrādi neatlikt uz "pavasari", jo man pēc vienas ziemas sliekšņi bija metami!
Tā kā darāmā ir daudz tad ielās droši vien parādīšos ap vasaras vidu(cerams)!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"

01 Feb 2011, 21:28

Kad liku signalizāciju un centrālo atslēgu savam Limuzīnam, tad daudzi interesējās ko un kā darīt un es sasoliju ielikt shēmu kā saslēgt centrālo atslēgu bez vadības bloka!
Tad nu beidzot sazīmēju shēmu, kas un kā jāslēdz!
Par signalizāciju sīkāk nestāstīšu, jo pērkot nāk instrukcija, kurā viss ir ļoti saprotami parādīts!
Tātad, lai ierīkotu CA jānopērk 4 motoriņi(var pirkt visus 4trus ar diviem vadiem) un divi releji ar 5 "kājām"!
Pie relejiem "+" jābūt patstāvīgam un "+" ķēdē jābūt drošinātājiem!
Durvju aizslēgšana notiek mainot uz elektromotoriem padotā sprieguma polaritāti, ko vada signalizācijas vadības bloks, bet no bloka nāk tikai vadības strāva releja spoles tinumam!
Shēmu zīmēju "paintā"! :)
Cerams, ka nekļūdos, jo shēmu zīmēju pēc atmiņas!
P.s. CA vadības bloks nav vēlams, jo lētajiem komplektiem tie bloki ir ļoti neizturīgi un var gadīties, ka tas bloks nojūdzas un slēdz ciet/vaļā kamēr nodeg motoriņi!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"

06 Feb 2011, 14:52

Šeit būs bildes ar aizmugurējām inerces DJ no 2107, kas ieliktas 2101!
Lai ieliktu inerces DJ 2101 vajag visu komplektu no 2107 un no kādas nevajadzīgas virsbūves izgriezt 2 stirpinājuma vietas, jo kapeikai un 2103/6 nav aizmugurējo riteņu arkā stiprinājuma vieta!
Parasts uzgrieznis nebūs labākā izvēle, jo stiprinājuma bultskrūves ir ar colvītni!
Cerams, ka noderēs!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"

06 Feb 2011, 16:24

Es gan to vidējo neliku,jo domāju,kur nu mēs pa 5ciem brauksim :D
 
edijs
Vazists
Posts: 610
Joined: 12 Jun 2009, 13:57
Location: Liepājas raj. Kalvene

Re: "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"

15 Mar 2011, 18:06

Kad liku signalizāciju un centrālo atslēgu savam Limuzīnam, tad daudzi interesējās ko un kā darīt un es sasoliju ielikt shēmu kā saslēgt centrālo atslēgu bez vadības bloka!
Tad nu beidzot sazīmēju shēmu, kas un kā jāslēdz!
Par signalizāciju sīkāk nestāstīšu, jo pērkot nāk instrukcija, kurā viss ir ļoti saprotami parādīts!
Tātad, lai ierīkotu CA jānopērk 4 motoriņi(var pirkt visus 4trus ar diviem vadiem) un divi releji ar 5 "kājām"!
Pie relejiem "+" jābūt patstāvīgam un "+" ķēdē jābūt drošinātājiem!
Durvju aizslēgšana notiek mainot uz elektromotoriem padotā sprieguma polaritāti, ko vada signalizācijas vadības bloks, bet no bloka nāk tikai vadības strāva releja spoles tinumam!
Shēmu zīmēju "paintā"! :)
Cerams, ka nekļūdos, jo shēmu zīmēju pēc atmiņas!
P.s. CA vadības bloks nav vēlams, jo lētajiem komplektiem tie bloki ir ļoti neizturīgi un var gadīties, ka tas bloks nojūdzas un slēdz ciet/vaļā kamēr nodeg motoriņi!
sveiks man ir jautājums par to centrālās saslēgšanu. itkā noipirku signalku un tur ir parādīts kā pa tiešo no signalizācijas var pieslēgties elektromotoriņiem. tad vienalga jaizmanto šitā shēma ar abiem relejiem?? un jautājums par releju shēmu, kur paliek 87, 87a un 30 izejošie vadi?? 87a ir pa tiešo pie masas un 87 un 30 uz abiem elektromotoriņu vadiem>??
Vaz 03
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"

15 Mar 2011, 21:46

99,9%, ka nepieciešami releji, jo no signalizācijas bloka ir tikai ierosme releju spolēm, bet ja pieslēgsi visus 4trus motoriņus pa taisno tad vistivamāk nekas nedarbosies un varbūt, ka nosvils, kaut kas vadības blokā!
30 no katra releja tiek pieslēgts pie viena no elektromotora vadiem, 87 un 87a ir vienkārši "-" un "+"(caur drošinātāju)!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"

29 Apr 2011, 15:59

Lieldienās biju Krievijā, protams, pabiju arī VAZ rezerves daļu veikalā! :)
Veikals ļoti zolīds, liels plašs, prece izlikta gar sienām un vitrīnās, viss redzams un nav jāprasa vai tāda detaļa ir vai nav(manā gadijumā tas ir ļoti labi, jo ar krievu valodu man tā ne visai)!
Biju cerējis, ka cenu starpība salīdzinot ar Latviju būs lielāka, bet vidēji varētu būt kādi 15-20% lētāk!
Nopirku pārtraucēju-sadalītāju bezkontaktu aizdedzei (~17 Ls), principā Krievijā pirku tikai tādēļ, ka varēja dabūt tieši priekš 1,6 motora nevis Ņivas 1,7 kā tas ir Lienes ielā!
Bākas korķi ar atslēgu(2,50Ls), korķi pirku tādēļ, ka savādāks kā Lienes ielā tirgotais, kurš kā teica Mičuks sadalijās pirmajā lietošanbas reizē!
Principā cenas apmēram tādas pašas kā Lienes ielā vienīgais piedāvājums plašāks!
Krievijā ārzemju un vietējo auto marku sadalijums ir 50/50, no VAZiem populārākie ir 2107/5/4 un 2108/9 ar visām modifikācijām!
Pirmo bija pavisam maz - visa brauciena laikā kādus 10 redzēju, arī sestie pamaz!
***
Limuzīns pagaidām stāv garažā un gaida metināšanas un krāsošanas darbus - darba daudz, nezinu kad būs braucams!
Gandrīz viss priekš virsbūves remonta ir sagādāts, tagad tikai jādara
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
roliic
Vazists
Posts: 163
Joined: 13 Feb 2010, 23:10

Re: "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"

29 Apr 2011, 19:34

taa jau taas zigulja detaljas maksaa leeti lai saliidzinaajumaa ar citu marku lai iipashi nemekleetu kur vinjas ir veel pa lielaakaam kapekaam :D ja neskaita detaljas kas paredzeetas sportam un tuningam :D
vaz 2105 vfts -ielas
vaz 2106- vaztussa auto
vaz 2108- sprintu auto
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"

29 Apr 2011, 22:06

taa jau taas zigulja detaljas maksaa leeti lai saliidzinaajumaa ar citu marku lai iipashi nemekleetu kur vinjas ir veel pa lielaakaam kapekaam :D ja neskaita detaljas kas paredzeetas sportam un tuningam :D
+111
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Topic Author
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"

09 May 2011, 21:42

taa jau taas zigulja detaljas maksaa leeti lai saliidzinaajumaa ar citu marku lai iipashi nemekleetu kur vinjas ir veel pa lielaakaam kapekaam :D ja neskaita detaljas kas paredzeetas sportam un tuningam :D
Kā jau rakstiju, pirku tikai to, kas LV nebija nopērkams(atšķīrās)!
***
Dažas bildes no Krievijas!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests