Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Burunduka VAZ 21011

13 Feb 2011, 12:32

Pagaidām bilžu nav, un darīts arī nekas nav, vienīgi uzšpaktelēts un 70% noslīpēts. Un protams, ik pa laikam tiek strādāts pie interjēra, un vāktas idejas, ko darīt ar dzinēju un piekares pastiprināšanu. Viss turpināsies, tad, kad būs siltāks un sausāks, jo nekas labs nesanāks ņemties ap bleķiem šādā aukstumā un mitrumā. :angel:

Bet paldies par interesi, par manu projektu, tas tikai motivē. :)
 
User avatar
Dzhipo
Vazists
Posts: 65
Joined: 13 Sep 2011, 09:40
Location: Mārupe

Re: Burunduka VAZ 21011

27 Sep 2011, 08:11

Nu cik nu ielicis, bet nu kaut ko darījis esmu. :)
Par Barabāniem vēl nezinu, bet lokus mainīšu... Tad arī lūk man rodas jautājums, vai vēl vispār pastāv tā saucamie kādi sveķi, ar ko līmē tās uzlikas uz lokiem, jo tās man ir tik daudz kad nav kur likt. :)
Un runājot par krāsu vēl nezinu. Doma jau ir sarkanu atstāt, bet par tieši orģinālo nēsmu interesējies. :)
pa šo laiku jau iespējams esi atrisinājis problēmu ar pakaļējo uzliku līmēšanu, bet cik atceros, ka pati labākā līme bija sieviešu zeķubikses!paņem vecu trumuli un iekšā liek vecu uzliku, zeķubiksi, jauno uzliku! īsāk sakot šitā sagatavotas 2 jaunas kolotkas iespiež ar kautkādu "rasporku"/izspiedēju/ tajā trumulē un visu liek cepties cepeškrāsnī! temperatūru un ilgumu neatceros, bet pielīmējas smerķelno!
 
B56
Vazists
Posts: 110
Joined: 17 Sep 2011, 22:37
Automašīna: VAZ 21013
Location: Ogres novads

Re: Burunduka VAZ 21011

29 Sep 2011, 21:57

Cepeškrāsns tuvumā uzturēties arī smerķelno :rofl: :rofl:
 
tuncis
Vazists
Posts: 120
Joined: 10 Jun 2010, 22:58
Location: Rīgas rajons, Mārupe

Re: Burunduka VAZ 21011

17 Jan 2012, 18:34

Kautkas tiek darīt ar žiku?
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Burunduka VAZ 21011

17 Jan 2012, 22:46

Principā viss pagaidām stāv uz vietas, jo ir ļoti daudz citu lietu ar ko jātiek galā. Ja kas jauns būs ziņošu obligāti. Vēl protams palēnām tiek kalti kādi plāni :)
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Burunduka VAZ 21011

15 Dec 2012, 23:07

Labrīt/Labdien/Labvakar visiem!
Kā jau katru vakaru čatojām RWD.lv čatā, un ierodas micuks ar sev paveikto darbu bildēm un man ir āķis lūpā, kad kaut kas ir jādara lietas labā. Vērojot bildes sāku domāt par to ka man garāžā stāv un ilgojas pēc manis manējais žigulītis. Tatad šodien devos uz garāžu apskatīt kas notiek ar viņu, pēc divu gadu stāvēšanas diezgan lielā mitrumā.
Aizbraucot sapratu to kad būs jāķeras klāt garāžas tīrīšanai, jo tā arī ir aizaugusi ar riepām un vēl visādām nevajadzīgām un vajadzīgām lietām.
Tad nu lūk....
Image
Tad nu ķeramies klāt apskatīt virsbūves stāvokli un visu pārējo.
Secinu vienu, kad ir uzradusies ļoti daudz rūsas punkti zem grunts, un viss auto būs jāgatavo krāsošanai no jauna.
Lai runā bildes :
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Un ārpusē uz visu darbību noskatījām mans ikdienas auto. :)
Image
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Burunduka VAZ 21011

15 Dec 2012, 23:14

Pēc situācijas saprašanas un apskatīšanas, iepirku mazliet cīņas instrumentus
Image

Vispār palūkojoties kas forumā notiek, šeit ir uzradušies daudz gudru cilvēku, nevis kuri tikai gudri mūld, bet arī kaut ko dara lietas labā, un arī sanāk.
Varbūt varat iedot kādu padomu, kā lai efektīgāk diek vaļā no šādiem punktiņiem un visa pārējā lai pēc auto nokrāsošanas man šādi punkti neizlien no krāsas. Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds man dotu noderīgus padomus šeitpat vai pa PM. :thumbup:
Vēl ir lieta sekojoša un doma ir garāžā ierīkot kādu krāsniņu lai pa ziemu var darboties. Savilkt normālu elektrību lai ir pietiekami laba gaisma un vēl garāžā doma aiztaisīt bedri ar jauniem dēļiem, bet tas tā. ;)

Ar žigulīti pagaidām plāni ir nokrāsot, lai var lēnu garu stellēt kopā pēc saviem ieskatiem...
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Burunduka VAZ 21011

16 Dec 2012, 11:57

Dēļus vajag bedrei obligāti, jo savādāk visu laiku mitrums nāk no bedres un pūdē VAZu! Man viens VAZ stāv tādā garažā, kur nav dēļi bedrei un pavasarī visa mašīnas apakās bija ar mazām kondensāta pilītēm! ;)
Man personīgi tas Bulvanols nepatīk, es nopirku šādu http://agande.net/lv/rust-off-rusas-par ... runts.html, protams, nevaru zināt ir vai nav labāks, bet patika tas, ka pēc 3 stundām jau ir gatavs(Bulvanolam 24st. ) un nesmird pēc sapuvušiem āboliem! :D
Bet viegli pieejamās vietās vislabākais ir izslīpēt to rūsu, it īpaši ja tā ir virspusēja!
Lai veicas darbos! :thumbup:
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: Burunduka VAZ 21011

16 Dec 2012, 11:59

Šo žiguli ļoti gribu redzēt gatavu!

Lielākie pacietības novēlējumi no manas puses!
Bez paraksta.
 
User avatar
skalins
Vazists
Posts: 484
Joined: 09 Dec 2012, 12:03
Automašīna: 21063

Re: Burunduka VAZ 21011

16 Dec 2012, 14:13

Daudz darba un līdzekļi vēl priekšā!!!
Lai izdodas!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests