Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
Advance
Vazists
Topic Author
Posts: 29
Joined: 27 Jan 2010, 20:15
Location: Riigas rajons

Šitos es ienīstu.. :@

30 Jan 2010, 21:07

Šitos stulbos, kas dauza un netaupa žigulīšus, pašus vajadzētu ielikt kokā ar galvu pa priekšu. :x http://www.youtube.com/watch?v=2LfG95QbpsA
Turpinājums, kāds žika izskatās beigās - http://www.youtube.com/watch?v=AlB54OzKAHw
Image
Image
Image
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Šitos es ienīstu.. :@

30 Jan 2010, 21:28

Nav ko diži škroboties par šādiem kadriem, tie būs diezgan, un daudz, kamēr vaz, kļūs par intikvāru, un nemaksās vairs 40ls.
Katrā ziņā par video varu pateikt to, kad varu šis vaz, ko viņi trieca, 98% nav viņu pirkts, bet ja ir tad dabūjuši pa pudeli alus, no kāda dzērāja. Katrs cilvēks, kurš ir pircis, vai iegūldijis savā automašīnā darbu, nekad nedauzīs šādi auto, un nemocīs. Bet nu jā, viņiem tas liekas kruti, bet nu ko ņemt galvā, jo daudz jau smadzenes nevaig lai ko tādu izdarītu. :roll:
 
User avatar
ozze
Vazists
Posts: 10
Joined: 30 Jan 2010, 22:17

Re: Šitos es ienīstu.. :@

30 Jan 2010, 22:33

tātad Advance, ja vēlies "ielikt ar galvu kokā" "šitos" lūdzu :)
es esu viens no viņiem, un lūdzu nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus un ja tā var teikt "uzbraukumus".
es pats esu vaz cienītājs, bet šis gadījums bij atšķirīgs.
Ja runājam par tieši šo žiguli (ja to tā varēja nosaukt), mēs viņu dabūjām, kad kkādi sīkie viņu pilsētas centrā nodedzināja un izdemolēja. Mums vnk lika viņu aizvākt uz lūžņiem, jo pat mentiem neatmaksājās viņu savākt. tam nebij nekādu bremžu, pat stūre ja nemaldos bij nost. elektrības vadi visi bij sakusuši un motors praktiski nokauts. Uz priekšu kustēja tikai pa taisno no aķa savelkot vadus. Kas tur slikts papriecāties, ja mašīna tāpat jau norakstīta uz pārkausēšanu. :brauc:
 
User avatar
Priede
Vazists
Posts: 10
Joined: 16 Jan 2010, 03:00

Re: Šitos es ienīstu.. :@

30 Jan 2010, 23:18

Būtu labāk 2 golfu dauzījuši...
 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: Šitos es ienīstu.. :@

30 Jan 2010, 23:23

tātad Advance, ja vēlies "ielikt ar galvu kokā" "šitos" lūdzu :)
es esu viens no viņiem, un lūdzu nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus un ja tā var teikt "uzbraukumus".
es pats esu vaz cienītājs, bet šis gadījums bij atšķirīgs.
Ja runājam par tieši šo žiguli (ja to tā varēja nosaukt), mēs viņu dabūjām, kad kkādi sīkie viņu pilsētas centrā nodedzināja un izdemolēja. Mums vnk lika viņu aizvākt uz lūžņiem, jo pat mentiem neatmaksājās viņu savākt. tam nebij nekādu bremžu, pat stūre ja nemaldos bij nost. elektrības vadi visi bij sakusuši un motors praktiski nokauts. Uz priekšu kustēja tikai pa taisno no aķa savelkot vadus. Kas tur slikts papriecāties, ja mašīna tāpat jau norakstīta uz pārkausēšanu. :brauc:
Esmu līdzīgās domās kā advance.
Ja piebeidz to žiguli tādā veidā, kāpēc tādu 4 video sēriju liec internetā, neredzu tur neko, ar ko lepoties.
Ir krieviem teiciens - Lauzt nav taisīt. :thumbdown:
Bez paraksta.
 
User avatar
ARWIS
Vazists
Posts: 136
Joined: 12 Sep 2009, 22:29
Location: LIMBAŽI

Re: Šitos es ienīstu.. :@

30 Jan 2010, 23:53

tātad Advance, ja vēlies "ielikt ar galvu kokā" "šitos" lūdzu :)
es esu viens no viņiem, un lūdzu nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus un ja tā var teikt "uzbraukumus".
es pats esu vaz cienītājs, bet šis gadījums bij atšķirīgs.
Ja runājam par tieši šo žiguli (ja to tā varēja nosaukt), mēs viņu dabūjām, kad kkādi sīkie viņu pilsētas centrā nodedzināja un izdemolēja. Mums vnk lika viņu aizvākt uz lūžņiem, jo pat mentiem neatmaksājās viņu savākt. tam nebij nekādu bremžu, pat stūre ja nemaldos bij nost. elektrības vadi visi bij sakusuši un motors praktiski nokauts. Uz priekšu kustēja tikai pa taisno no aķa savelkot vadus. Kas tur slikts papriecāties, ja mašīna tāpat jau norakstīta uz pārkausēšanu. :brauc:
nu neizskatijaas vinsh nodedzinaats :roll:
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Šitos es ienīstu.. :@

31 Jan 2010, 00:05

Beidzat forumā ņarkstēt ja gribat glābt žiguļus tad dodaties uz vaztusiem vest saimniekus pie prāta :twisted:
Par konkrēto gadījumu, viss ko rakstīja Ozze ir patiesība ;)

P.S.
Žigulis nav nekāda svētā govs :lol:
 
User avatar
krissis
Vazists
Posts: 537
Joined: 08 Apr 2009, 22:05
Automašīna: Mitsubishi

Re: Šitos es ienīstu.. :@

31 Jan 2010, 00:18

Tad jau liela daļa opju arī būtu jāapšauj un jātriec viņiem galvas sienā, ka nodod žiguļus metālā , ne? :yahoo:
Ko dievs nav devis to biezpiens neatsvērs ;)
 
User avatar
ARWIS
Vazists
Posts: 136
Joined: 12 Sep 2009, 22:29
Location: LIMBAŽI

Re: Šitos es ienīstu.. :@

31 Jan 2010, 00:22

Beidzat forumā ņarkstēt ja gribat glābt žiguļus tad dodaties uz vaztusiem vest saimniekus pie prāta :twisted:
Par konkrēto gadījumu, viss ko rakstīja Ozze ir patiesība ;)

P.S.
Žigulis nav nekāda svētā govs :lol:
Pielauju iespeeju ,ka puse no tiem zhiguliem ir labaakaa staavokli gan vizuaali ,gan tehniski ,nekaa tavs vai veel kada cita vazinsh ;)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Šitos es ienīstu.. :@

31 Jan 2010, 00:48

Un cik ilgi tie ir tādā stāvoklī? :lol: kāds no tiem ir atjaunots un tiek legāli lietots satiksmē? paskaties kā tie tiek pārtaisīti un lietoti vaztusā kamēr ir vienā gabalā turas kopā ;) pēctam tie tik un tā tiek nodoti lūžņos ;)
Nēsmu vaztusa pretinieks, bet nevajag iet galējībās vaztuss ir un paliek vazu iznīcināsanas pasākums tikai ar sportisku pieskaņu ;)

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 7 guests