Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 19:56

Kamōōn, sākat jau taka ķēmi ņemties, un beztolkā nodirst viens otru. Krieviņ, paskaties uz savu vaz, cik tur ir palicis orģināla, tāpat esi sametis tur un pārveidojis dahujā.
Runājot par vaztussu, nu lai tak brauc, katrs to zin kad visi tie vazi ar laiku tiks sakapāti lūžņos, un aizmirsti, tā jau bijis no psrs laikiem, un tā arī būs. Visas mašīnas tiek beigtas nost, visos rallijos u.t.t.
Micuk, tavā vietā ar šiem 12 gadniekiem, vispār neieietos diskusijās, jo šie meiģinās pierādīt savu "taisnību" pa visiem 99%. Tas nenozīmē, kad es tagad micukam "dirsā lienu" vai vēl kā tur kas ko teica, bet gan mans viedoklis ar viņa saskan šajā diskusijā. Bet vienīgais kas man šeit nepatīk, tas ir šāda izsturēšananās pret jebkuru automašīnu. Kā jau vaininieks teica, mēs "papriecājāmies", jo viņš nebija vairs kustināms, un apdedzināts! Kamōn, tevi paņemsim apdedzināsim, un pateiksim kad tu nēsi vairs derīgs, un nobeigsim pa 100%.
Personīgi es redzu, katrā auto, dvēseli, kā cilvēkā un prieks ir redzēt, kad kāds taisa, mēģina atdzīvināt jau novecojušus auto un nemoka tos, bet nu tas jau ir cits stāsts.
 
User avatar
krievins 092
Vazists
Posts: 371
Joined: 16 Feb 2009, 19:56

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 20:12

Es nekad neesmu bijis pret parbuvi, vai pret standartu :) Taka ja es kko pateicu tadu, tad tikai tadel lai aizstavetu VAZtusu :) Vienkarsi micuks vislaik stasta, ka vaztuss zigulu iznicinasana :( taa nav :) ieejat VAZtuss.lv majaslaaa atverat galerijas un paskataties 21Nr automasinu :) varbut tas ir rets piemers, bet cik vinja skaista un standarts :) tikai dugas, un sis tas cits salonaa! un ja vins laus es jums paradisu no ka vins tika uztaisits :) piemeram mans vaz tika taisiits tiiri uz sport :) un no standarta nekadas smakas :D
Bet par vazu iznicinasanu vaztusaa vai tajaa video, tas nav divas salidzinosas lietas, jo ja vaztusaa kkas gadas 90% atgadijumi nav tisi :) un tad vel dzeki iet viens pie otra atvainoties!!!
A un micuk ka no vaz uz micubisi domaju ka tu laikam visus sledzus ap sturi saliki un sedeklus ja?? :) :D
Tie kam E103 asinīs :D
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 20:25

Par vaztusu tik un tā jēgu nesaprati :eh:
 
User avatar
krievins 092
Vazists
Posts: 371
Joined: 16 Feb 2009, 19:56

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 20:26

nu tad ludzu paskaidro :)
Tie kam E103 asinīs :D
 
User avatar
ozze
Vazists
Posts: 10
Joined: 30 Jan 2010, 22:17

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 20:49

nu beidziet tak ākstīties.
tiešām sāk izklausīties, ka te savākušies padsmitgadīgie un tagad cenšās kko panākt.
Katram jau ir savi uzskati, un ja kāds domā ka sarūsējusi bundža ar beigtu motoru un visu pārējo, ir mašina ar savu "dvēseli" vai kkā tā tad lūdzu. Protams ir redzēts ka pat no leduskapjiem uztaisa limuzīnu, bet nu esiet taču reāli- tie ir nenormāli līdzekļi un nenormāls laiks, un pats galvenais- tas taču nav vajadzīgs. Var taču nopirkt kautcik sakarīgu auto un to ķīlēt augšā.
Vaz var būt ļoti skaista mašīna, un pats galvenais, tā ir ideāla 1. mašīna tiem kam rokas aug no īstās vietas un gribās kko uztaisīt pašam, lai vēlāk varētu braukt pa ielu un visi atskatītos.
Bet, aizbrauciet uz laukiem un ieraudzīsiet ka gandrīz katrā sētā mētājas kāds sapuvis vai pilnībā nobraukts vaz, un arī tas ir jāsaprot, ka katram auto ir savs ekspuatācijas laiks, un pienāk tā diena kad auto ir norakstāms, kad vairs neatmaksājas to uzturēt.
Kā jau es teicu, ja garāžā stāv vectēva ieziemotais, noputējušais vaz, protams būs žēl viņu tā iznīcināt. Tādu vajag uzķīlēt un rādīt pārējai pasaulei, lai tecina siekalu. :brauc:
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 21:17

Autoprieks vispār nekad neatmaksāsies, un vienmēr sanāks tie paši skaitļi, vai tu nopirksi tur tagad vai kautkad kādu daļu, vai attjaunosi, tāpat izdevumi būs, un tas nekad neatmaksāsies. Domājiet tak ko runājat..
 
User avatar
ozze
Vazists
Posts: 10
Joined: 30 Jan 2010, 22:17

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 21:26

Burunduk: nejau par autoprieka atmaksāšanos ir runa, bet gan par veselo saprātu.
Kāda jēga un vispār kādā veidā pēc tavām domām ir atjaunojams auto, kam nav dokumentu, piekare, motors un virsbūve, kā arī elektrība un principā viss pārējais arī ir beigts????? Lai kko atjaunotu vai uzlabotu, vismaz kkam arī ir jābūt sākumā. Labo mani ja es kļūdos...
Tev pašam iesaku padomāt ;)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 21:43

Šī tēma pati par sevi ir bezjēdzīga, bet sāk palikt interesanti var uzzināt ko par dažiem vazistiem :lol:
Man patīk vazi.lv kolektīvs, ja tā to var nosaukt, daudzus pazīstu personīgi, bet nu par dažiem paliek kauns :crazy:
 
User avatar
krievins 092
Vazists
Posts: 371
Joined: 16 Feb 2009, 19:56

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 21:48

Micuks iepazisti mani :)
Vārd-Jānis
Uzvārds-Krievs :D
Gadi-17
Dzīvesvieta-Rencēni
Hobijs- VAZtuss, žiguļi :) Hokejs :)
un jaa. varbut kadreiz pasaku kko stulbu bet ja ta gadas tad tas nav pa velti :)
Tie kam E103 asinīs :D
 
zvirbulis
Vazists
Posts: 307
Joined: 04 Oct 2009, 22:38

Re: Šitos es ienīstu.. :@

02 Feb 2010, 22:03

Citi atkal iznīcina šādi savus vaz
http://www.youtube.com/watch?v=IwKkxB9eEH4

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests